|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rojena brez obraza...
9.8.2006 21:14:54   
AKŠ
sedajle je dokumetnarna serija na kanalu A
 
a katera gleda????
 
kr srce boli, kr zjokala sm se....

me je kr groza ko sm jo vidla....boga mala punčka.....kako se je to sploh lahko zgodilo....bogi starši....

kako sem srečna da je moja bibika zdravva..

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 21:16:11   
AKŠ
http://24ur.com/spored/2/rojenabrezobraza.php

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 21:18:20   
ada2
u groza, sem zdaj začela gledatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.8.2006 21:21:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 21:23:22   
cukerček
res uboga deklica tako majhna in toliko trpljenja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 21:33:59   
KIRA
bogi otroček. kot kakšna spaka. upam, da jo bodo zdravniki poflikali. boga punčka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 21:40:16   
Valentina76
Ojojoj! Ubogi starši kaj morajo prestajati. Kar stiska me pri srcu ko kaj takega gledam.

Hvala Bogu za Joštovo zdravje.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 22:01:43   
Anonimen
Ne morem verjeti, kaj morajo nekateri ljudje pretrpeti. Uboga deklica, pol odaje sem user posted image , kako se mi smili, pa kaj vse jo še čaka, da bo zaživela življenje, ki je za nas tako samoumevno.  Občudujem njene starše za pogum in jim pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo. 

(odgovor članu Valentina76)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 22:28:09   
Veverička
Grozno!!! Uboga deklica in starši! user posted image

<http://www.mymultiplesclerosis.co.uk/misc/juliannawetmore.html>

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 22:35:14   
maychika
ja, sem gledala in me je ful šokiralo kako kruta je včasih narava. potem ima pa človek slabo vest, ker ima zdravega otroka. tudi jaz sem ful jokala, pa me ne spraviš zlahka k temu,...

upam, da se punčka večine operacij ne bo spominjala, saj trenutno mora hudo trpeti.

vse naj naj ji želimo in upamo, da jo bodo čim prej uredili in nehali z bolečimi operacijami.



_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rojena brez obraza...
9.8.2006 22:51:03   
Pupica
user posted image user posted image user posted image sem šla takoj oba sončka poljubit in bila bogu hvaležna za to kar imamuser posted image
user posted image user posted image user posted image za mamico in očka ki tako lepo skrbita za ubogo deklico.Držimuser posted image user posted image user posted image za zdravnike!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rojena brez obraza...
10.8.2006 0:10:45   
Laubica
NE MOREM VERJET DA STE TUDI DRUGE TO GLEDALE jaz sem --...........................v šokuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sory

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rojena brez obraza...
10.8.2006 5:43:01   
mammy26
Res žalostno, kako se usoda grdo poigra. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rojena brez obraza...
10.8.2006 9:18:38   
KBM
user posted image user posted image user posted image Kruta usodauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rojena brez obraza...
10.8.2006 10:21:32   
bambi
Ja, jaz se pa potem vedno znova spomnim, kako pogosto napišemo tukaj gor naslove kot so: Ponoči se zbuja, trmast je, ipična je, ne uboga, itd..... in ko vidiš takšne stvari, si lahko srečen, da se ponoči zbujaš zaradi zdravega otroka, da lahko skregaš zdravega otroka, lahko smo srečni, da nas otroci vidijo, da nas slišijo, da nas lahko objamejo, da so ZDRAVI.......

Mene kar srce zaboli in se vlijejo solze ko vidim tako uboge otročke. Kljub temu, da mi je prva punčka umrla, sem zelo hvaležna, da imam danes zdravo in zelo živahno pupiko....

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rojena brez obraza...
10.8.2006 10:40:19   
arielca
user posted image user posted image user posted image  Res grozno! In ob taki tragediji in igranju usode človek ugotovi, da so njegovi problemi prekleto majhni ali pa jih sploh ni.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rojena brez obraza...
11.8.2006 12:18:18   
puncica
Evo za tiste ki niste gledale. http://www.firstcoastnews.com/video/player.aspx?aid=64679&bw=

Jaz nisem mogla verjet in sem večino samo jokala, uboga punčka, pa da možgani so čist ok, pa kako mora to dekletce trpet. Hvala bogu za moja zdrava otroka. Naši problemi so ob tem kar izginili.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?