|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
21.9.2008 21:55:39   
krasnočka
Začeli smo z vrtcem in posledično zabasanim noskom. Sicer imam aspirator na vdih, ampak mislim da bom počasi dušo spustila, zato sem razmišljala o nakupu elektronskega aspiratorja (samo ne baby vac, ker se mi ne da našega megalomanskega sesalca ven vlačit - oz. imet ves čas nastavljenega). katerega priporočate?


< Sporočilo je popravil shorty -- 22.9.2008 11:57:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
21.9.2008 21:58:19   
pikecpokec


Je fajn, ampak je baby vac še vedno boljši. tko da mi smo ga uporabili natanko enkrat, potem smo pa rajši sesalec zraven postelje parkirali user posted image . Saj pravim, ni slab!

< Sporočilo je popravil shorty -- 22.9.2008 11:57:27 >


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu krasnočka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
21.9.2008 22:01:58   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: krasnočka
(samo ne baby vac, ker se mi ne da našega megalomanskega sesalca ven vlačit - oz. imet ves čas nastavljenega)

No, ravno iz tega razloga sem se jaz dolgo otepala nakupa baby-vaca (imam Igeo). Pa smo imeli električni aspirator (Diafitov), ki me v lanski zimi ni več prepričal (prvo leto se mi je še zdel nekak ok) in sem s stisnjenimi zobmi nabavila BV. Da ne bom preveč tipkala - Igea je v sezoni ves čas priklopljena in BV na njej. Ni primerjave in za to požrem tudi tisti kolos v kotu otroške sobe.

(odgovor članu krasnočka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
21.9.2008 22:25:58   
massylou
Imam elektronskega (baterije), kar v redu spuca nosek. Ampak rad zataji user posted image  (kar naenkrat se spomni in ne dela, ali slabo vleče, ali crkuje...). Moram malo razmislit o čem novem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
22.9.2008 9:05:55   
tinatona
Jaz sem imela Baby vac pa me ni prepričal. Jaz imam kar pumpico za nosek, v katero nalijem fiziološko in mu jo v nos sisnem... Gre svašta ven. Pol pa zjutraj in zvečer še kapljico operila in je sine kot nov.

LP

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
22.9.2008 11:04:01   
*tajda*
Jaz living laba ne zamenjam za noben baby vac,tianna mogoče si izgubila tesnilo.user posted image Ker jaz znjim svašta ven spravim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
22.9.2008 11:06:34   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Jaz living laba ne zamenjam za noben baby vac,tianna mogoče si izgubila tesnilo.user posted image Ker jaz znjim svašta ven spravim.


enako.
fenomenalen je!!!!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
22.9.2008 12:29:57   
mojcapr
Jaz imam oba elektronskega in baby vac sam čez baby vac ga niuser posted image (RIJA JE CARICA). Boljše vlečt ven sesalec, ker je dosti bolj močan, kot elektronski. Jaz sem elektronskega nabavla, ko sva bila v bolnici, tam pa res nisem mogla imet sesalca. Bilo je pa boljše kot nič.

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
22.9.2008 15:23:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Jaz living laba ne zamenjam za noben baby vac,tianna mogoče si izgubila tesnilo.user posted image Ker jaz znjim svašta ven spravim.


-----------------------------------------------------

Ne ne, nič nisem izgubila. Je skrbno hranjen in zelo zelo malo rabljen.
Ne vem, očitno pri nas ne gre user posted image .. Zato sem kupila BabyVac in sem več
kot zadovoljna user posted image .
Če katero zanima o LivingLab-u, pa na ZS user posted image .

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
23.9.2008 23:38:06   
bodoča
Malo mešam štrene, samo zanima me cena Baby Vac-a?

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
23.9.2008 23:40:43   
živa
Zelo nizka, obrni se na rijo.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
23.9.2008 23:43:32   
bodoča
OK, hvala.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: elektronski nosni aspirator - vaše mnenje
9.6.2011 11:16:09   
talent
Ker imamo kar dva električna aspiratorja od Lanaforma pač uporabljamo to, ker super deluje in drugega nismo niti poskusili.

Lanaform je super user posted image prijeten za otroka, ker je nežen in še melodije ima, ki ga pomirjajo.

Glavno pa je, da je nosek čist in se nikoli ne razvije v kaj hujšega, ker nam ta aspirator veliko pomaga.

Tadrugega nerabljenega prodajam na tem linku http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=10&vrsta=Prodati

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?