|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantovska bunda št. 86
24.10.2007 9:13:15   
živa
Hoj!

Prosim, povejte mi, kje v Ljubljani se dobi topla fantovska bunda št. 86 po relativno ugodni ceni. V H&M so imeli samo še roza puhovke, lanski model, pri večjih št. (od 86 dalje) pa same široke in velike modele in številke (pa še čudnih barv). V Hervisu so imeli samo kombinezone, najmanjšega št. 86-92. (Naš otrok  namreč pri svojih 21 mesecih npr. nosi bodije iz H&M št. 80, torej od 9-12 mesecev - je bolj pri drobnih in majhnih.) Drugje nisem gledala, pa tudi nimam kaj dosti energije za letanje po štacunah, ker naslednji teden rodim - zato res prosim, pomagajte user posted image . Danes moram v mesto, pa bi šla spotoma mogoče še kupit tole bundo.

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fantovska bunda št. 86
24.10.2007 9:16:38   
Strawberrie Cherrie
Iz prve roke ti lahko povem user posted image , da sem malemu kupila bundico & sp.del kombinezončka v Intersportu. Imajo ful luštkane. Od 86 dalje.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fantovska bunda št. 86
24.10.2007 9:18:51   
mojca*
sicer nisem iz lj ampak mb, takšne bunde kot navajaš sem videla prav v našem H&m, za mislim da 20 eur, v zari za nekaj več in v okaidi za 40.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fantovska bunda št. 86
24.10.2007 9:20:15   
Anonimen
Jaz ti lahko pošljem bundo in hlače. Je pa take zelene barve, pa rabljeno seveda.
Če želiš, javi na ZS.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fantovska bunda št. 86
24.10.2007 14:40:55   
sayuri
Punce,koliko stanejo v H&Mu bunda in hlače?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fantovska bunda št. 86
24.10.2007 14:45:19   
rija
jaz sem našemu vse omenjeno kupila v hm:
bunda, puhovka, oranžna 19,90
hlače, smučarske, do pasu, črne 19,90
bunda, bomberca, zelena, s krznom na ovratniku 24,90
hlače, podložene, pisane, kot smučarske brez naramnic 19,90

se mi ne zdi tak hudo drago, glede na to, da sem včeraj za kapo, šal in rokavičke dala 35 euruser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fantovska bunda št. 86
24.10.2007 14:57:01   
sayuri
rija, zgleda, da si enako oranžno puhovko kupila, kot jst mojmu user posted image

Punce, povejte mi, če je 20€ preveč za rabljeno bundico in smučasrke hlače - zelo dobro ohranjene (kot novo vse skupaj), kupljeno pred 2 leti v H&M.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fantovska bunda št. 86
25.10.2007 8:05:53   
Lara28
Jaz sem našemu  kupila NOV kombinezon, v C&A in sem dala 19.90 Eur.
Za kapo, šal in rokavice dat 35 Eur ov pa se mi zdi pravo razmetavnaje z denarjem.... pač moje mnenje. Mogoče bi pa jaz tudi, če bi si lahko to privoščili.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fantovska bunda št. 86
25.10.2007 8:15:06   
rija
lara.....verjetno bi imela danes pokvarjen dan, če bi jutro začela s prijaznostjo user posted image  in strpnostjo user posted image

sayuri: predvidevam, da bo tudi letos vsak 3 malček v tej bundiciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fantovska bunda št. 86
25.10.2007 8:21:43   
Lara28
IZVIRNO SPOROČILO: rija

lara.....verjetno bi imela danes pokvarjen dan, če bi jutro začela s prijaznostjo user posted image  in strpnostjo user posted image



Ne! Sem zelo prijazna punca, nimam namena nobenemu solit pameti in govoriti, kolika naj za kaj zapravi. Ampak imam pač svoje mnenje in sem ga napisala.  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fantovska bunda št. 86
25.10.2007 9:32:08   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Punce, povejte mi, če je 20€ preveč za rabljeno bundico in smučasrke hlače - zelo dobro ohranjene (kot novo vse skupaj), kupljeno pred 2 leti v H&M.
 

jaz sem dala za tak rabljen komplet 30 eur, tudi kot novo, mi ni žal...hlače so pa z naramnicami (ki se lahko odstranijo), pač tisti klasičen H&M komplet user posted image

meni se ne da hodit niti gledat, koliko stane novo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fantovska bunda št. 86
26.10.2007 15:19:09   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Punce, povejte mi, če je 20€ preveč za rabljeno bundico in smučasrke hlače - zelo dobro ohranjene (kot novo vse skupaj), kupljeno pred 2 leti v H&M.
 

jaz sem dala za tak rabljen komplet 30 eur, tudi kot novo, mi ni žal...hlače so pa z naramnicami (ki se lahko odstranijo), pač tisti klasičen H&M komplet user posted image

meni se ne da hodit niti gledat, koliko stane novo user posted image


No, sem tud jst prodla ta komplet iz H&Ma za 30€, ker je bilo mamici tako všeč (je rdeče barve), da sploh ni hola manj dat. user posted image  Sem vesela, da bo nekomu prav prišlo. user posted image  

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?