|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
12.11.2006 19:33:46   
tepka
Zdravo soborke,

danes sem tako depresivna kot že dolgo ne. Za menoj je en spontani splav in tri neuspele umetne oploditve. Pa še vedno nič. Z možem se že pet let iz meseca v meseca spopadava z razočaranjem. V tem času so zanosile vse prijateljice, sorodnice in znanke. Midva pa še vedno čakava kot da bi naju nekdo pozabil. Včasih imam občutek da se bog igra z menoj in me preiskuša koliko bom zdržala.
No sedaj ko sem se končno odločila da grem še na eno umetno pa mi je zginila menstruacija, test seveda negativen menstruacije pa že 45 dni od nikoder.
Prav grozno se počutim notri v duši.
Tako si želim otroka pa ga ni in ni.
Ko mi kdo reče da moram malo pozabit potem pa bo bi ga najraje udarila - a lahko pozabim lepo prosim.
Ko mi kdo pove da bo dobil otroka bi najraje skočila iz kože, kot da bi me ljubosumje napadlo tako težko se sprijaznim.
Ko zagledam otroke bi najraje zajokala tako hudo mi je.
Potem pa bereš časopise, gledaš tv, ... in ugotoviš koliko nesrečnih, lačnih in zapostavljenih otrok je po svetu. Tako rad bi jim pomagala vzela kakšnega k sebi in mu nudila družino dom ljubezen - pa ne moreš - ta naša država.
Žalostno ja.
No dovolj sem potožila, vem da nisem sama v tem dreku, vem da nas je veliko, vem da moramo upati in ne obupati in nekoč nekdaj bomo prišle do svojih sončkov. Nekaterim uspe prej nekaterim kasneje. Vsaka je vesela za vsako, ki ji uspe in vsaka žalosta za tisto ki ji ne. Kajti mi se razumemo vemo kaj prestajamo in vesela sem že za sam forum čeprav ga več berem kot pišem.


Včeraj smo z mojimi ožjimi nazdravljali namesto na zdravje na dojenčka.

Drage moje resnično iz srca vam želim da vam uspe in to čimpreje, ker vas razumem in spoštujem, ker vem kaj prestajate.

Gremo v boje na user posted image  ali user posted image  ali pa oboje.

Srečno vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna
12.11.2006 19:37:13   
siskamiska
user posted image user posted image user posted image user posted image  zate Tepka.

(odgovor članu tepka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna
12.11.2006 19:40:20   
tepka
hvala ti kar solze so mi stopile v oči

danes sem pa res čito out

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna
12.11.2006 21:09:33   
paris
Tepka, ni besed s katerimi bi napisala kako zelo ti  privoščim! Srečno!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu tepka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna
12.11.2006 21:18:34   
PBJ
Razumem te, čeprav je nama uspelo prej (po 3 letih)...

Mene je tudi v tistih časih najbolj pogrelo to, da nej pozabim in mislim na kaj drugega. Groza....
In tisti mesec, ko sem zanosila, nisem nič manj mislila na največjo željo, še dobro vem, kako sem se zjokala, ko mi je G rekel, da bomo zaradi ciste čakali še eno M in nato šli v akcijo za 2. inseminacijo...

Verjemi, da bo tudi vama uspelo, morda takrat ko boš najmanj pričakovala in takrat boš najsrečnejša nosečka in mamica na celem svetu ... in reklat boš, da se je splačalo tako dolgo čakati  ....

Iz srca vama želim, da čim prej doživita to srečo.
Pa poročaj o uspehihuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu tepka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna
12.11.2006 23:30:34   
pot
Drugega kot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti ne morem dati, ker so vse tolažilne besede že izpete. Morda ti res ne preostane drugega, kot da obupaš, vendar upaš dalje. Upam, da razumeš kaj želim povedati. 

(odgovor članu tepka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna
12.11.2006 23:50:37   
Rožica I
Najprej si spremeni nick, razen če si tepka po tistih slastnih hruškah user posted image ! Če teorija, da si otroci sami izberejo starše, drži- zakaj bi si nekdo izbral mamo, ki se sama kliče, tako kot se ti?! (upam, da te s tem nisem prizadela, ker to ni moj namen!)

Poznam žensko, ki zdajle ziblje 2 falota (pa ne dvojčka) in, ki ni in ni mogla zanosit! Je pa bila večinoma nasmejana in optimistična!
Vem, da je meni lahko govorit, ampak poskusi gledati drugače na vse skupaj! Veseli se življenja, čeprav ne poteka po tvojih željah. Mislim, da se vse dogaja z nekim razlogom. In govori si v smislu, ko bom zanosila.. in ne, če bom kdaj zanosila..!

Iz vsega srca ti želim, da se ti želja izpolni čimprej user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna
13.11.2006 5:41:46   
Anonimen
Tepka, kokr koli se tudi midva matrava leta in leta in so za nama neuspešni ICSI, me je tvoja zgodba ganila v srceuser posted image . Težko ti je kaj rečt, edino da ti dam tople in močne user posted image user posted image [sm=smiley31.gif" height="17" width="45"> in ti nastavim ramo za zjokat. Vidim, da je pri tebi isto, da ti grejo na živce vsa pametovanja od drugih. Tudi jaz ne razumem tega, ko mi nekdo pametuje, odmisli in ko boš najmanj pričakoval, se bo zgodilo. Ja nekaterim se je res mogoče to zgodilo, ampak ne vsem. Vsak ima svoj vzrok za neplodnost, zato pri vseh ne deluje to. Al pa nekateri grejo še tako dalje, da mi solijo pamet naj zdaj po 4 letih neuspeha in 3 neuspešnih ICSI, delam svečo, ker je nevem komu vse pomagalauser posted image . Pa še, ap še bi se našlo, bolj in manj neumnih predlogov. In da ne bi bilo zadost, zmeri najbolj pametujejo tisti, ki nimajo problemov z zanositvijo in to te še najbolj zaboli. Edino draga tepka, ne pusti se sprovocirat, najdi upanje za naprej in poskušaj verjet, da si ustvarjena za mamico, ne glede na ime. otrok ne izbira imena, ampak srce, dušo, kar čutiš. In toliko ljubezni, kot jo boš lahko ti dala svojemu otroku, jo bo malo mamic dalo svojmu. Res je da majo vse mamice svoje otročke rade, nekatere bolj, nekatere manj, ampak vaju bo vezala ena posebna vez. Dokler imaš upanje, do takrat bo volja in do takrat bo možnost postati mamica.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna
13.11.2006 8:36:34   
jonči
hvala za vse besede in lepe želje.

spremenila sem si nick (upam da je boljši user posted image ) - ne zamerim samo težko se je spomnit nick glede na to da je toliko prijav in predno najdeš nekaj kar računalnik prime traja celo večnost

mišek13 koliko časa se pa že vidva trudita in katerega zdravnika imata?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna
13.11.2006 8:44:42   
Anonimen
A zdaj si pa jonči, bravouser posted image user posted image , neki si že spremenila, zdaj pa še mal spremembe glede upanja in pozitivnostiuser posted image . Midva se trudiva dobre 4 leta. Sva bial na ljgk, potem sva šla k Rešu, kije hvala bogu odkril vsaj vzroke, zdaj pa mam Mohamed Elkalyoubi, upam da če že ni šlo v tretje rado pri postopkih, da bo vsaj pri ginekologih šlo v 3 rado user posted image .

(odgovor članu jonči)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna
13.11.2006 9:09:52   
blue sky
Tepka, prav hudo mi je postalo pri srcuuser posted image . Sama sem sicer trenutno noseča in nisem imela nobenih težav z zanositvijo, ampak ima te težave kar nekaj mojih znank in vem, kako jim je hudo - še posebej, ko vidijo mene s trebuščkom.

Ampak jaz verjamem, da jim bo uspelo in tebi tudi!!! V to moraš verjeti in se naprej truditi. Za vsakim dežjem posije sonce in tudi za vaju z možem bo tako! Nikar ne obupajta in upam, da vama in vsem drugim to čim prej uspe!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna
13.11.2006 10:43:42   
kapica
Jonci user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image !

Zal mi je da te je usoda tako kruto doletela. Nic ti ne bom nakladala z vsemi ze poznanimi besedami, samo da ves da smo na tem forumu punce ki se vzpodbujamo, bodrimo, predvsem ko nam je tako hudo, kot je sedaj tebi. Upam in zelim, da tudi ti dozivis to sreco in postanes nosecka in drzis svojga otrocka v narocju.
Verjeti moremo v medicino, zdravnike in uspehe.

Drzim pesti,da se ti koncno sreca nasmehne in te obdari z najlepso bebico na svetu.
Za sreco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna
13.11.2006 11:08:06   
jonči
hvala punce res ste zakon dones se res kar že bolje počutim

ja mišek13 a ti si tista ki je v Dubaj ušla (no tam je vsaj zrak boljši) bo sigurno ratal

gremo v boje
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna
13.11.2006 16:20:15   
Metka69
Draga moja,

Tudi meni so prišle solze v oči. predvsem zato, ker te popolnoma razumem in sem v tvojih besedah našla samo sebe.
Tudi midva se trudiva že dobra 4 leta, poskusila sva že vse mogoče, pa nič. tako kot ti se sprašujem, kaj sem v življenju storila slabega, da se mi vrača na ta način?

a ne obupaj! Verjetnost, da vama ne bo uspelo je namreč minimalna. V času dokler ne zagledaš user posted image  pa se tolaži se s tem, da boš zagotovo ena najboljših mamic na svetu! znala boš namreč ceniti ljubezen, ki ti jo bo mala kepica vračala in vsak trenutek, ki ga boš preživela z malčkom.

Tudi vam ostalim sotrpinkam: zavedajte se tega, da se boste na osnovi solz, slabe volje in čakanja razvile v najboljše mame na svetu! user posted image  

(odgovor članu tepka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna
15.11.2006 17:44:23   
Anonimen
Živijo tepka oz. jonči, tudi jaz ti pošiljam velik in močan user posted image

ne bom pametovala in ti delila nasvetov, ker si jih deležna že od drugih, lahko ti samo povem, da vem kaj doživljaš, saj sva midva na istem.....poznam padce in grozno počutje, ko ti tudi lastna koža ni prav in ponovno občutke upanja in elana, ko verjamem da bo vse uredu in bom tudi jaz zibala svojega sončka....tako kot ti in vse ostale borke na RR user posted image  user posted image

Srečno in upam da kmalu beremo dobre novice user posted image

(odgovor članu Metka69)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žalostna
18.11.2006 19:42:53   
Natkica
Še ena med vami.6 neusp.ICS post. pri dr. Rešu,7ICS(14,9)-vsadili so mi dva zarodka a na žalost sta bili prazni GV.Samo glavo pokonci....Strah me je kaj bo naslednjič,ne mislim obupat samo šoldke moram spet zbrat za naslednji post....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?