|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Čudna krvavitev (menstruacija) 6.8.2006 10:33:19
|
|
|
|
Anonimen
|
Ne vem če tole vprašanje spada čist na tale forum, sam nisem glih najbolj vedla kam naj ga "vtaknem". Prosim, naj me moderator prestavi, če je potrebno. Problem imam pa naslednji. 3 dni nazaj,se jetako kot bi morala dobiti noramlno menstruacijo, pojavil izcedek takšen kot vedno na začetku menstruacije. Vzela sem prvo KT, saj ne bi rada imela , ravno na morju, tako da sem mislila jesti KT ene 3 mesece, saj nove bebice še kakšno leto ne načrtujemo. Ta izcedek je trajal 2 dni, pa še to samo kadar sem se obrisala. Na vložku pa nič. Zdaj pa me skrbi, ali je možno da sem , ali kaj je zdaj to? Prosim vaša mnenja, jaz sem čist . Saj tudi če bi bila bi bili veseli, samo me sedaj skrbi, ker sem vzela že 3 KT. Hvala vam za vse odgovore.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
maxi cosi tobi vs. romer kingsirenettatest avtosedežev by uporabnice RR :)zelo zadovoljna z romer king (
29%)

nezadovoljna z romer king (
0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (
19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (
1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (
46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (
5%)
Število vseh glasov: 405Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!