|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleči jajčniki
2.8.2006 21:20:40   
pikica25
Pozdravljene. Sem bolj nova na forumu, pa mi zato ne zamerite, če vprašam kako neumnost.
Zanima pa me ali ima katera podobne težave...namreč od O dalje me ni nehalo boleti in špikati v jajčnikih. Običajno to čutim samo dan ali dva med O, potem pa šele pred M. Zdaj ves čas čutim, da se nekaj dogaja tam dol in to traja že dober teden. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 8:17:23   
Kati23
Ojla. Tudi mene že nekaj dni špika v spodnjem delu trebuha in ne vem kaj naj bi to bilo. M sem imela samo 1 dan (29.7.), kar mi je pa zelo čudno, saj še nikoli nisem imela tako. Test mi je 2x pokazal - user posted image tko da noseča očitno nisem. Me pa spremlja tudi vsakodnevna jutranja slabost in tiščanje v trebuhu. Gin. pa mi je rekla, da naj pač počakam na naslednjo (ne)pričakovano m. in da ta enodnevna m. je lahko nekaj običajnega. Mene pa vseeno skrbi. user posted image S fantom načrtujeta nosečnost; kolk časa? Želim ti čimprej user posted image  user posted image

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 8:32:59   
pikica25
Midva "ne paziva" že od januarja, ampak do zdaj se nisva nic obremenjevala s tem, kdaj so pravi dnevi in sva user posted image  ko nama je pasalo. Zdaj po sedmih mesecih pa me počasi začenja skrbeti.

Tale tvoja enodnevna M je pa res malo hecna, mogoče pa si vseeno zanosila, pa še ni dovolj hormona v urinu in ti test zato ne pokaže prav. Moji prijateljici so 4 testi pokazali - , nato pa so pri G ugotovili, da je noseča.

(odgovor članu Kati23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 12:37:02   
sonchek
Punce pozdravljene...
...dejta si najprej razjasnit pojme...ali vaju boli v jajčnikih ali špika...
...to je velika razlika, kajti če vaju boli, gre lahko za kakšno vnetje ali še kaj drugega zdravstvenega...če vaju pa špika, je pa seveda možnost da zaradi nosečnosti...ni pa rečeno...lahko je ovulacija, lahko se pripravlja na user posted image ...lahko je pa še miljon drugih stvari...

pa srečno in čim prej do user posted image , in nato do user posted image !!
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 12:51:29   
pikica25
Moje bolečine so take, kot pred M. Samo, da so se začele v času O(kar je običajno, ampak samo dan ali dva) in še kar trajajo. Upam, da ni kaj narobe. So lahko take bolečine prisotne, če so jajcevodi neprehodni? Upam, da mi bo G v ponedeljek na pregledu znala kaj več povedati.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 13:28:13   
Kati23
Jaz sem se pa kar na pregled naročila (jutri ob 7h) in bomo videli kaj pomenijo te moje bolečine. Je možno, da mi bo gin. naredil UZ? Sestra mi ni znala kaj dosti povedati, rekla je samo "kar bo dr. presodil, da mora naredit". To naredi tak UZ, kjer vidi, če gre za nosečnost? Upam, da jutri ne bom šla sama domov. user posted image

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 13:52:18   
marjetka
Jaz sem imela podobne probleme, vendar pri meni je pomenilo da bolečine v jajčnikih niso izginile po ovulaciji da sem noseča, tko da upam da je tudi pri tebi taku, sicer ti pa svetujem da se naročiš pri svojem ginekologu, ki po opravil podroben pregled.
p.s. ene mamo bolj občutljive jajčnike in maternico, kar čutim tudi zdaj v nosečnosti

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 14:11:48   
pikica25
Joj, sporoči, kaj ti bodo rekli pri G. Jaz imam pregled šele v ponedeljek. Upam, da bo vzrok isti kot pri Marjetki.
Marjetka, do kdaj so pri tebi trajale bolečine?

(odgovor članu marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleči jajčniki
3.8.2006 20:47:34   
sonchek
Marjetka...dej mi povej...a to so bile prov bolečine...kot bolečine, da bolliii..al samo špikanje v jajčnikih???

pomoje ne bi smelo boletiii, ampak kaj pa jaz vem???

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boleči jajčniki
5.10.2008 0:24:29   
manuela123
hey.sem nova tu gor tak da ne bit jezni če bom kaj narobe rekla oz.napisala ... mene pa zanima zakaj me boli desni jajčnik ...bolečine so takšne kot da bi mi kdo kaj z nočem noter rezal....  M še imam zdaj ampak vem da to ni od tega ...M. je zelo boleča prvi dan in mi je tudi zelo slabo m. je zelo gosta prvi , drugi in trejtji dan ...hvala za odgovor

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boleči jajčniki
5.10.2008 10:20:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: manuela123

hey.sem nova tu gor tak da ne bit jezni če bom kaj narobe rekla oz.napisala ... mene pa zanima zakaj me boli desni jajčnik ...bolečine so takšne kot da bi mi kdo kaj z nočem noter rezal....  M še imam zdaj ampak vem da to ni od tega ...M. je zelo boleča prvi dan in mi je tudi zelo slabo m. je zelo gosta prvi , drugi in trejtji dan ...hvala za odgovor

a te boli sam med M? mogogče imaš vnetje.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu manuela123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boleči jajčniki
7.10.2008 19:25:56   
manuela123
hey. ne neboli samo med M. drugače tudi user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boleči jajčniki
8.10.2008 15:10:52   
polnaluna
če boli je lahko IMN (izvenmaternična nosečnost).
Če špika pa je ok.

Preglejte ...

Mene je špikalo in bolelo. Bila sem noseča, ampak v jajcevodu, ki so ga seveda odstranili ...

Lp,
Polna luna

(odgovor članu pikica25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boleči jajčniki
13.10.2008 8:11:56   
Anonimen
mi zna katera pomagat..nevem kako naj to opredelim - špikanje ali bolečina - jajčnik me zaboli/špikne  ko zakašlam, kihnem...   (za test je še prezgodaj, ker user posted image  pričakujem 20.9)

(odgovor članu polnaluna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boleči jajčniki
13.10.2008 10:36:17   
Anonimen
nobena ne ve? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boleči jajčniki
13.10.2008 10:57:04   
sončki
oj 20.9 je že mimo



_____________________________

Moji Sončki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Boleči jajčniki
13.10.2008 12:40:32   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mi zna katera pomagat..nevem kako naj to opredelim - špikanje ali bolečina - jajčnik me zaboli/špikne  ko zakašlam, kihnem...   (za test je še prezgodaj, ker user posted image  pričakujem 20.9)


IZVIRNO SPOROČILO: sončki

oj 20.9 je že mimo




user posted image verjetno je mislila 20.10.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Boleči jajčniki
13.10.2008 13:09:49   
Anonimen
jap..20.10 user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?