|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Šelih privat-groza
4.9.2007 14:38:37   
Anonimen
Zanima me, če je bila katera pacientka dr.Šelih-Martinec in kaj pravite na to, da je s 01.09.2007 vrnila koncesijo in šla na privat?
In danes kličem zaradi vnetja jajčnikov, pa mi pove sestra, da zdej bo treba pa vsak pregled plačati, pa vsako napotnico, pa vsak recept.
Pa potem pokličem v ZD vendar niti Dr.Webrova niti Dr.Strahova novih pacientk ne sprejemata. In, da nova G.pride enkrat do konca novega leta.
HALO????????
Kaj pa zdaj? Kje naj najdem kakšno G., ki še ne bo imela dovolj pacientk?

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 4.9.2007 19:03:15 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DR.ŠELIH-PRIVAT-GROZNO
4.9.2007 14:50:15   
Anonimen
Poišči drugo na koncesijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DR.ŠELIH-PRIVAT-GROZNO
4.9.2007 15:23:04   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa zdaj? Kje naj najdem kakšno G., ki še ne bo imela dovolj pacientk?



Pa najdi kakšnega G,ki bo pacientke še sprejemal.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DR.ŠELIH-PRIVAT-GROZNO
4.9.2007 15:28:44   
Erdbeere
evo tudi mene zanima, kje dobiti g zdaj ko je ta dala koncesijo nazaj...tukaj (okolica domžal) je obsedeno stanje zaradi tega user posted image

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DR.ŠELIH-PRIVAT-GROZNO
4.9.2007 17:23:50   
Anonimen
Tudi jaz sem bila njena pacientka in sem zvedla od njene sestre isto. Vse kar ni res je to, da koncesije sploh še ni vrnila, samo noče več opravljat storitev pod koncesijo, za kar ima z min. za zdravstvo še vedno veljavno pogodbo.
Tudi če je zadnja G. ne grem več k njej, ker njej je poemmben samo denar, za pacientke ji ni mar. Ne sprejema več niti ''svojih'' nosečnic, seveda le samoplačniško. Mislim, meni se to zdi zelo podlo, itak pa vem, da je naše zdravstvo res v riti.
Še to, G. v okolici Domžal pa žal ne sprejemajo novih pacientk, tako da lahko le čakamo, da ZD zaposli novega, če ga seveda bo.
pa vsem veliko sreče in upam, da ne bo zadeva spet na trenjih, ko bo za kakšno njeno pacientko že prepozno.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   dr. Šelih privat-groza
4.9.2007 19:05:13   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me, če je bila katera pacientka dr.Šelih-Martinec in kaj pravite na to, da je s 01.09.2007 vrnila koncesijo in šla na privat?
In danes kličem zaradi vnetja jajčnikov, pa mi pove sestra, da zdej bo treba pa vsak pregled plačati, pa vsako napotnico, pa vsak recept.
Pa potem pokličem v ZD vendar niti Dr.Webrova niti Dr.Strahova novih pacientk ne sprejemata. In, da nova G.pride enkrat do konca novega leta.
HALO????????
Kaj pa zdaj? Kje naj najdem kakšno G., ki še ne bo imela dovolj pacientk?



_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Šelih privat-groza
5.9.2007 7:55:33   
Anonimen
Grozno je tudi to, da nikjer v okolici ne dobiš nobene G., ki bi še sprejemala nove pacientke. Povsod ti odvrnejo, da imajo že polno. In kaj sedaj? Ja upam, da tole res pride na trenja in v javnost.
ZD Domžale se pa tko nič ne briga, da bi dobil novo G. Vsaj tako je slišati iz virov njihovih zaposlenih.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Šelih privat-groza
5.9.2007 14:35:13   
Anonimen
Danes sem izvedela, da ima še vedno koncesijo, ker zdravstvo noče prekiniti, ker baje na vidiku ni nobene nove G., ki bi jo lahko nadomestila. Vendar pa ona odločno dela samo na privat!!!
Tole je pa res grozno! Škoda, da je ženska! Bi se mogla mal zamislit nad tem. Pa upam, da tudi kej tale portal prebira, da izve kaj se o njej govori.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Šelih privat-groza
5.9.2007 18:23:46   
Anonimen
tole je pa res za v trenja za dat...ker tok denarja kot zmečemo za zdravstvo, potem pa da bi morali še plačevat...ja groza...upam, da vsa zdajšnja vlada na naslednjih volitvah odleti, ker tole je pa mal preveč...da ima koncesijo še, samo hoče denar GRDOOOOOOOOOOOOOO

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Šelih privat-groza
5.9.2007 19:30:40   
bamby
Na žalost je vse več takih, ki delajo privat, kar za paciente pomeni samoplačniško. Meni je to čisto mimo user posted image . Tem ljudem je enostavno samo za denar, za paciente jim je malo mar. Tudi država bi mogla kaj storiti na tem področju, ker bo ratalo kmalu tako, da bodo zdravniki, ki kaj štejejo pobegnili na svoje, to pa pomeni, da bodo do njih lahko prišli le ljudje, ki bodo imeli dosti pod palcem. Tisti z malimi dohodki pa se bodo morali pač zadovoljiti tistimi, ki bodo na voljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Šelih privat-groza
5.9.2007 19:35:57   
Primoza
Ja včasih se resno bojim da bo potrebno na osnovno zavarovanje iti kar k živinozdravniku.

Drugače pa bi jaz za mnenje pisno (lahko tudi po elektronski pošti ki se obravnava kot pisna pritožba) vprašal ZZZS in zdravniško zbornico, ker je dejstvo, da če poseduje koncesijo ne sme zavračati zavarovancev ZZZS.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. Šelih privat-groza
7.9.2007 10:52:17   
tinula
Ne zdi se mi fer, da pravite, da gre tistim, ki vračajo koncesijo samo za denar in ne za paciente. Dejstvo je, da so razmere katastrofalne in da zavarovalnica plačuje po (zelo) zastarelih cenikih - poleg tega je vse stvar pogajanj npr..mi vam plačamo za 200 pacientov, vi jih oddelate 300..
Razmere za delo so nemogoče, zato vsak, ki si lahko privošči, da gre privat, to prej ali slej stori, čeprav je to tvegan korak...
Vprašajte kateregakoli, ki ima koncesijo, kako to gre (pa naj bo ginekolog, zobozdravnik ...ipdipd).

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. Šelih privat-groza
7.9.2007 10:59:25   
Anonimen
Grozno pri njej je to, da uradno še ni vrnila koncesije, vsem svojim pacientkam (tudi nosečnicam tik pred rokom) pa že zaračunava po novem ceniku. Mislim halo? To je čisto odiranje denarja strankam.
In, če porvhu vsega pomisliš nato, da so vsi zdravniki prepolni pacient, ja kam boš pa šel zdele pred porodom. Boš verjetno plačal. In ona se tega zaveda.
Zato pa je tako.
Bi bilo treba tole res dat na trenja.


(odgovor članu tinula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr. Šelih privat-groza
7.9.2007 15:42:02   
Anonimen
Žal dandanes zdravniki na koncesijo delajo na normo. Če obdelajo preveč pacientov, pušnejo od zavarovalnice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr. Šelih privat-groza
7.9.2007 16:33:28   
Anonimen
no tkole je, včeraj sem zvedela, da naj bi na koncesijo delala samo za nosečnice...baje pa prihaja v Domžale nov G, moškega spola...ne vem pa kdaj, baje da enkrat do novega leta 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr. Šelih privat-groza
11.9.2007 10:31:48   
Anonimen
Jaz sem pa od ene njene pacientke, ki je noseča izvedela, da ji je bilo rečeno že v avgustu, da od septembra naprej bo morala pa plačevati. Konec tedna ima pregled in me prav zanima kako bo. Čez 14 dni ima pa rok in upa, da bo čimprej rodila. Že tako nima rednih prihodkov, ker je bila v času zanositve študentka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr. Šelih privat-groza
13.9.2007 15:05:40   
lindy
Baje, da koncesijo ni vrnila sama, ampak so ji jo vzeli, zaradi nekorektnih poslov, tudi sama sem bila zadnjič pri njej, za pregled, vzem brisa in ultrazvoka sem plačala bogatih 100 evrov, skor me je kap, no pa kličem v Domžele, Kamnik nobeden več ne jemlje novuh pacientov, za pop...,
delava pa na otročku in kaj naj zdaj, vsakič ko bom šla k njej plačam 100 evrov al kaj, čist za znort...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr. Šelih privat-groza
14.9.2007 7:43:36   
Anonimen
lindy tudi jaz sem ena izmed njenih pacientk. sem se pa pozanimala, da kot samoplačnika te vzamejo povsod. tako, de če zanosiš greš lahko glede na to, da boš pri njej morala plačevati, tudi kam drugam. v ZD pri dr.Megličevi so isti pregledi dosti cenejši. pa tudi dugje. zadnje čase same slabe stvari govorijo o dr.Šelihovi. meni se je sicer vedno zdela vredu, je pa tudi njena sestra zelo osorna oseba, ki te na hitro skensla. sem se že julija naročala, pa je bilo baje vedno zasedeno. le septembra bi lahko prišla na vrsto. mi je šele sedaj užgalo zakaj. ja zato, ker zdej je treba pa plačat. sej razumem, da so bili dopusti, ampak 2 meseca skupi pa ni bila na dopustu.
lindy pa srečno nosečnost in zdravega user posted image ti želim.

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr. Šelih privat-groza
19.9.2007 19:09:30   
Erdbeere
Evo rešitev, v Domžale baje prihaja nova G in sicer Mili Lomšek ...sem danes prebrala na vratih, jemlje pa nove pacienkte izključno ob torkih od 15-19-ih. Pa prej je treba do Šelihove, da oni potem nesejo kartoteke v ZD Domžale oz. jo pošljejo v tisti ZD kamor greste k novi G.

Upam, da bo tale dr. Lomškova ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr. Šelih privat-groza
23.9.2007 22:46:17   
Anonimen
Dr.Tatalovič v Ljubljani na Tbilisijski še vedno sprejema nove pacientke, če vam seveda ni predaleč, glede na to, da je Šelihova v Domžalah.
On je meni zaenkrat v redu ginekolog.

Pozdravček.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr. Šelih privat-groza
25.9.2007 18:18:09   
ninčy
Obup!!!!
Ravnokar sem prišla iz ZD Domžale. Predno sem šla, da bi se vpisala k dr. Lomškovi, sem klicala k dr. Šelihovi zaradi kartoteke, kjer mi je sestra "prijazno" povedala, da moram najprej k dr. Lomškovi se vse dogovoriti, potem pa pridem k njim in mi bojo kartoteko poslali v ZD.
In sem vzela pot pod noge, še sestro sem zvlekla tja ...
Prideva tja, pa polna čakalnica žensk, na vratih pa obvestilo, da mora dr. Šelihova najprej poslati kartoteko, šele nato se lahko prideš vpisat ... grrrrrrrrrrruser posted image
Pa sva šli k Šelihovi. Tam tudi polna čakalnica, pa da ne bo pomote, niso čakale na pregled, ampak na kartoteko. Sestra nam "prijazno" pove, da bo kartoteka tam do naslednjega torka, nakar se ene ženska oglasi, da je bila prejšnji teden pri njih in so ji zagotovili, da bo kartoteka pri dr. Lomškovi danes, čaka pred ordinacijo 2 uri, končno pride na vrsto, kartoteke pa ni tam ...
Če to ni za popuser posted image !
Upam, da bo moja kartoteka tam res že naslednji torek, ko se takoj po službi (še dobro, da delam v šolstvu) odpravim v vrsto. Moja znanka je danes prišla 10 min čez 15., pa je bilo ob 17. še 7 žensk pred njo.

Morala sem nekomu povedati ...
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr. Šelih privat-groza
26.9.2007 13:06:31   
lindy
Ojej to je res grozno, tud jest sem klicala in so mi pri Šelihovi povedali, da bojo kartoteko poslal v zd Domžale in naj pridem v torek tja podpisat tisto izjavo, res upam da ne bo take gužve!user posted image

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr. Šelih privat-groza
26.9.2007 13:15:57   
Anonimen
ja res je grozno. pa se mi zdi, da je sestra pri dr.Šelihovi kar nekam osorna ratala. no, meni je pa uspelo priti do dr.Strahove. user posted image user posted image user posted image seveda čist po vezah.
ampak se mi zdi bolje, če veš, da je vredu. kot pa, da greš nekam, kjer ne veš kako je. pa baje bo tale nova delala samo ob torkih od 15.00 do 19.00 ure.
zelo nedopustno za zdravstvo.

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr. Šelih privat-groza
26.9.2007 13:26:29   
kalbo
In tej ženski ni še nihče vrat podrl? Čudnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr. Šelih privat-groza
26.9.2007 18:51:14   
Erdbeere
ja ta nova bo baje do konca leta delala samo ob torkih, ker naj bi bila še na porodniški, potem pa bo delala normalno.

Jaz sem včeraj prišla ob 18,00 tja in je bilo pred mano še 10 žensk,sem imela srečo, da sem prišla še na vrsto.

Je pa res obup, pa sej nimaš kaj bolje malo počakat kot pa da je slučajno kaj narobe ti pa brez G.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?