|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   endometrioza???
16.10.2005 19:36:38   
svetlana1
Ojla punce, prosila bi vas če bi mi lahko odgovorile na dva vprašanja?

Kakšni so sploh simptomi za endometrioza, če sploh so?

Meseca maja sem imela HSG in takoj po tem posegu, par dni pred user posted image  sem imela zelo napihnjen trebuh in sem klicala svojega G. vendar mi je rekel, da ne more biti nič povezano s tem posegom, zdaj pa od takrat imam dostikrat napihnjen trebuh in meni se zdi kot bi bilo to kaj povezano s črevesjem. Kaj mislite ve, kakšne izkušnje oz. kako ste se počutile po HSG in ali je možno da so črevesja povezana z jajčniki.

Hvala, hvala, hvala........ za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: endometrioza???
16.10.2005 21:41:07   
*goldfish*
Pri meni se je menstruacija krajšala oz. iz meseca v mesec mi je izginjala. Pa smo imeli na izbiro user posted image  ali operacijo s tveganjem da nikoli ne bo user posted image . Po 6 mesecih sem zanosila. Zdaj po porodu pa je spet ok! Samo na kontroli po porodu mi je rekel G, da še nekaj malega je ostalo.

Upam da bo vse ok, z obema!user posted image

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: endometrioza???
16.10.2005 22:04:28   
PBJ
Jaz sem bila operirana zaradi endometrioze. Pri meni so bili znaki te bolezni naslednji:


           - bolečine v sp.delu trebuha,
           - bolečine v trebuhu med spolnim odnosom - močna zbadanja,
           - zelo boleče menstruacije, ki so trajale tudi 9 dni.
V nekaterih primerih pa zaradi endometrioze ženske sploh nimajo težav. Je pa odvisno, koliko je ta bolezen že razvita

Po HSG-ju nisem imela nobenih težav, razen prvi teden sem imela malo bolj čuden občutek v sp. delu trebuha.
Zdaj sem malo obudila spomine, ker sem imela lani maja HSG, v oktobru pa sem zanosilauser posted image - torej 5. ciklus po HSG-ju.

Napihnjen trebuh sem imela vedno pred M, ampak to imajo tudi ženske, ki nimajo endometrioze.

lpuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: endometrioza???
17.10.2005 11:48:06   
Mijavček
Živjo!

jest sem mela operirano endometriozo maja letos. Znaki:
- 1 leto nisem zanosila
- močne, dolge in boleče M (tudi 11 dni, od tega 4 dni tok močno, da sem morala mejat vložek na 1 uro, bolelo me je pa tako, da sem pojedla po 10 Nalgesinov na dan)
- bolečine med spolnimi odnosi
- čedalje daljši ciklus (od 30 do 39 dni)

Zdaj po operaciji imam ciklus še vedno mal zmešan, M so pa samo 6-7 dni dolge, in samo en dan bolj močne user posted image  in ne tako boleče.

napihnjena pred M pa sem vedno bila in sem še vedno in mislim, da to ni povezano z endometriozo. tudi moja mama ima tak žogast trebuh kot jaz, pa nima nobene endometrioze in je rodila dve lepi punci user posted image

Brez panike, vse bo še OK!

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?