|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   enoprostorec
23.4.2008 19:07:54   
andrej77
dragi očkoti (pa tudi mamice), čeprav to spada mogoče bolj pod Tehniko, pa vendar

zanima me, predvsem sprašujem tiste, ki vozite enoprostorce, kaj je bil razlog, da ste se odločili prav za tega

sprašujem, ker smo mi pred nakupom enoprostorca, odločamo pa se med Opel zafiro, Renault Grand Scenic, Mazda 5 in Toyota Corolla Verso, diesel motor. cene so tam-tam, oprema tudi

hvala za vaše razmišljanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: enoprostorec
23.4.2008 19:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

Renault Grand Scenic

hvala za vaše razmišljanje


Grand Scenic, brez razmisljanja...

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: enoprostorec
23.4.2008 19:23:15   
rija
jaz vozim enoprostorca, v bistvu kar kombi...user posted image renault trafic

pa ne menjam za nobeno limuzino več....
zakaj smo ga kupili? ok, priznam, da tudi zaradi posla, sicer pa: varen, ogromno prostora, komot stopim med vožnjo do tamalega, nikoli ne gledamo, kaj bomo vzeli zrave, tudi potnike (8).....dizel, res, da mamo najmočnejšega in najbolj luksuzno opremljenega.....user posted image  troši povprečno 8,5 litra (!) kar je za tako "kravo" zelo, zelo malo....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: enoprostorec
23.4.2008 19:38:59   
mala
definitivno renault grand scenicauser posted image , mi imamo scenica in smo zelo zadovoljni z njim, kupili pa smo ga predvsem zato ker imamo 3user posted image  in se da spravit 3 sedeže zadaj...glede tehnike ti pa ne znam svetovat, bi mogla pa moža vprašatuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: enoprostorec
23.4.2008 19:57:17   
ana b
C4 grand picasso z avtomatskim menjalnikom. ZELO zadovoljni.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: enoprostorec
23.4.2008 20:11:43   
andrej77
no, jaz se najbolj navdušujem nad Mazdo 5... ne vem zakaj, Mazde kao slovijo kot zanesljive

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: enoprostorec
23.4.2008 20:46:21   
Anonimen
Japonci so ZAKON user posted image ... jaz kaj dosti ne bi razmišljala. Prvo so zame Toyote, potem Mazde, Nissani, Honde ... itd.
So zanesljivi, varni, fletni in za veliko veliko kilometrov!


< Sporočilo je popravil Otika -- 23.4.2008 20:47:27 >

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: enoprostorec
23.4.2008 20:51:57   
Marogica
Mi imam CIo Carnival (velikosti Espace Grand -4,80 m), ki stane pol toliko kot Renaultov.  Torej: udoben, otroka daš v avto ravno, ne pa da se sklanjaš, kjer ti trpi hrbtenica, resnično dosti prostora, ima 7 sedežev, dvojno klimo....odzadaj dovolj prosta, za vso "kramo"..In najvažnejše: ima drsna vrata, kar pomeni, da smo na parkirišču "ožji", kot katerokoli avto, ki ima "normalna" vrata.

Med temi avti, ki jih ti naštevaš, ne bi vzela nobenega, ker ni "klasični" enoprostorec, temveč pomanjšana verzija le-teh. Samo sedeže ti noter natrpajo, drugače pa zame nimajo dovolj prostora.  Malo večji karavan, nič drugega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: enoprostorec
23.4.2008 22:11:22   
timoteja
ANA B, fauš sem ti, ker mi je tale Grand Picaso tak svetovn, mi imamo sedaj navadno picaso, staro 3 leta, čakamo, da se tale mal postara, našparamo nekaj dnarčkov, pa bomo zamenjali za novo veeellliiiko xsarico.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: enoprostorec
23.4.2008 23:18:45   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

dragi očkoti (pa tudi mamice), čeprav to spada mogoče bolj pod Tehniko, pa vendar

zanima me, predvsem sprašujem tiste, ki vozite enoprostorce, kaj je bil razlog, da ste se odločili prav za tega

sprašujem, ker smo mi pred nakupom enoprostorca, odločamo pa se med Opel zafiro, Renault Grand Scenic, Mazda 5 in Toyota Corolla Verso, diesel motor. cene so tam-tam, oprema tudi

hvala za vaše razmišljanje



Enoprostorci so zakon! Mi imamo zafirico. Ni velik avto pa tudi majhen ne. Edino to pri našem ni fajn, da je bencinc. Malo več troši. Drugače je pa zelo prostoren in praktičen. Naš ima že kar nekaj let in še večjega popravila na njem nismo imeli.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: enoprostorec
24.4.2008 8:21:22   
kristinaj
jaz sem iz corse šla na c-maxa iz razloga, ker je enostavno postala premajhna. imamo punčko staro leto dni in oktobra pričakujemo drugega user posted image .  ker ima corsa 3vrata sem jo imela kar na prvem sedežu, kar ni naj naj, zadaj je nisem mogla dajat. pa brez klime je in servo ni imela, pa še mojga ni čez teden, da bi lahko njegov avto koristila in smo se odločili, da kupimo še en velik avto, ker je varnejši, bolj prostornejši in bolj komot....to je moj razlog..

najprej sva gledala ali xsaro picasso ali berlingo in ko smo že skoraj na berlingu pristali, se je neko sobotno jutro oblekel in rekel, da mi gre enega volva poiskat in me čez 15 min pokliče in reče, da mi je c-maxa zrihtal.

srečno vožnjo....

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: enoprostorec
24.4.2008 9:26:24   
*maja
Mi vozimo Peugeota 806 in je zakon user posted image , smo ga nabavili predvsem zaradi mularije (beri s 4 mulčki manjši avto sploh ne pride v poštev user posted image ). Je super ima 7 sedežev, prostora več kot dovolj, in pa zelo važno ima drsna vrata, tako da parkirišča niso problem.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: enoprostorec
24.4.2008 20:00:34   
andrej77
@marogica


veš, ravno zato me zanimajo omenjeni avti... ker ga pač ne bom vozil samo jaz (meni ni problem Masterja vozit), moja lepša in pametnejša polovica za zase pravi, da je Corsa dost velika.. in zato mora bit nek kompromis, obadva se strinjava, da rabimo enoprostorca... nekaj srednjega... zato tak izbor



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: enoprostorec
24.4.2008 20:34:19   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mi imam CIo Carnival


   Ja, odlično vozilo, še posebej verzija 2,9 turbo diesel motorja, ki je delan po licenci legendarnih Puch motorjev ( v sedemdesetih so veljali za neuničljive ). Edina "težava" pri teh avtih je obračanje, saj imajo zaradi širokih pnevmatik zelo majhen krog zasuka. Obračanje je tako praviloma izvedljivo le z manevriranjem ( volan do konca v eno smer in naprej do ovire, nato volan do konca v drugo smer pa nazaj, pa spet do konca v prvo smer itd itd ..... ). Pač je zasnova avtomobila delana za Ameriški trg ( neskončne ravne ceste ), kar ni čudno, glede na to, da gre pri karoseriji za kopijo Chrysler voyager - ja. Vožnja z njim pa je čudovita, ni kaj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: enoprostorec
24.4.2008 20:37:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

moja lepša in pametnejša polovica za zase pravi, da je Corsa dost velika.. in zato mora bit nek kompromis, obadva se strinjava, da rabimo enoprostorca... nekaj srednjega...


Prej bi razmisljala o avtu tipa Kangoo, Berlingo....Kar precej manj denarja, lazja voznja (za lepso polovico user posted image ), velika prostornost, drsna stranska vrata.

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: enoprostorec
24.4.2008 20:42:37   
*maja
Meni osebno je pa večji avto veliko lažje voziti in parkirati kot majhnega, je veliko bolj pregleden kot majhni avtomobili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:18:41   
andrej77
Berlingo in Kangoo po tehtnem premisleku odpadeta (kolega ima diesel Berlingota, tako da ga poznava in naju ni prepričal), za Kangoo pa nisva niti gledala... Z osnovno opremo in najslabšim motorjem - ko so celo sprednje meglenke kot opcija za doplačilo (kar zavajajo prodajalci) so vsi enoprostorci (pa tudi drugi avti) "poceni", ko pa jih daš na skupni imenovalec, ko češ imet (normalno) sprednje meglenke, pa ABS, pa klimo, pa... in ko daš to vse skupej dobiš, da "poceni" varjanta ni več tako poceni ampak ponavadi celo dražja, kot če kupiš avto, ki ima vse to že standardno vgrajeno,... ne govorim o xsenon lučeh, usnjenih sedežih, ogrevanih sedežih (čeprav je pozimi prijetno, navigaciji in podobnih preseravanjih, ampak o osnovni varnosti... ABS, airbag, meglenke, zatezovalniki...

konkretno sem primerjal Opel Zafiro, Toyoto, Mazdo Renaulta in Berlingota... in ko sem "poceni" Berlingota sestavil v isti razred z enako oz. zelo podobno opremo, mi lahko verjamete, da je bil najdražji.. skratka kar je bilo na začetku poceni, potem ni bilo več  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:25:44   
Anonimen
 in ko sem "poceni" Berlingota sestavil v isti razred z enako oz. zelo podobno opremo, mi lahko verjamete, da je bil najdražji.. skratka kar je bilo na začetku poceni, potem ni bilo več  


Meni pride kar nekaj razlike...user posted image . Naprimer, po uradnem ceniku...:

Konfigurator Scenic

Kangoo

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:30:43   
andrej77
sej pravm... primerjal sem Berlingota, od Renaulta pa pride v poštev Grand Scenic

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:32:31   
Anonimen
sej pravm... primerjal sem Berlingota, od Renaulta pa pride v poštev Grand Scenic


Zdaj pa ne razumem....user posted image , s cim si ga primerjal? S Picassojem?

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:46:01   
Anonimen
1 otrok še ni menda pogoj, da mora bit enoprostorec v garaži.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:46:05   
andrej77
konkretno sem primerjal Opel Zafiro, Toyoto, Mazdo Renaulta in Berlingota...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:47:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

konkretno sem primerjal Opel Zafiro, Toyoto, Mazdo Renaulta in Berlingota...



Aha. Potem je Berlingo tako drag user posted image . Cudno, nekje na nivoju Kangoo-ja bi moral bit...ki je kar nekaj 1000€ cenejsi od primerljivega enoprostorca...

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: enoprostorec
24.4.2008 21:59:12   
andrej77
kdo pa je reku da, če imaš otroka, je treba kupit enoprostorca... lahko ga kupiš tudi če si sam, al pa če imaš 5 otrok (joke)... pač sedaj imava karavana, 8 let star avto in če čem zanj dobit še kaj, potem je sedaj čas za menjavo, ker čez 2 leti ne bo vreden popolnoma nič (že sedaj je bogo s ceno), vidiva pa tudi, da je kriza z prostorom, ker moramo vse zraven vlečt, kamor koli gremo... no to zadnje se bo s časoma sicer zmanjšalo, ker pa sva taka, da se znava odločit in jit z avtom kam dalj, bi malo boljše (in novejše) vozilo prav prišlo

in tudi nisem napisal, da mora bit popolnoma nov, bo pa vsaj letnik 2006


hočem pa, da ima avto vsaj osnovno varnostno opremo in preko tega pač ne bom šel, pa če ostanem tudi pri tem (starem) avtu



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: enoprostorec
24.4.2008 22:03:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

vidiva pa tudi, da je kriza z prostorom, ker moramo vse zraven vlečt, kamor koli gremo...


To imas vec uporabnega prostora v avtih tipa Kangoo....660 litrov prtljaznika, Scenic dobrih 400.

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?