|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: NEOPLOJENA JAJČNA CELICA 16.1.2007 11:47:35
|
|
|
|
Anonimen
|
3X sem ostala brez ET. Če si ti samo enkrat, potem še ni hudega, ker se večkrat tako zgodi. Če se ti pa ponavlja, pol pa je že kriza in odgovora ne pozna noben. Vsi ti bojo dali odg, treba je vztrajat in poskušat, vedno znova in znova in znova, enkrat bo že ratalo. Drugače pa je lahko vzrok v slabi kavaliteti celice, slabi kvaliteti semenčeca, v napačni delitvi že tako zgodaj..... ni da ni vzrokov. V lj te ne obvestijo. Prideš tja in čakaš med ostaimi srečkami dokler te ne pokličejo not in povejo, da nimaš nobenega zarodka za vstavit. V postojni te zanjo obvestit, v mb pa ne vem.
|
|
|
|
|
|
RE: NEOPLOJENA JAJČNA CELICA 16.1.2007 11:51:24
|
|
|
|
Elysabeth
|
Anonimna, tudi mene jutri čaka transfer (upam!!!) in res imajo slab sistem , da te prej ne obvestijo, če se nobeno jajčece ne oplodi. Pred pol leta, ko sem bila prvič v postopku, si lahko poklical in povprašal po zarodkih, sedaj pa teh informacij mislim da ne dajejo več (govorim za GK v Lj.) Zakaj se pa jajčece ne oplodi, pa nimam pojma. Če ti na kliniki ne povejo, lahko sama še bolj ugibaš, verjetno pa je, da še sami ne vejo pravega vzroka zakaj.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako prepoznati vgnezditveno krvavitev?Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
mu bo premrzlo?tina202Rok imam konec aprila in bi novorojenčka iz bolnice odnesla v : body z dolgimi rokavi, žabice, hlačke, majco z dolgimi rokavi, eno jopico ki je bolj tanka,štunfke, kapica in povrh dekica. Se vam zdi dovolj, ker eni vidim dajo še v tistega pajaca?To je super (
60%)

Še kaj dodaj (
5%)

Še preveč bo (
35%)
Število vseh glasov: 85Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!