|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
3.2.2007 18:37:19   
ajči
kako ste se ve pripravile na dojenje in da ste preprečile vnetje bradavic vse bi rada naredila sam da preprečim čeprav ni nujno da se bo to meni zgodilo namreč moja kolegica je rodila 23.1 in močno trpi zaradi tega...

kako dolgo ste ve dojile ko se je vam to propetilo moja kol.tako trpi da nima več smisla vstrajati....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
3.2.2007 19:18:47   
anckabancka
Po prvem porodu so me grozno bolele bradavice kake tri mesece po porodu. Sem jih začela mazati šele, ko sem prišla iz porodnišnice.

Drugič pa sem jih začela mazati takoj, ko sem pričela dojiti - po vsakem podoju in me do sedaj niso še nič bolele. No ja, mogoče malo čisto na začetku - v porodnišnici. Sedaj jih namažem le še zvečer.

Uporabljam pa lanolin multi mam iz lekarne.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
3.2.2007 20:24:56   
Blejka26
za bradavice ja najboljša krema LINOLAN.namažeš se pred dojenjem in po dojenju.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
3.2.2007 20:30:12   
April
Probaj dojiti z nastavki, dokler te bradavice bolijo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
3.2.2007 22:53:15   
Mehičanka
Takoj, ko sem začela dojit (že v porodnišnici), sem si jih namazala pred in po vsakem podoju z Lanolin kremo. Ta krema je res super. Moja Neža je bila kar precej priklopljena že prve tri dni in sem imela bradavice že čisto vijolične, bolele pa so zelo malo. Sploh si ne predstavljam, kaj bi brez te kremice.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
3.2.2007 22:55:24   
Seven*
Lanolin krema
Obstajajo tudi lanolin Multimam blazinice, ki si jih das po dojenju na dojke (prodajajo v lekarni)
Cimmanj peri dojke z raznimi mili, ker izsusijo kozo.
Poskrbi, da otrok PRAVILNO sesa, v ustih mora imeti cimvecji del kolobarja, ne samo konico bradavice!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
4.2.2007 15:42:02   
Naja30
Tudi jaz prisegam na LANOLIN, sem ga uporabljala od začetka že v porodnišnici in čeprav je tamala vlekla kot nora, so me bolele samo na začetku, dokler se niso utrdile. Zdaj se namažem samo še kadar ima ekstremno turo sesanja user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-
13.2.2007 17:01:44   
Baucka
Meni pa je najboljša krema Garmastan, samo se dobi samo v Avstriji. Z njo sem si pozravila ragade. Je tudi proti soru v otrokovih ustih, sor je tudi kriv nato za vnete ritke. In v navodilih piše,da je tudi proti mastitusu. Pa lažje namaže kakor lanolin, je kot nekakšen gel. Najbolje pa je če kombiniraš obe, lanolin in garmastan, v primeru težav, drugače tako ni potrebno.
Za njo pa mi je povedala babica, ko je videla moje ragade.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?