|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dan D
14.11.2006 14:27:31   
Klarita
LuLuna ti si že pravi profi na tem področju. Moram priznat, da če bi morala sedaj ponovit to kar sem pri tebi prebrala, nebi niti enega stavka spravla iz sebe. Dobra si, ni kaj. Jaz v take detajle nočem it, verjamem pa da po 8 mesecih poskušanja, že drugače razmišljaš.
To da ste RR-jevke najboljše se tudi jaz strinjam.

(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Dan D
14.11.2006 16:41:33   
Ka82
Hej!

Pridružuje se vam nova članica, ki tut že nestrno pričakuje "Dan D". S fantom se trudiva tretji mesec. Jaz upam, da bo ta mesec uspelo. user posted image bi morala dobiti v naslednjih dneh. Držite pesti, da je ne bo.

pozdravčekuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Dan D
15.11.2006 4:29:55   
bodoča
Hallo!

Tudi jaz že komaj čakam, da vidim kaj bo z mojo user posted image . Srčno si želim, da se ne bi prikazala, sicer pa sploh ne vem kdaj točno naj bi prišla, nekje med 27.11. in 1.12.. Ma, upam, da tečke zdaj ne bo 9 mesecev in me namesto tamponov ta mesec čakajo user posted image user posted image .
Punce, face ste in želim vam vsem user posted image user posted image  za miklavževo al pa božično darilo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Ka82)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Dan D
15.11.2006 8:51:52   
florena
Včeraj zvečer sem opazila čisto malo rjavega izcedka danes zjutraj pa se je ulilo. Pa je priel pa user posted image . Zanima me kateri dan naj upoštevam kot 1 dan ciklusa - ali včerajšnji ali današnji dan. Da bom vedela pri izračunu O. Pa grem spet v nov krog in upam, da nama bo pa ta mesec uspelo.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Dan D
15.11.2006 8:55:28   
Klarita
Dobrodošla Ka82 med nami. Kak je fajn, ko nas je vedno več. Pravijo, da gre v tretje rado, mislim da bomo nekatere ta rek spremenile. (upam, da gre v četrto rado).
Punce, držim vam pesti, tudi tebi bodoča (MAMA) user posted image

(odgovor članu Ka82)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Dan D
15.11.2006 9:49:56   
Maj75
Živjo punce (zlasti tiste, ki boste šle skupaj z mano v 4. krog)!

Kot sem že na eni drugi temi napisala, me je včeraj obiskala hudičevka user posted image  user posted image  in bo treba v nove boje. Todatokrat brez obremenjevanja, kdaj so plodni dnevi (ker imam itak različno dolge cikluse, od 26 pa do 31 dni in mislim, da je z računanjem težko zadet), ampak samo user posted image iz užitka, ker drugače se mi bo kmalu zmešalo. Želim pa, da nam vsem kmalu uspe in da se potem vidimo na kakem drugem forumuuser posted image .

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Dan D
15.11.2006 11:49:39   
Pupa*
Ojla,

tudi jaz se pridružujem čakanju... moja user posted image  mora priti zdele en dan, mogoče že danes, pa nekje do sobote jo pričakujem... imam pa seveda vse znake zanjo, tko da mislim, da bo kar kmal... user posted image  midva sva sicer zaključila šele prvi krog, tko da pričakovanja niso velika, sploh po tem, ko berem vas tukaj gor...

Za vse vas en velik user posted image , veliko užitkov z vašimi user posted image  ob user posted image , pa čim prej user posted image  v obliki user posted image user posted image !!

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno, da bo našel zaklad. A le tisti, ki posluša svoje srce, bo zaklad v resnici tudi našel.

(odgovor članu Maj75)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Dan D
16.11.2006 9:01:49   
nussy
Cau punce!

Se ena nova med vami.user posted image  Lepo vas je brati in vedeti, da nismo same ob poskusih povečanja družine.
Midva z dragim sva zdaj v tretjem krogu, moji O dnevi (na katere prej sploh nisem, bila pozorna), mislim da so zdaj mimo, M naj bi pa prišla 26. ali 27.11. Upam, da ne.

Zanima me nekaj-saj mogoče je že odgovorjeno-ampak sem čist nova tukaj. Kdaj testi pokažejo rezultat? Šele po tem, ko ne dobiš user posted image , ali lahko tudi že prej?

Velik sreče vsem!

(odgovor članu Pupa*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Dan D
16.11.2006 11:57:38   
Pupa*
Dobrodošla Nussy user posted image

Teste je najboljše delati po izostanku M... najbolj sigurno...

Pa veliko sreče! user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno, da bo našel zaklad. A le tisti, ki posluša svoje srce, bo zaklad v resnici tudi našel.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Dan D
16.11.2006 17:33:29   
bodoča
cao pupe!

Kako ste kaj? Upam, da je imela danes katera vesel dan in je ugledala user posted image user posted image .

Jaz sem danes cela "smešna", kar spala bi , pa zebe me, pa tak se slabo počutim, mislim, da me bolezen lovi. Komaj čakam, da lahko grem v posteljo in samo spat.
No zdaj sem vam malo potožla, upam da ne zamerite. Lepo se imejte.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Pupa*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Dan D
16.11.2006 22:03:12   
sbap
user posted image Pozdravljene!
Jaz sicer že zagotovo vem, da user posted image bo prišla, pa komaj čakam, da grejo te težave ki so me doletele, mimo, potem pa v nove boje in nove dneve D. Sem se pa odločila, da si kupim ta F-test, ki ga imajo v lekarni. Sicer si merim BT, pa vendar mislim, da bi rabla še kakšen mesec več za zaključke o dnevu O samo po BT. Sploh pa zaradi klomifena in vsega skupaj. Imam pa vseeno en test za user posted image user posted image doma, ki čaka na dan D.
Upam, da nam čimprej uspe zagledati črtice.

Lp,

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 136
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?