|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maltežančki
2.10.2006 11:44:36   
*maja
Torej pri nas je padla odločitev da si nabavimo enega simpatičnega kužeka in sicer maltežančka.
Zdaj pa me zanima , če katera ve kje pri nas je možno dobiti čistokrvnega maltežančka z rodovnikom in če kaj veste kdaj v bližnji prihodnosti so kakšna legla.

Za vsako informacijo bomo zelo hvaležni user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maltežančki
2.10.2006 12:35:11   
Shania
Ja, super!user posted image  Ekspert za Maltežane sem pa jazuser posted image

Najprej mi je odleglo, ko sem videla, da ne rabim ponovno prepričevat ljudi, da rodovnik JE pomemben. Bravo, čestitam za pravilno odločitev. Kakor je meni znano, je trnutno na voljo leglo, mladički pa bodo za oddajo na voljo ta mesec. Ne vem pa, ali imajo že vsi novi dom. Najbolje bo, da pokličeš predsednico Društva za pritlikave pasme, Marijo Ferlež, ki je obenem tudi dolgoletna vzrediteljica Maltežanov.

Slovenski klub za pritlikave pasme
Frankolovska 22, 2000 Maribor
Tel: (02) 332 39 24, 040 856 411


Tudi ti vabljena na Forum o Maltežanih (trenutno ne dela - thnične težave, preveri malo kasneje): http://phpbb-host.com/phpbb/index.php?mforum=maltijicom

Če te pa še KARKOLI zanima, pa vprašaj. Po moje ni stvari, da je ne bi vedela o njihuser posted image  

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maltežančki
2.10.2006 12:53:11   
*maja
O super en ekspert user posted image .
Ja stvar je taka, da sem jaz tista, ki si želim takega malega že od mojega otroštva. Koliko pa so zahtevni takile kužeki, mislim kar se tiče krtačenja, prehrane, itd.
Družbe mu vsekakor ne bo manjkalo, pa pozornosti tudi ne...

Aja, pa kakšne so približno cene? Če sem prav obveščena mislim da so tam okokli 150.000 SIT ali se morda motim???

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maltežančki
2.10.2006 13:02:11   
Shania
Takole je, jaz sem čisto iskrena pri odgovorih, zato ti povem, da je nege dlake OGROMNO na potenco z OGROMNO! Res, lahko si predstavljaš, da jo je veliko, pa ti garantiram, da si še vedno predstavljaš premalo. Jaz sem se veliko pogovarjala z bodočimi kupci, ki so se tako ali drugače obračali name, pa sem vedno povedala glede nege, tako kot sem tebi, pa so potem, ko so štirinožca imeli doma priznali, da si vseeno niso zamišljali, da je pa TOLIKO nege.user posted image  Na žalost je zato, večina Maltežanov, ki jih vidiš postriženih. Če so postriženi je malo lažje. Če pa ga pustiš dolgodlakega, pa to pomeni česanje vsak dan, če kakšen dan izpustiš, se ti to hitro pozna ob naslednjem česanjuuser posted image , potem umivanje in čiščenje okic dnevno (lahko tudi 2x dnevno...) pa kopanju na 14 dni, potem pa še tisto standardno - striženje krempeljčkov, striženje dlake med blaznicami, puljenje dlak iz ušeskov...(to seveda ne dnevno).
So pa Maltežani IZJMENO, ampak res izjemno navezani na dom in družino. Ko prideš domov se mu utrga. Dobesedno. Celotno veselje potencirajo do nemogočega. user posted image
Sicer ne vem, koliko so stari vaši otroci, velja pa opozoriti, da so Maltežani dejansko tako krhki (kakršenkoli "močnejši dotik" res ne pride v poštev), kot izgledajo. Si izjemne dušice...ki potrebujejo veliko pozornosti.

Če te še karkoli zanima ti z veseljem odgovorimuser posted image

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maltežančki
2.10.2006 13:02:48   
Shania
Aja, še cena...Realna cena je od 180.000 - 200.000 sit.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maltežančki
2.10.2006 13:08:34   
*maja
Naši otroci so stari: skoraj 6, pa 3 leta in 15 mesecev.
No sem si kar mislila da je veliko dlake ja user posted image , samo da jo je pa toliko user posted image ...

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maltežančki
2.10.2006 13:12:08   
Shania
Ja, toliko ja. Če mu psutiš dolgo dlako. Če je postrižen, potem je itak postrižen. Učke je pa treba dnevno čistit.
Je pa tako, da če ga dnevno češeš, potem je kar ok.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maltežančki
2.10.2006 13:21:23   
*maja
No bom poklicala tole go. da vidim kakšno je stanje, čeprav dvomim, da bo še kakšen zame, no bomo pa čakali na naslednje leglo.
Poročam...

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maltežančki
2.10.2006 13:53:31   
Shania
Super...user posted image  Sporoči, kako se boste zmenili.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?