|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   endokrinolog in policisticni jajcniki
15.12.2005 16:31:33   
pot
zivjo, punce!
saj nevem na katerem forumu naj vprasam nalsednje:
a je ze bila katera pri endokrinologu? Kako izgleda pregled?

imam pa se eno vprasanje:
koliko vas ima tezave z vmesnimi krvavitvami in imate policisticne jajcinike? Vem da vas ima nekaj tezave z rjavimi izcedki, kaj pa krvavitvami?

hvala za vase ogovore
in prepustite se praznicnemu vzdusju

lp
nasa pot
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: endokrinolog in policisticni jajcniki
20.12.2005 14:46:24   
dulcinea
Sama ima polistične jajčnike. To sem izvedela pred tremi meseci. prej nisem bila zelo dolgo pri G, kljub temu, da so bile moje M. zelo neredne (na 34 - 38 dni). Včasih so se pojavljali tudi vmes rjavi izcedki, dvakrat pa sem imela M celo 14 dni.

Največji šok je bil, ko mi je G rekla samo, da to imam, ni mi pa nič razložila, doma pa sem v iskalnik vpisala geslo policstični jajčniki in je bila prva beseda, ki sem jo zagledala NEPLODNOST.
Od takrat jemljem KT Yarina (trenutno 3 mesec) in upam, da se bo stanje popravilo, kot je rekla G.

Kako je s tvojimi jajčniki?

LP,


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: endokrinolog in policisticni jajcniki
21.12.2005 2:14:22   
pot
zivjo,
moji jajcniki... menda imam policisticne jajcnike, zato imam neredne oz. redke menstruacije, na okoli 40dni sem jih imela, ko sem prenehala s tabletkami. potem pa M kar ni bilo skoraj 3 mesece, vmes pa rjavi izcedki non-stop. zdaj je pa spet prisla, na sreco kar sama od sebe, potem pa spet izcedki in krvavitve, kot rahla M, vse v casu priblizno 1 meseca. 
najbolj od vsega me moti to, da nikoli vec nevem kdaj se bo gospa M odlocila priti med goste (prej sem vsaj imela kaksne znake) in kaj bo s temi izcedki, ker morem skozi imeti dnevni vlozek zaradi izcedkov.

no, tudi jaz upam da se bo to enkrat uredilo, da bom lahko dolocila bolje kdaj imam ovulacijo... se trudiva user posted image .

lp
nasa pot

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Katero vodo pijete?


Katera ustekleničena voda vam je najboljša?

Radenska (11%)

Costella (17%)

Zala (13%)

Dana (10%)

Jana (4%)

pijem vodo iz pipe (46%)


Število vseh glasov: 13559

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!