|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvotedenska DIETA
8.3.2006 18:13:39   
kofetek2010
PLAN HUJŠANJA PO MAXPLANCK INŠTITUTU ZA PREHRANO:
 
SLIVOVA DIETA - samo prvi dan, ob:
06:00 - 2 dcl vode od 6 kom suhih sliv, ki smo jih namočili v 2 dcl vode prejšnji večer
08:00 - 6 kom namočenih sliv
10:00 - 2 kuhani jajčki
12:00 - 2 dcl Radenske ali Donata
14:00 - 10 dag posebne salame ali hrenovke
16:00 - 10 dag skute
18:00 - 1 jabolko
20:00 - 1 jogurt

organizem je tako prečiščen in pripravljen na dieto!




1.dan:
Z: kava brez sladkorja
M: skodelica solate ali sadja
K: 2 kuhani jajci in malo posoljena špinača
M: sadni čaj ali mineralna voda ali čaj za hujšanje
V: 1 velik steak na žaru ali 3 pečeni  beafsteaki (goveji, lahko tudi puranji)

2.dan:
Z: črna kava brez sladkorja in 1 mala žemlja
M: solata (po želji) ali sadje
K: 1 velik steak, zelena solata, sadje po izbiri
M: 1/2 litra naravne limonade brez sladkorja
V: kuhana šunka in zelena solata

3.dan:
Z:
črna kava brez sladkorja in 6 kom albert keksov
M: sadje ali skodelica solate
K: 2 kuhani jajci, zelena solata, paradižnik
M: 1/2 litra mlačnega Donata ali čaja za hujšanje ali naravne limonade brez sladkorja
V: kuhana šunka ali 1 kom hrenovke in zelena solata

4.dan:
Z:
skodelica posnetega mleka in 5 velikih žlic Cornflakes-ov
M: skodelica sadja ali zelenjave
K: 1 kuhano jajce, kuhano ali surovo korenje in 10 dag sira
M: enako kot 3. dan
V: sadje ali jogurt

5.dan:
Z:
črna kava brez sladkorja, naribano korenje z limono in 1 jabolko
M: navadni jogurt
K: dušena riba in paradižnik
M: enako kot 3. dan
V: 1 puranji steak in zelena solata

6.dan:
Z:
enako kot 2. dan
M: sadje
K: piščanec na žaru brez kože
M: enako kot 3. dan
V: 2 kuhani jajci in korenček

7.dan:
Z:
čaj z limono
M: zelena solata, 1 krompir, navadni jogurt
K: enako kot 2. dan
M: enako kot 3. dan
V: enako kot 3. dan

8.dan se dietni plan ponovi od 1. dne (še za en teden). Po tem času lahko jeste normalno v normalnih količinah.
V času diete je strogo prepovedano pitje alkohola.

Če se držite strogo po predpisani dieti, lahko v dveh tednih izgubite 9 kg!

Pri tej dieti se spremeni metabolizem tako, da se 3 leta ne zredite!

Dieto je priporočljivo kombinirati s presso terapijo, mehansko limfno drenažo in rekreacijo.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 18:21:15   
muki1
8 dan:
ni treba več nič jesti, ker se mrtev zgrudiš od lakote user posted image .
Sigurno deluje, je brez kančka ogljikovih hidratov, samo meni je to totalno premalo za zdržat. Največ dva dnio, potem pa bi popustila. 

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 19:09:26   
Anonimen
Ja jaz sem jo pa preizkusila samo nisem zdržala več kot en teden. Sem pa v enem tednu shujšala 6 kg. Je pa res da jih imam še najmanj 30 za zgubit tako da kakšni z povprečno težo verjetno niti pol toliko nebi šlo dol. Je bla pa moja različica diete brez malic pa brez tistga dneva s slivami(bljak).
Je pa res zelo huda. Men se je nonstop vrtelo. Ne vem če je glih vredno.
No ja meni jo je zdravnica priporočila da dobim malo volje. Pa mislim da jo bom mogla ponovit pa probat zdržat dva tedna. Bom poskusla to različico pa poročam.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 19:13:18   
Lumpi
Moja dieta je bila brez malic in brez predpriprav, pa sem v 8 dneh izgubila neverjetnih 0,5 kg.
Meni ta dieta ne deluje.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 21:00:00   
lelaval
Mene pa moti to, da ne vsebuje nič sladkega. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 21:09:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

V času diete je strogo prepovedano pitje alkohola.



Hajni tud, Jana, hajni tud. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 21:23:37   
dulcinea
To je stradanje.

Itak dobiš v enem tednu vse nazaj, ker pri tej dieti izgubiš na mišični masi in ne na maščobi:





_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 21:24:46   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

V času diete je strogo prepovedano pitje alkohola.



Hajni tud, Jana, hajni tud. user posted image


še dobro, da si me spomnla user posted image

si grem enga odpretuser posted image  danes imam SZ dan in hmelj je zelenjava, a ne? user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:14:45   
Bubamaraa
Punce, jaz pa vam čist resno povem, da grem v ponedeljek na to dieto...Če bo katero zanimalo ji lahko javim kako bom preživela(če bom) in koliko je šlo dol...Se že psihično pripravljam...Če me dva tedna ne bo veliko na RR, vedite, da niti na stolu ne morem sedet...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:29:38   
Anonimen
No jaz grem tud!
Bomo primerjale!
Pa mal me bo potolažlo da ne stradam sam jazuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:44:52   
Bubamaraa
Karin, jaz se strinjam...V ponedeljek začnemo s čiščenjem organizma, zato ne pozabi v nedeljo namočiti slive...V ponedeljek naj ena odpre novo temo, kjer si bova pisale kako bova stradale in kako nama gre!!! Ker verjamem če sva dve bo bolje, ker lahko ena drugo spodbujava...Kaj praviš?

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:48:18   
kofetek2010
moj user posted image  je pred leti s to dieto (in športanjem) shujšal v 1 mesecu 20 kg user posted image  




(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:49:13   
Anonimen
Ja se strinjam!user posted image
Sam mi ni jasno kako bom dol spravla te slive k so mi res nagnusne!
Ma se bom potrudla
Sam ta razpored me mal heca, k me bodo stranke mal postran gledale verjetno če bom vsako uro eno slivo jedla.
Premišljam da bi imela ta dan v nedeljo. Sicer mi ni jasno kako bo to šlo ob maminem kosilu sam po moje lažje k pa v pon. v službi.
No ja sej se še zmeri lhku spodbujave tud če bom en dan prej a ne?
Pa itak da bove zdržale pol se bove pa hvalile tukejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:51:19   
Anonimen
U madonca!
Da pa men rata 20 kg shujšat me pa pomoje dohtarca kušne naslednjič k me vidi.
Da o user posted image  sploh ne govorim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:54:34   
Bubamaraa
Pol bom pa tud jst začela v nedeljo s temi slivi...Ker mi je bolj fajn, da greva skupaj, da skupaj zaključiva in se začneva hvalit, kuk sva šlank...user posted image user posted image user posted image V nedeljo naj tista ki bo prej ustala odpre temo...Najti moramo eno ime za temo....Kaj praviš? In začneva...Če bo katera še hotela se nama lahk pridruži...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 22:55:58   
kofetek2010
karin24 - mislim, da obstajajo posebne tablete, ki ti jih lahko predpiše osebni zdravnik, če imaš ful probleme s težo in posledično z zdravjem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 23:08:24   
Anonimen
Ja vem ja sam jih ne smem jest ker sem bla pred tremi tedni operirana na ščitnici. K so nekak 5 let rabl da so pogruntal zakaj se nekdo ki je bil 20 let bolj "pr tasuhih" v štirih letih zredi za 50 kg! No ja sej mal sm tud sama kriva ne. Pa tiste tablete ti kao samo apetit zmanjšajo pa pred kakšnim letom je bilo treba za njih plačat 20 jurjev. Pa apetit pri meni sploh ni tak problem. Se znam brzdat.
Sem pa že pred operacijo enkrat držala to dieto in se je kar obnesla pa še zdravnica mi je dala dovoljenje da jo speljem tko da mislim da ne bo problemov. Se pa zavedam da to ni trajna rešitev samo malo mi bo pa vseeno pomagalo da pridem vsaj na malo bolj "normalno" težo, da se lahko potem začnem ukvarjat s kašnim športom. K to me najbolj moti pri debelosti da nisi zmožen ne smučat ne tenisa igrat ne nč.
Bomo vidl kako bo.
Pa še večji razlog mamo pr nas da shujšamo. Zdravnica mi je namreč odsvetovala da zanosim dokler se to ne uredi k bi zelo težko donosila ker verjetno moj organizem tega nebi prenesel.
No to je meni največja motivacija!

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 23:21:33   
kofetek2010
v user posted image  sem se zredila za 30 kg, torej če odštejemo otroka, posteljico, plodovnico in ostalo, sem se zredila za 20 kg user posted image  
in to, da se mi 3 mesece kljub polnemu dojenju in nenažiranju kile nikamor ne premaknejo sumim ščitnico user posted image  
sicer sem imela 25 let mir pred njo user posted image  a sem kot otrok jedla tablete zaradi ščitnice
bom morala mal na kontrolo user posted image  

vesela sem, da imaš še dodatno motivacijo in verjamem, da ti bo uspelo! user posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 23:24:07   
Andra
Jaz se vama pridružim, definitvno. Jaz rabim kratkotrajno dieto in učinkovito (upam), saj je tista 90D zame absolutno predolga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 23:29:59   
Anonimen
Ja jaz imam probleme tam od 20 leta verjetno k v srednji mi še niso nič odkrili. Mislim da to ni nič z leti pogojeno. Zdravnica pa pravi da se je poslabšalo dve leti nazaj k mi je ati umrl, pa verjtno zaradi živcev mal tud.
Ja kar pejd na pregled. K jaz zdej po operaciji dokej normalno jem pa gre kar počas dol. Pa še boljš se počutim.
Drugač so pa najbolj prepoznavni znaki pri meni bili: pozabljivost in raztrešenost(pa mam drugače ful hud spomin), poslabšanje kože (v puberteti nisem imela niti mozoljčka zdej pa rajš sploh ne pogledam v špegu) pa menjava razpoloženja. Sem se lahko pet minut smejala pa bla najbolj srečna na svetu pol me je pa kar ena otožnost in žalost zajela. No upam da bo počas boljše.
Ja pa hvala da verjameš da mi bo ratal. Sej jaz tud k zarad hrane pa res ne bom prikrajšana za user posted image . K se kar topim k gledam slike od vaših user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 23:36:57   
kofetek2010
saj veš, da če imaš kakšno pregreho na dosegu roke te kar hitro premami, zato je najboljše vse sladkarije in ostale dobrote stran pometat in v trgovini kupovat samo tisto kar je na jedilniku in nič drugega user posted image  

uspelo ti bo, boš vidla user posted image   - ti bomo pomagale, pa bo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dvotedenska DIETA
8.3.2006 23:38:42   
Anonimen
Bo, bo....
Sej more!
Hvala!

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 7:28:37   
Anonimen
ne ga srat, punce user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 7:29:43   
soncece24
  evo še mene, začnem v ponedeljek, samo brez onega slivovega dneva, ker lahko samo kozlam ob tistem. Bom za primerjavo tistim, ki bodo mele slivov dan user posted image . Se beremo v ponedeljek, bomo skupaj stradale.

< Sporočilo je popravil soncece24 -- 9.3.2006 7:30:45 >


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 8:14:56   
buni1
Drage moje punce! A ste ve dobro prebrale to dijeto? user posted image To so same beljakovine!!! A bi rade zbolele? Telo ne potrebuje toliko beljakovin, razen, če niste športniki, ki trenirajo INTENZIVNO vsak dan vsaj tri ure!!!! user posted image user posted image Navadni smrtniki ne potrebujemo tako količino beljakovin!!! Beljakovine obnavljajo mišično maso, ki pa se razgrajuje ob povečanem treningu!!! Uživanje prevelikih količin beljakovin lahko zelo obremeni delovanje ledvic. Več beljakovin ko zaužijemo, več nitrogena se more telo znebiti!!! To pa povzroči pretirano proizvajanje zelo zgoščenega urina. Take diete povzročijo pretirano izgubo kalcija- osteoporoza! Kadar zaužijemo več beljakovin, kot jih telo potrebuje in zmore  porabiti, se presežek pretvori v MAŠČOBO!!!!
Torej, če greste na to dieto, vsak dan tri ure utrip na maksimalno, da boste vse skurile!!! Pa pamet v roke!!!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?