|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dudika
25.1.2008 9:58:19   
vvns
Moj mali pije iz flaške, star je 18 mes.Rada pa bi ga navadila da bi pil s temi plastičnimi( gumijasti )- ne vem kako se točno reče  nastavki, v glavnem, da ne bi več uporabljal dudice na flaški ampak tisti nastavek. Ker pravijo, da je tudi za zobke bolje. Že na vse načine sem probala pa nič. Kupila sem mu že miljon novih flašk pa nič!!!!!user posted image
Ker dudice čez dan nima več, samo ko gre spat pa še to ne vedno.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dudika
25.1.2008 10:00:10   
Nika v službi
Navadi ga na skodelico oz. kozarec. To bo najbolje! Lahko poskusiš tudi s slamico!

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dudika
25.1.2008 10:05:06   
honey
Se strinjam s predhodnico, da bo bolje, če ga navadiš piti iz kozarca. Mi smo uporabljali kozarec od 6. meseca naprej, stekleničke oz. lončke z nastavki pa samo, kadar smo bili kje na poti, da je bilo bolj enostavno. No, pa slamica je bila tudi zelo aktualna.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dudika
25.1.2008 11:05:41   
pikalonca
Pri nas smo pri 8 mesecih prešli na lončke z račjim kljunom in s slamico in ni bilo nobenega problema pri odvajanju od flaške. Nam je firma Nuby zelo odgovarjala, kupovala sem jih pa v BC.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dudika
25.1.2008 11:08:28   
_andreja_
jaz imam iste težave, vse smo že probali da bi pil še iz kakčnega drugega nastavka, slamico vse ampak zanj je flaška zakon...res tudi jaz nevem kako ga to odvadit...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dudika
25.1.2008 17:38:16   
natalia
čimvečkrat mu ponujaj skodelico, pa se bo sčasoma navadil, čeprav moja še tu pa tam tudi rada na flaško pije.

lp


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?