|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ufa,težka torba!
18.7.2007 22:53:22   
christianni
živjo!

jaz osebno mislim, da so šolske torbe veliko pretežke.
ni še dolgo od tega ko sem hodila v šolo in je torba tehtala ponavadi skoraj vedno okoli 10 kg.
nisem nosila nikoli odvečnih stvari, atlase smo puščali v šoli, likovne potrebščine prav tako.
imeli smo tudi omarice- vendar pa nikoli nismo smeli upoštevati načela : učbenik na klop.

v srednji šoli j moja torba tehtala povprečno 3 kg. od 2. letnika naprej sem uporabljala kar malo večjo torbico. vedno je veljalo načelo učbenik na klop-prav tako delovni zvezek. Zvezki niso bili obvezni (čeprav smo jih vseeno vsi imeli). imeli smo tudi vsak svojo omarico in možnost izposoje učb. v knjižnici.
tako smo si lahko učbenike za tekočo uro izposodili recimo samo za tisti dan. po pouku si učb. vrnil.

se pravi da se z leti vse spremeni. tudi otroci naj sami presodijo kaj potrebujejo in kaj ne. ne silite jih če vam zatrdijo da česa tako ali tako ne potrebujejo. s tem lahko zmanjšate tudi stroške. različne vaje ki jih priporočajo učitelji , se ponavadi ne uporabljajo pogosto. kakšen list pa lahko tudi kar skopirate. ni razlike.

lep pozdravček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ufa,težka torba/nadaljevanje
24.3.2008 19:12:48   
Primoza
pojona 
 
Jaz sem šele zdaj opazila to temo. Zato moram povedati, da tudi moj četrtošolec že celo letošnje šolsko leto nosi v šolo 7-8kg težko torbo  - grozno. Večkrat sem povedala za ta problem njegovi učiteljici, pa tudi ravnateljici - pa ni nič boljše. V šolo nosijo vsi učenci po več delovnih zvezkov za en predmet, pa knjige za vsak predmet, pa seveda za vsak predmet je učiteljica na koncu lanskega šolskega leta naročila naaaaaajdebelejše (80-listne ) velike zvezke, itd....In vse morajo po urniku nositi v šolo, ničesar ne smejo puščati v šoli, ker jim je učiteljica rekla, da se morajo učenci navaditi sprotnega učenja. Problem je pa pri nas tudi ta, da smo od šole oddaljeni skoraj 2km in zjutraj imajo organiziran prevoz v šolo, popoldne pa ne - čeprav jaz mislim, da bi moral biti ( ni urejena pot - pločniki do šole, čeprav je šola v istem kraju kot živimo ). Tako moramo vsak dan iskat sina v šolo ( ker je pretežka torba, pa še nevarna cesta ).
Povejte kaj naj še naredim, da bo boljše.  

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ufa,težka torba/nadaljevanje
25.3.2008 9:54:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

pojona 
 
Jaz sem šele zdaj opazila to temo. Zato moram povedati, da tudi moj četrtošolec že celo letošnje šolsko leto nosi v šolo 7-8kg težko torbo  - grozno. Večkrat sem povedala za ta problem njegovi učiteljici, pa tudi ravnateljici - pa ni nič boljše. V šolo nosijo vsi učenci po več delovnih zvezkov za en predmet, pa knjige za vsak predmet, pa seveda za vsak predmet je učiteljica na koncu lanskega šolskega leta naročila naaaaaajdebelejše (80-listne ) velike zvezke, itd....In vse morajo po urniku nositi v šolo, ničesar ne smejo puščati v šoli, ker jim je učiteljica rekla, da se morajo učenci navaditi sprotnega učenja. Problem je pa pri nas tudi ta, da smo od šole oddaljeni skoraj 2km in zjutraj imajo organiziran prevoz v šolo, popoldne pa ne - čeprav jaz mislim, da bi moral biti ( ni urejena pot - pločniki do šole, čeprav je šola v istem kraju kot živimo ). Tako moramo vsak dan iskat sina v šolo ( ker je pretežka torba, pa še nevarna cesta ).
Povejte kaj naj še naredim, da bo boljše.  


user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?