|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolžina dojenja 1 mesečnika
4.12.2006 10:53:51   
_andreja_
ali je možno da en mesec star otrok poje v 5 mogoče 10 minutah?? Prvi mesec sva se dojila 20 30 minutk zdaj pa vse manj...in tudi podoji so vse pogostejši, čez dan mi je vse ok ponoči je pa katastrofa ker včasih je tudi 7x, medtem ko je cel prvi mesec jedel 2x na noč in zaspal nazaj... zdaj mi ga pa kar nekaj sračka... še to zdi se mi da je pogruntal da nazačetku teče bolj redko mleko in da se mu neda gostejšega (kar zahteva večji napor) vlečt...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolžina dojenja 1 mesečnika
4.12.2006 10:58:54   
TONČI.
Ja je možno. Sem jaz dojila enako. 5-6 na dan po 5-10 min. Če je bilo 10 min je bilo že dolgo dojenje. Sem babco vprašala, kako da tako malo poje? Mi je odgovorila, da pač v tolk kratkem času poje zato, ker tako močno in intenzivno črpa mleko. Sej dojenje naj bi bilo tam okoli 10 min. Potem naj bi se pa otrok le crkljal. Ti kar brez skrbi.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolžina dojenja 1 mesečnika
9.12.2006 12:11:10   
45ziga
Pri nas je pa ravno obratno. 5-tedenski sinko pije oz.se crklja po 45 min ali 1 uro, ponoci, podnevi. In to ne na 2-3 ure, ampak kakor je. Dopoldne in zvecer tudi vsake pol ure. V knjigah so sicer napisana neka ˝pravila˝ (hranjenje po 20min na vsake 2-3 ure), ki pa sploh ne drzijo. Res so zelo razlicni. Ce otrocek napreduje, pomoje ni panike. Se pac prilagodimo. Cez cas se pa verjeno unese in uredi nek ritem.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolžina dojenja 1 mesečnika
9.12.2006 19:39:53   
domci
Prisluhnite otročku glede noči je rez malo zoprno ampak bo minilo saj pri nas je blo tudi tako kot si napisala.  Potem pa se vse skupaj počasi umiri pa je

(odgovor članu 45ziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?