|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Jonas method
7.7.2007 8:39:23   
Anonimen
Hay punce.
No, jaz se "pobiram" po zadnjem SS in abraziji stiri dni nazaj in prebiram vse mogoce o nosecnosti in sem nasla tole stran. Morda bo se za katero zanimiva. Meni se zdi fajn.

Pozdravcek,
L.

http://www.drjonasmethod.com/

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 7.7.2007 13:15:24 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DR JONAS METHOD
7.7.2007 11:39:08   
pilotgirl
Zanimivo.Sam a misliš da je kaj na temu?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DR JONAS METHOD
7.7.2007 12:44:19   
lana38
Ne vem, če je kaj na tem. Sem 2 krat postala user posted image  izven obdobja lunine O.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DR JONAS METHOD
7.7.2007 13:00:22   
Špacka
 
Tudi jaz ne vem, če je kaj na tem, ampak pri meni to res drži. Zanosila sem v tistem mesecu, ko sta se mi obe O pokrivali.user posted image


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DR JONAS METHOD
7.7.2007 15:02:11   
amor
Mene pa zanima zakaj sploh gre pri tej metodi, zato ker ne obvladam dobro angleškega jezika.
Zgleda pa zelo zanimivo.

LP

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DR JONAS METHOD
8.7.2007 20:36:43   
Zofy
Manda naj bi imela ženska 2 obdobjha plodnih dni. Tistim dnem, ki so povezani s ciklum, pravi zeleni plodni dnevi, ostalim pa rdeči. Piše, da je 80% verjetnosti zanositve, če se ima odnos na rdeče dni, če se pa rdeči in zeleni dnevi pokrivajo, je verjetnost zanositve 99% - seveda pri zdravih partnerjih.
Pojma nimam, če to drži, me je pa pritegnilo in bi poskusila. Špacka, a ti si to probala? Si poslala dr. Jonasu svoje podatke in ti je pripravil koledar plodnih dni? Malo se mi zdi drago, ampak če deluje, niti ni tako drago (cca 200 USD)..


< Sporočilo je popravil Zofy -- 8.7.2007 20:43:48 >

(odgovor članu amor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DR JONAS METHOD
9.7.2007 10:27:15   
lana38
Ni treba dati 200 $. Tukaj si lahko same pogledate, kdaj je lunina O www.lunarium.co.uk. Vedeti morate samo točen datum in uro svojega rojstva pa vam programček izračuna lunino O. Biološka O pa je tako odvisna od menstruacijskega ciklusa in potem boste videle, če se vam obe O pokrivata.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DR JONAS METHOD
9.7.2007 13:07:21   
Anonimen
No pa bomo se tuki probali....jaz cez dva meseca, ce bo pa katera prej naj pa sporoci kaksen bo uspehuser posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DR JONAS METHOD
9.7.2007 15:20:46   
Zofy
Hvala Lana38!!
Sem si izračunala in se mi zdi neverjetno in nemogoče, da bi bila plodna ta petek oz. četrtek, če je ginekologinja potrdla O prejšnjo sredo. No, bomo vidli če ta metoda res drži - delala bova že na temu, pa da vidimo, če tokrat rata user posted image user posted image . Javim kaki bodo rezultatiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DR JONAS METHOD
9.7.2007 18:40:20   
lana38
Zofy, tukaj ti pokaže lunino O. Tvoja biološka O pa je bila, takrat kot ti je G rekla. Bistvo te Jonasove metode je ravno v tem, da bi naj vsaka ženska imela lunino in biološko O. Kadar se obe O časovno pokrivata, bi naj bila 99% možnost zanositve.
Ni mi pa jasno user posted image , kaj bi se naj oplodilo v času lunine O, ker jajčece se pa sprosti, ko imaš svojo biološko O. To je pa samo moje razmišljanje.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DR JONAS METHOD
10.7.2007 13:36:46   
Zofy
Lana38, na strani od dr. Jonasa piše, da naj bi prišlo v času lunine O do nekih spontanih ovulacij in da ima ženska torej več kot 1 O.
On namreč trdi, da je verjetnost zanositve po biološki O le 15%, 80% po lunini O in 99%, če se ti dve O prekrivata. Menda pride ravno zaradi tega tudi do zamud pri porodih, ker se je jajčece dejansko oplodilo oz. smo imele ovulacijo na dan lunine O. Sej pravim, da se mi zdi vse skupaj čudno in skregano s tistim, kar smo se do sedaj učili, vendar nič ne stane probatiuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DR JONAS METHOD
10.7.2007 19:00:18   
lana38
Treba je user posted image vsaka 2 dni, ali celo vsak dan. Potem izher ne zgrešiš O.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DR JONAS METHOD
12.7.2007 22:36:06   
soncnica79
Draga Lana38!
Zadeva z metodo Dr. Jonas se mi zdi zelo zanimiva in verjetna. Šla sem na internetno stran za izračun lunarne ovulacije in naletela na šok. Če vstavim svoje podatke, mi namreč izpiše datum ovulacije v letu 1902!!! Halo? Ko pa sem vpisala datum sestrinega rojstva (sestra je rodila pred 1 letom) pa ji lepo pokaže datume in tudi datum, ko je verjetno zanosila. Kaj je narobe z mano? Ali to pomeni, da jaz nimam te ovulacije? Z možem se namreč že 2.5 let trudima, pa ni nič.
Vsem, kičakate tako kot jaz, želim čimprejšnjo user posted image !!!
soncnica user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DR JONAS METHOD
13.7.2007 11:32:39   
Zofy
Sončica79, meni je izračunalo prav, tako da možno, da si kaj narobe vtipkala. Poskusi še enkrat, lahko pa mi sporočiš tvoje podatke, pa bom jaz poskusila. 

(odgovor članu soncnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DR JONAS METHOD
13.7.2007 13:54:21   
Milamay
Soncnica - zagotovo si se zatipkala. Poskusi še nekrat. Po mojem si vnesla napačno letnico svojega rojstva.
Pa veliko sreče, da bi čimprej zagledala user posted image user posted image .

(odgovor članu soncnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DR JONAS METHOD
15.7.2007 11:52:55   
lana38
soncnica79, tudi jaz mislim, da si verjetno vtipkala napačno letnico rojstva. Poskusi še enkrat.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DR JONAS METHOD
15.7.2007 17:26:37   
soncnica79

Zofy, lana38 in Milamay, hvala za odgovor. Sicer se v podatkih nisem zmotila (poskusila sem še enkrat), ampak sem čas od kdaj dalje naj računa spremenila in ugotovila, da sem za letos zamudila vse datume. user posted image Kaj to ima ženska samo parkrat na leto, al kaj?user posted image Pa tista letnica 1902 je vedno zraven. To mi je zelo smešno?!? user posted image No, naslednjič imam to O šele januarja 2008. Jao!!! Sita sem že tega čakanja, pa vseh ritualov, ki jih izvajam...pa enkrat že bo...po osebnem horoskopu, ki sem si ga dala delat, naj bi imela otroka 2009 leta. Najprej nisem verjela, češ, ne bom tako dolgo čakala, zdaj pa me glejte kako čakam...sej bo...

Kako dolgo pa že ve čakate? Ali že imate kakega user posted image ?

Lepo nedeljo vam želim, pa čim več user posted image !!!

Sončnica79

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DR JONAS METHOD
15.7.2007 17:50:35   
kodrana
dan punce.
meni tega nikakor ne rata izračunat, me pa zelo zanima. kaj bi se kateri dalo namesto mene izračunat?
podatki so: 29.08.1984, točno ob 7h sem se rodila.
če se bo kateri ljubilo, bi bila zelo hvaležna.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu soncnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DR JONAS METHOD
15.7.2007 22:17:03   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

dan punce.
meni tega nikakor ne rata izračunat, me pa zelo zanima. kaj bi se kateri dalo namesto mene izračunat?
podatki so: 29.08.1984, točno ob 7h sem se rodila.
če se bo kateri ljubilo, bi bila zelo hvaležna.


Kodrana, to je zate user posted image  

soncnica, ce hoces, lahko probam to izracunat zate, podatke mi lahko sporocis na ZS





Date
Time
Gende
Risk

28.07.2006
6:43 am
G
0

26.08.2006
11:20 pm
B
2

25.09.2006
3:40 pm
G
0

25.10.2006
6:45 am
B
2

23.11.2006
8:08 pm
G
1

23.12.2006
7:57 am
B
0

21.01.2007
6:34 pm
G
1

20.02.2007
4:17 am
B
0

21.03.2007
1:25 pm
G
1

19.04.2007
10:23 pm
B
0

19.05.2007
7:53 am
G?
2

17.06.2007
6:42 pm
B?
3

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DR JONAS METHOD
16.7.2007 22:33:45   
ledenka
sem se jaz preverila s soncnicimi datumi - ocitno je napaka v programu user posted image  po moje zato, ker je cas rojstva 12.xx pm.  user posted image  temu se da izognit, ce potem mal racunas... se pravi, das kasnejso uro, in ugotovis, kaka je razlika. ali pa das poletni cas za takrat, ko ga pri nas ni bilo.

tudi ti programi majo hecne ideje! user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DR JONAS METHOD
17.7.2007 19:27:48   
Anonimen
Punce jaz sem danes šla računat tole zadevo, ceprav sem rekla da ne bom gledala dokler ne mineta vsaj dva meseca ali pa da dobim vsaj prvo M. po abraziji.  No, pa se nisem mogla upretuser posted image

Zanimivo pa je tole, da se je moj datum zadnje ovulacije med katero sem zanosila, ujemal z ovulacijo po lunini metodi in kar je najbolj grozno je risk faktor 5 !!

Seveda sem takoj povezala to, da se otrocek ni razvil in tale faktor 5 !!

Zdaj imam pa v septembru spet faktor 3 in me je kar strah.....ne bomo nic user posted image  takrat, da ne bo spet kaj narobeuser posted image  

Mi je kar malo tesno pri srcu v tem trenutku.


(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: DR JONAS METHOD
18.7.2007 14:05:04   
MARTINŠČICA
Hojla,
no, sedaj ste pa še mene okužile in sem šla računat. Preverila bova, koliko drži. Ta mesec, 22., v nedeljo bo A-test. Vam sporočim rezultat avgusta.

Pišuka, vse živo sva že probala, ni hudič, da se sedaj ne bi prijelo,  a ne?

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: DR JONAS METHOD
20.7.2007 13:58:25   
Anonimen
No, držim pesti da bo ratalouser posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: DR JONAS METHOD
20.7.2007 23:24:44   
LuNa73
Pičica punce, men sam neki ni jasn... men piše da mam lunino O 23.7. Ampak gospo user posted image  pa sem dobila 17 in naj bi mi trajala en teden. No ja, sej je res zadnje case nekam krajsa pa ne prevec obilna.... Bom vidla, bomo vseeno mal user posted image  ker risk faktorji pa so meni do konca leta 1 ali 0. user posted image  No, upam da je to o.k user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: DR JONAS METHOD
24.7.2007 8:49:44   
Majabo
a je to za take k imamo neredno M sploh mozno kaj zracunat....sem si sprintala in sele zacenjam prebirat

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Ime za fantka
olana

Prosim, če mi pomagate pri izbiri.

Nik (42%)

Alex (18%)

Tilen (40%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!