|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje
18.4.2005 15:39:48   
masinka
Imam 5 tednov starega otroka in se polno dojiva. Mene močno boli grlo. Ne vem kako naj si pomagam,ker nočem k zdravniku kjer bi po vsej verjetnosti dobila kakšen antibiotik. Težko požiram in govorim. Prosim za kakšen domači nasvet, poleg čaja z medom in limono.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dojenje
18.4.2005 15:43:53   
Seven*
Kaj drugega razen velikih kolicin sadja ti tezko svetujem. Pa caj seveda..

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dojenje
18.4.2005 15:48:38   
Blink1
Žajbljeve tabletke...baje da so naravne:zmeden: Vprašaj v lekarni. NO, meni so pomagale (nisem pa dojila zraven)

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dojenje
18.4.2005 15:55:07   
SašaR
Poskusi! Vem da je nagravžno, vendar ponavadi tudi pomaga!
Skuhaj si žajbelj v vodi (npr. 2dcl), potem ko se shladi pa dodaj vanj ene 4 velike žalice jaboljčnega kisa ( če ga imaš - najboljši je domač).
Potem pa veselo v kopalnico grgrati! Čimvečkrat na dan ponovi.
Vem da ti bo obračalo :grrr: in boš vedno znova skoraj bruhala, vendar meni je po parih dneh bolečina že šla v pozabo!

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dojenje
18.4.2005 16:20:16   
bskrle
Če je le grlo, verjetno ne boš dobila antibiotika, pij. Morda pa ima zdravnik tudi kak drug nasvet, ne le zdravil, tako da ni narobe, če vsaj pokličeš. Morda kak sirup.

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dojenje
18.4.2005 16:29:42   
Leni72
Jooj, zoprna zadeva. Ampak meni vedno pomaga karamelino mleko. Sladkor raztopiš (prežgeš) v lončku in preliješ z mlekom, da se sladkor raztopi v mleku. Enostavno, poceni, dobro in učinkovito (morda pa psiha dela svoje - meni pomaga).

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dojenje
18.4.2005 16:55:59   
tinica
V lekarni lahko doiš granobil pastile, lahko jih jemlješ kljub temu, da dojiš. Meni so te svetovali v lekarni

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dojenje
18.4.2005 18:32:12   
Lana_s
Jaz ti tudi priporočam Granobil. So zeliščne, brez kakšnih kemičnih substanc tak da ne morejo škodit otroku. Jaz sem jih jemala na začetku nosečnosti, so mi jih tudi v lekarni svetovale.

LP

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dojenje
18.4.2005 20:05:53   
mika
Če te močno boli grlo idi raje k zdravniku. Dobila boš vrjetno Hikoncil, ki ga dobijo tudi dojenčki. Moja:duda:, ga je dobila pri 6 tednih in na navodilih je pisalo, da ga lahko pijejo tudi doječe matere.
Ko je moja mama dojila mene in je imela angino se je bala da mi antibiotik ne bi škodil, ji je pediatrinja rekla da je to ena velika neumnost in da materino mleko nikoli ne more biti strup za otroka.
Ko sem jaz rodila mojo:duda: sem tudi dobila antibiotike - sem bila fejst šivana.

Ponavadi vnetemu grlu sledi vročina in boš potem težje skrbela za:duda:.

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dojenje
18.4.2005 22:41:17   
Mojca100
Ojla

Žejblove tablete (dobiš jih tudi v DM marketu)so brez vseh dodatkov. Samo izvlečki žajbla. Jaz sem jih jemala v nosečnosti. Mi je ginekolog rekel, da nič ne škodujejo in se jih lahko jemlje tudi med dojenjem.
In seveda pij veliko tekočine (tudi zaradi dojenja).
LP, Mojca

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dojenje
19.4.2005 11:00:04   
masinka
Hvala za nasvete. Grlo me še vedno ful boli in težko požiram, tudi ko pijem.

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dojenje
19.4.2005 11:51:58   
Annny
ANGAL SPREJ ti bo TAKOJ pomagal!!- nima nikakršnih škodljivih vplivov na tvoje mleko.
lp

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dojenje
20.4.2005 10:52:51   
Anonimen
Še nikoli nisem šla k zdravniku zaradi bolečega grla :zmeden2: A vi kar greste, če vas grlo boli?

Jaz vzamem kakšne septolete - plus, tiste, ki ful zažgejo, ali pa si v grlo nakapam propolis, čaja ne pijem, mogoče pojem kakšno pomarančo več. Saj zadeva po parih dneh mine.

Sicer pa kljub dojenju lahko vzameš kakšen lekadol ali daleron, če bi se zadeva razširila, kar pa upam, da se ne bo. ;)

(odgovor članu masinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   dojenje
20.4.2005 14:19:17   
Ajsha
En mičken popravek - lekadol JA, daleron NE.

LP!

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dojenje
20.4.2005 14:25:54   
Anonimen
Ne, Ajsha, ne bo držalo. V NM dajejo po porodu Daleron, v LJ pa lekadol. Preverjeno, tako da je oboje prav. En je pač od Krke, en pa od Leka. Logično, ne?

(odgovor članu masinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   dojenje
20.4.2005 14:35:58   
Ajsha
Aja, ti si najbrž govorila za običajni daleron - saj vidim (sorry, stara očala 8) ). Dalerona COLD se pa res ne sme - v navodilih piše.

LP!

(odgovor članu masinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dojenje
20.4.2005 14:47:41   
Anonimen
A tud to obstaja :zmeden2:

(odgovor članu masinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?