|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   druženje, sprehodi z dojančki in otroci v lj
19.4.2013 10:28:07   
Maša88
Pozdravljene

V Ljubljano smo se preselili pred dvema letoma pa še zdaj nimamo nobene družbe. Trenutno sem na porodniški. Imam dva sina. Prvi je star 3,5 leta in drugi bo kmalu dopolnil 6 mesecev. Sem študentka, ostala mi je samo še diploma. Zelo si želim družbe, sprehajanja, kavic, morda tudi kakšnih izletov, prijateljstva itd. z dojenčki ali/in otroci v Ljubljani (Dravlje, Koseze, Podutik, Šiška, Šentvid, Draveljska gmajna,... ) v glavnem ta konec.

Bila bi zelo srečna,če bi se nam bil kdo pripravljen pridružit user posted image

Prosim javite se nam user posted image

< Sporočilo je popravil Maša88 -- 19.4.2013 10:29:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: druženje, sprehodi z dojančki in otroci v lj
19.4.2013 11:16:35   
naja08
Pozdravljena!
Še ena mamica tukaj! Imaš zs!

(odgovor članu Maša88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: druženje, sprehodi z dojančki in otroci v lj
22.4.2013 11:05:52   
Maša88
več nas je... boljše je :D

(odgovor članu naja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: druženje, sprehodi z dojančki in otroci v lj
22.4.2013 14:35:43   
Jantar
Jaz sem sicer čist iz drugega konca LJ(Štepanjsko naselje) imam pa punčko staro 3,5 leta in tud pretežno sama,ker smo preseljeni v LJ

(odgovor članu Maša88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: druženje, sprehodi z dojančki in otroci v lj
23.4.2013 12:04:43   
Maša88
škoda... lahko pa prideta kaj v naš konec :D

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




ime za fantka
Petrarca91

ime za fantka

Uroš (32%)

Ažbe (31%)

Gael (13%)

Tomi (25%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!