|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako jo zrediti
29.8.2006 20:45:41   
Urška//
Pozdravljene

No stvar je takšna, naša Lara je stara skoraj 16 mesecev in ima komaj 8500g, zdaj je še bila nekaj bolana je bruhala in imela drisko pa to, pa je shujšala za pol kilce, je taka suhica da je joj, zaj pa bi jo rada malo poredila, da bi mela vsaj malo zalogicuser posted image .Ni ne vem kaki jedec sicer je vse ampak bolj po malo, zato bi ji rada dala kaj bolj kaloričnegauser posted image

imate kakšne predloge???

zanima me še koliko so vaši otroci tehtali pri starosti, naj povem še, da je velika enih 75 cm

hvala

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako jo zrediti
29.8.2006 21:04:12   
paris
Je pa res drobčkana, tale tvoja piška. Sem prav pogledala v zdravstveno knjižico od sina, je bil suh kot zobotrebec, pa je imel pri 15 mesecih 9, 9 kg in 78cm.
Veš jaz sem že malo pozabila kako sem točno futrala našega, je že dolgo veš ( skoraj 17 letuser posted image ).Vem, da mu nismo dajali nikakršnih sladkarij, in, da stara modrost- bo že jedel, ko bo lačen- pri nas ni palila! user posted image Maral je le nekaj vrst hrane in smo mu pač kuhali kar je jedel. Dodaš kakšno maslo v pire in kaj podobnega, ti bodo že druge punce povedale. Jaz sem ti hotela le reči, da tudi take male piške enkrat zrastejo v fejst punce, zato se preveč ne sekiraj! Kar verjemi mi na besedo, moj sin je danes tak poba, za ga vikat, pa je bil tudi en takle mali suhceni piščanček.user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako jo zrediti
29.8.2006 21:07:54   
Urška//
pozdravljena

hvala za odgovor

sej glede težice se do zdaj nisem sekirala, ampak sedaj ko je bila 10 dni tako bolana in je shujšala, pa bi raje vidla, da ima kakšno kilco preveč kot premalo, no ja bomo že nekaj pogruntali

upam, da se še katera javi s kakšnim predlogom

papa

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako jo zrediti
29.8.2006 21:14:24   
Marogica
Moj ta starejši je imel pri 18 mes 11,5 kg, višina 83 cm, ta mlajši 13 kg, višina 82. Tako, da je tvoja tamala res pravi drobižek.
Me zanima, če še dojiš, ker to je dostikrat znak, da otroci ne želijo jesti druge hrane, ker se enostavno "zanašajo" na joško in jim je ostala hrana le "dodatek.
Kaj kaloričnega? Ne vem. Pri nas je bilo tako, da sta oba vse jedla in takšnih problemov na srečo nisem imela.

Želim pa vam, da se čimprej poredite

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako jo zrediti
29.8.2006 21:16:00   
petrina28
Ojej, je pa res suhcena. Moja punčka je imela ravno prejšnji teden pregled pri 6 mesecih in tehta 8.680 g pri 66 cm. Žal ti pa ne morem kaj pametnega svetovati, ker je ta mala okrogla v glavnem od mojega mleka, saj šele en mesec poje po en sadni obrok na dan, ostalo pa se dojiva.  Ali slučajno še hoče piti na flaško? Potem bi jih lahko dala kakšen Keksolino ali pa kakšno sadno kašico s piškoti, ne vem ali ima to Hipp ali Alete... Res ne vem. Če je pa tako drobne konstitucije je pa po mojem tako ne boš mogla "porediti" kaj posebej. Da bo le zdrava, pa ni važno drugo.

_____________________________

LP, P.

Mija - moj sonček - 23.2.2006

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako jo zrediti
29.8.2006 21:30:43   
Ezi
Hmmm, jaz bi definitivno poskusila s kakšnimi vitaminskimi zadevami, ki tudi povečujejo tek ... kaj če bi poskusila s Pikovitom? Našemu je takrat vse veliko bolj teknilo. Pa še vitaminčke je dobil vase.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako jo zrediti
29.8.2006 23:50:45   
petra81
Ja, Pikovit so tudi meni dajali ko sem bila majhna in nisem hotela jesti, oz nisem bila nikoli lačna!!
Poskusi!!

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.8.2006 0:10:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako jo zrediti
30.8.2006 6:37:30   
Anonimen
Urška, kakšna sta pa ti in tvoj mož po konstituciji?
Ker če je vsaj kdo od vaju droben, potem je to pač v genih. Moji kolegici, ki ima punčko staro dve leti, nosi pa konfekcijo od št. 74 do 80, je pediatrinja rekla, da ji je dala najboljšo doto v življenju. Mamica je najbrž tudi suha, pa je nenormalno veliko.
Sicer pa mala tisto, kar je izgubila z boleznijo, kmalu pridobila nazaj, boš videla. Vsaj pri nas je billo vedno tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako jo zrediti
30.8.2006 7:26:43   
Anonimen
Jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala glede teže. Bo že pridobila noter, brez skrbi.

Naš jih ima pri 25 mesecih 9800 g. Dolgo sem se sekirala zaradi neješčnosti, danes se ne več. Enostavno sem ugotovila, da bo jedel, ko mu bo. Svetujem ti, da raje pazi na zdravo prehrano, takšno da bo polna vitaminov, kot pa na to, da se bo zredila. Seveda pa ji dajaj za pit polnomastno mleko in polnomastne mlečne izdelke - tako je nam svetovala pediatrinja.

Boš videla, kasneje bodo kile šle kar same od sebe gor, takrat se bo pa sekirala, da je predebela (četudi bo presuha... user posted image  ).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako jo zrediti
30.8.2006 10:51:51   
Anonimen
Moj user posted image  je dobival v bolnici ensure , ko je mel majhno kilažo.Mislim, da je to nekaj najbolj kaloričnega kar obstajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!