|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ea na jesenicah
21.8.2007 19:50:27   
Divja vijolica
Zanima me; tiste, ki ste rodile na Jesenicah z epiduralno, koliko časa prej moraš povedati, da bi rada epiduralno. In še kam moraš poklicati, ali iti na pogovor glede epiduralne? Lahko tudi konkretno telefonsko, če se kateri da. Hvala  in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ea na jesenicah
21.8.2007 20:07:54   
lik
Na Jesenicah sem rodila z epiduralno decembra 2005.Sedaj sem zopet noseca in bom zagotovo storila enako.Vsak torek imas polurno predavanje v prostorih porodnisnice,kjer dobis vse informacije iz prve roke,tudi marsikaj lahko vprasas.Poklici tja,pa ti bodo povedali uro predavanja itd.Vem samo,da brez udelezbe ea ne dobis.Mislim pa,da je se vedno brezplacna.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ea na jesenicah
21.8.2007 20:15:16   
Divja vijolica
Aha, se spomnim, da je bilo leta 2004 ob torkih, jaz sem takrat rodila brez ea, zato sem sedaj že kar 100%, da bom tokrat rodila z ea. Ne vem pa koliko prej moraš povedati, da boš rodila z ea.

(odgovor članu lik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ea na jesenicah
22.8.2007 21:17:37   
rožica81
Jaz sem šla en teden pred rokom na posvet, še sreča, da me ni sinko prehitel user posted image  Sicer te pa babica v porodni vpraša, če si za porod z ea. Vsaj mene je in mislim, da je to stalna praksa. So pa res zelo prijazni vsi - od babic, sester, zdravnikov... Pa vso srečo in naj ti trenutki do poroda čim hitreje minejo. Pol je pa takoooo lepo user posted image

LP, rožica

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ea na jesenicah
22.8.2007 21:18:25   
rožica81
IZVIRNO SPOROČILO: lik

Mislim pa,da je se vedno brezplacna.



Imaš prav.

LP

(odgovor članu lik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ea na jesenicah
24.8.2007 11:35:40   
Nastya
Kako pa je z EA v Kranju ? Ali katera kaj ve ? Zanima me tudi kakšno je osebje zaposlenih v Kranju ? Porodnišnica je baje bolj tko tko - stara ??!!

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ea na jesenicah
30.8.2007 14:54:03   
Tanayya29
EA v Kranju je za plačat(tako kot v Postojni).Jaz bom rodila v Kr z EA,če bo vse po sreči...
Sicer pa mi je moj G. bolj svetoval Jesenice(tam so anastezisti baje najbolj zverzirani).V kranj pokličeš in potem kakšen mesec prej te anastezilog pregleda...
Sama sem slišala dosti pohval in tudi kritik čez Kranj(tako kot čez vsako porodnišnico)...
Sama nimam kaj rečt,ker nimam izkušenj..povem lahko čez 2 mesecauser posted image ..

lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ea na jesenicah
1.9.2007 22:53:37   
rožica81
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28

Sicer pa mi je moj G. bolj svetoval Jesenice(tam so anastezisti baje najbolj zverzirani).



A je tvoj G dr. Jurca? Tudi on je tam dežuren in ve, da so vsi zares ful prijazni na Jesenicah. Kar se pa vstavljanja cevke za ea tiče, jo je pa meni ful težko vstavila, me je kar nekajkrat špiknila - vsaj tko sem iz njenih besed razbrala, čutila tko nisem kaj preveč, ker sem dobila prej lokalno. Pa vso srečo user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ea na jesenicah
5.9.2007 9:47:25   
Tanayya29
rožica 81 ja je ja,dr.jurca!Meni je on super G.!Vem,da dela tudi dol včasih...
sj bi šla najraje kar k njemu rodit v Trbovlje,sam tam ni vedno na razpolago..(EA)
a ti si rodila na Jesenicah ali v Kr?

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ea na jesenicah
6.9.2007 10:05:27   
rožica81
nayya28, moj G je tudi dr. Jurca! Pa na Jesenice sem šla rodit, v Trbovljah sem bila samo na morfologiji. V Kranju pa sem bila enkrat v petem mesecu, ker sem krvavela, pa mi že takrat ni bilo... Ne vem, no, tako temačno je bilo, UZ v kleti... Ah, kaj kompliciram. Povsem stvar lastne presoje. Rodit moraš tako ali tako user posted image , kje pa boš, se boš pa sama odločila, a ne.

LP

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ea na jesenicah
11.9.2007 22:39:09   
maychika
Na jesenicah je super, jaz grem čez cca 2 meseca ponovno tja in ponovno na EA. na posvet moraš iti prej, samo če se jaz dobro spomnim nimajo VSAK torek ampak samo nekatere. kar v bolnišnico pokliči pa te bojo vezali k tapravim. na splošno so tam zelooooo prijazni, pomagajo brez problemov in pripomb in porodnišnica je kar zrihtana .... nekaj so rihtali. za to, da bi rodila z ES pa poveš, ko te sprejmejo (itak te vpraša pol ali in kdaj si bila na posvetu in preveri), pa par listov podpišeš in to je to. jaz priporočam. sva z možem vsaj doživela porod kot se spodobi. ena zraven je rodila brez, pa se je revica prav matrala. pa še sama je bila.

jaz priporočam jesenice...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ea na jesenicah
11.9.2007 23:02:40   
Splet.Ka
Telefonsko sem imela, pa bog ve, kje je. Naredi tako, kot je napisala majčika. Ni važno, koliko prej greš na ta razgovor, samo pazi, da te porod ne prehiti (jaz sem šla na sreo preceeeej prej, bi bilo drugače prepoznouser posted image ).

Jaz sem tudi rodila na jesenicah z ea. PRIPOROČAM! To je bilo lani.  Sicer sem pa podrobnosti zapisala v porodni zgodbi, ki je nekje na RR objavljena.

Srečno!


_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ea na jesenicah
11.9.2007 23:10:24   
polona2
Jaz sem tudi rodila z Ea na Jesenicah pred tremi leti in je bilo super, brez komplikacij,
zadnjič sem nekje prebrala, da se EA po novem na Jesenicah plača, kar me kot Gorenjko seveda zanima, ve katera kaj o tem?

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ea na jesenicah
4.10.2007 20:55:14   
*karina*
Pred kratkim preverjeno ea se na jesenicah se vedno ne placuje in tudi en razgovor je dovolj, to se meni tudi ze po telefonu povedale babice (sem za vsak slucaj v porodno klicala dvakrat). TOrej ko greste v drugo, ponoven posvet glede ea ni potreben.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?