|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   želja še vedno ostaja
7.1.2007 22:22:53   
metuLJchy
ojla punce,

po dolgem času sem spet pokukala na forum, prej mi je bil kar vsakodnevno branje...namreč v nizu preiskav zakaj po več kot letu dni ne morem zanosit so mi en stresni hormon ugotovili povišan, to je povleklo za sabo slikanje glave (zdaj čakam kaj bodo pokazali izvidi in me je pošteno strah), in še kup drugih stvari (preiskave ščitnice, ...) ...na izvide pa še čakam...in vse skupaj mi je prejšnjo (veliko) željo po user posted image  obrnilo najprej v željo, da se vse to uštima, potem bo pa tudi že še user posted image .. upajmo...toliko, malo sem vam potožila, držite se vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: želja še vedno ostaja
7.1.2007 22:29:29   
tosja
Drži se user posted image  Želim ti, da bo vse OK in da zagledaš user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: želja še vedno ostaja
7.1.2007 23:44:10   
pot
Držim pesti zate. Kar pogumno naprej, ne povzročat še več stresa s skrbmi.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: želja še vedno ostaja
8.1.2007 13:23:13   
andreja2000
Drži se in stopaj  pogumno po poti naprej.Želim ti,da se stvari odvijejo kot se morajo.Naj te spremlja veliko moči in pozitivnih misli.

Objem zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: želja še vedno ostaja
8.1.2007 15:21:34   
Fargesia
DRŽIM PESTI ZATE!

EN VELIK user posted image IN user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: želja še vedno ostaja
11.1.2007 12:02:42   
metuLJchy
hvala za spodbude, kot kaže se bo vse uredilo, dobila sem delne izvide, neka žleza je bila očitno povečana, zaradi česar so bili vsi hormoni zbrkljani, a to se da uštimat s tabletami (jih že jem danes, čeprav mi je po njih ful slabo!) tako da počasi bomo spet začeli zbujat željo po user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?