|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drža dojenčka
20.11.2013 17:35:45   
malabubica1985
Kdaj ste začele vaše malčke držati pokonci se samo leže..... Naša malčica bi samo rada bila "velika" pa ne vem če je to lih ok....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drža dojenčka
20.11.2013 18:50:14   
kalisi
Koliko je pa stara? Mi smo našo že kar hitro pokonci nosili. Ne spomnim se točno, koliko je bila stara, a zagotovo precej pred priporočilom pediatrov. Vem, da smo ji še morali nekoliko podpirati glavico. Bilo je pa tako, da drugače nikakor ni hotela zaspati. Kmalu smo jo dali tudi v nosilko pokonci, ker vse do 4,5 meseca ni želela biti v vozičku. No, zdaj se veselo vozičkava tudi povsem leže, čeprav že lahko na pol sedi.

(odgovor članu malabubica1985)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drža dojenčka
20.11.2013 19:42:46   
malabubica1985
stari smo mal čez dva meseca šele, pa se sprašujem če je morda res prehitrouser posted image  saj ni skoz gor ko je na rokah ampak hoče pa bit pogosto velika pupa...

(odgovor članu kalisi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.11.2013 8:39:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malabubica1985)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.11.2013 8:41:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drža dojenčka
21.11.2013 15:57:40   
malabubica1985
metulj333 hvala za link...zlo koristni videi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drža dojenčka
3.1.2014 9:52:05   
SU
Naju je pediater dobesedno nadrl, ko sva prišla z miškom na pregled in je videl, da ga nekak "napol" pokonci drživa... Povedal je, da se lahko otročka drži pokonci šele, ko se prične sam dvigovat... to je v bistvu takrat, ko prične samostojno sedat... Da prej pa nima dovolj trdnih kosti, nima dovolj razvitih mišic... In potem je sledilo to, da je povedal, da ima naš fantič zaradi prehitrega držanja pokonci mal "izbočene" kosti (sp. del reber)... Tako, da sva bila pri hčerki bolj pazljiva kdaj sva jo pričela držat pokonci.
To ne pomeni, da je bilo njima fajn ležat, ko si ju nosil naokrog... sta tudi jokala in želela, da sta v pokončnem položaju... V tem primeru sem ju dala na trebuh, na roko, podpirala sem tako celo telo, nogice in rokice niso bingljale in lahko sta bolj gledala naokrog. Jaz osebno menim, da ni fino, če jih prehitro dvigaš ravno zaradi omenjenega.
Sem pa pogledala nekaj posnetkov in CD handling mam tudi doma... in tudi sama sem prakticirala nekaj reči iz handlinga... ampak dopovedat to drugim... kako prijet, kako držat... je pa druga pesem user posted image ... posebej kakšnim starejšim članom družine... ko je za njih itak vse ok in "preveč kompliciramo"...user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 3.1.2014 9:55:32 >

(odgovor članu malabubica1985)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: drža dojenčka
6.1.2014 14:12:37   
*zvezdica zaspanka*
IZVIRNO SPOROČILO: SU
ampak dopovedat to drugim... kako prijet, kako držat... je pa druga pesem user posted image ... posebej kakšnim starejšim članom družine... ko je za njih itak vse ok in "preveč kompliciramo"...user posted image


ja, se strinjam!
naša malčica je stara 2m in se je začela precej stegovati, nato so mi enkrat slučajno pokazali osnovne prijeme handlinga - dvigovanje in polaganje, preoblačenje, telovadba ... in sva hitro osvojili, da se ni več stegovala. potem so prišli tile prazniki - malo sem se polenila jaz, obiskovalcem pa se tudi ne da tako hitro razložiti, kako naj jo pravilno držijo oz. so fiksirani v svoje znanje ... in sedaj opažam, da se ponovno steguje user posted image
drugače pa je tudi naša pogruntala, da je svet mnogo lepši v pokončnem položaju, tako da nadvse uživa, ko podirava kupček, ampak ni še pravi čas (dokler ne zna sama držati glavice); ostali čas pa preživi v naročju - ali na trebuščku, da opazuje okoli, ali pa v lunici, kot priporoča handling.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: drža dojenčka
6.1.2014 14:13:40   
*zvezdica zaspanka*
ps: bodite pazljivi z babybook-ovo stranjo -- jaz vedno dobim virus, če grem na njihovo stran user posted image

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: drža dojenčka
7.1.2014 11:21:44   
SU
Ja, tudi naš se je stegoval "nazaj" in se je s pravilnim handlingom popravilo... Takoj, ko se ga je nepravilno držalo, se je težava spet pojavila. In sčasoma, ko sem bila dosledna tudi "pri obiskih", se je stanje popolnoma popravilo... sem pa izgubila živcev...ohoho... z dopovedovanjem, da ni popolnoma vseeno kako dojenčka držiš... Tako da... nikar prehitro pokonci...

< Sporočilo je popravil SU -- 7.1.2014 11:22:11 >

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?