|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   epiduralna (Brežice)
14.7.2007 11:00:06   
nody
Razmišljam o epiduralniuser posted image   Zanimajo me vaše izkušnje z njo. Ker bom rodila v Brežiški porodnišnici me zanima predvsem izkušnje iz te porodnišnice. Tudi druge izkušnje niso od več, od viška glava ne boliuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: epiduralna (Brežice)
14.7.2007 16:28:34   
Anonimen
Jaz sem bila zelo zadovoljna z epiduralno v Brežicah. Meni jo je dala anesteziloginja dr. Nataša Požar in je ne morem prehvalit. Zares se je potrudila mi jo dat, ker je že skoraj odnehala, saj nikakor ni mogla priti med moja vretenca, vendar je vseeno vztrajala, pa tudi na splošno sem bila z njenim odnosom zelo zadovoljna. Poleg tega so jo v soboto popoldne (bila je dežurna na domu) potegnili iz trgovine in je res kar hitro prišla.
Če te še kaj konkretnega zanima, vprašaj.

(odgovor članu nody)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: epiduralna (Brežice)
14.7.2007 19:27:27   
mišk
Jst jo isto nameravam vzeti oktobra v Brežicah. Moja prijateljica jo je dobila, isto v Brežicah, in je bila tudi zelo zadovoljna!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: epiduralna (Brežice)
16.7.2007 11:10:50   
nody
Hvala Tašonka za zaupanje svoje izkušnje. Lepo je slišat pohvalo glede tega. To mi bo zelo pomagalo pri odločitvi. Če se pojavi še kakšno vprašanje bom vprašala.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: epiduralna (Brežice)
24.7.2007 10:16:03   
nikica135
Lepo prosim, če mi napišete kako ste se dogovorile za epiduralno v Brežicah? Ali ko ste prišle rodit ali je že prej kak sestanek z anestezistom?
Jaz grem drug mesec, zato me res zelo zanima kontakt - na koga se lahko že zdaj obrnem? Ali imate kako tel. št. mogoče?

(odgovor članu nody)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: epiduralna (Brežice)
12.8.2007 10:49:33   
moki_c
Jaz pa ne vem, če bi jo.

_____________________________

kozjansko je lepo

(odgovor članu nikica135)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: epiduralna (Brežice)
25.10.2007 10:40:17   
bubamara78
Pozdravljene,

Tudi jaz se odločam da bom rodila v Brežicah ( pravzaprav je to najbližja porodnišnica glede na to da bom pred porodom v Zagrebu)
Zanima me naslednje:
- koliko prej se je potrebno dogovoriti za EA tam?
- ali se jo da dobiti 24/7?
- ali jo je potrebno plačati

Hvala v naprej za vaše odgovore

LP,

(odgovor članu moki_c)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: epiduralna (Brežice)
5.11.2007 13:33:10   
mišk
Jst sem imela tri tedne nazaj v Brežicah epiduralno, tak da mam sveže novice.user posted image
Epiduralna je brezplačna, žal ni dostopna 24/7, ampak se potrudjo, da se da dobit.
Zanjo se moraš it dogovorit v 36. tednu. Kak teden gor ali dol-ni panike.
Vstavljanje katetra mene ni čist nič bolelo, nisem imela nobenih težkih nog, glavobolov in bolečin v križu... Pri iztisu otroka ni nobenih problemov, ker sem otroka še kako čutila, čutila nisem samo bolečin. Na koncu ti anestetik ne dovajajo več, tak da tisti finale delaš "na živo".
Še kako vprašanje?user posted image

(odgovor članu bubamara78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?