|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Sistematski pri treh letih-polomija 21.9.2006 9:14:50
|
|
|
|
darjatimci
|
Ja pri nas porabijo za pregled enega otroka uro in pol.Komplet . Tudi naš pregled je trajal skoraj dve uri,pregledan je bil kompletno vse,tudi psihološko in presenetljivo,celo sodeloval je in bil pohvaljen.
|
|
|
|
|
RE: Sistematski pri treh letih-polomija 21.9.2006 9:36:04
|
|
|
|
Anonimen
|
bravo darjatimci za tvojga nedobudneža.Se pravi,da je priden ubogljiv, fantek,prav nič trmast Veš kaj mi smo zadovoljni,da je zdrav kot riba, vse na svojem mestu. Razen seveda lulčka,ker bo moral k urologu na obrezovanje,ker ima revček preveč kožice,predolgo.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiPo ločitvi staršev: Kateri urnik stikov je...Ko se starša razideta, se znajdeta pred zahtevno nalogo: kako organizirati življenje: kdo bo z njim med tednom, kdo ob v...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Klasična glasbaklitiaAli klasočna glasba uspava vašega dojenčka?Da (
36%)

Ne (
21%)

Ne vem (
43%)
Število vseh glasov: 42Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!