|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali spijo ponoči?
29.1.2007 19:32:05   
Anonimen
Danes kar visim in bluzim po tem forumu. Pa me zanima ali vaši otroci spijo ponoči?
In če spijo kako vam to uspe?
In če ne spijo kaj naredite ko se ob 2h ali 3h ponoči zbudijo in se začnejo pogovarjat in pet vi pa bi tako radi spali? user posted image  user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 19:36:14   
Anonimen
In če ne spijo kaj naredite ko se ob 2h ali 3h ponoči zbudijo in se začnejo pogovarjat in pet vi pa bi tako radi spali


Pri nas v glavnem spi že od tretjega meseca celo noč. Se pa kdaj naredi, da se zbudi in se zgovarja, pa poje.. ampak jaz jo kar pustim. Grem jo pogledat, če leži in ponavadi po kakšni uri zaspi nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 19:52:08   
Anonimen
Ja saj bi šlo če bi se ona pogovarjala in pela sama user posted image  Toda "smrklca" hoče imeti družbo. user posted image  Pa jo vzameva k sebi v posteljo pa ne pomaga, ker noče ležat ona bi sedela in se igrala. In ona bi da jo nekdo pestva.
Vem kaj boste rekli, da je razvajena. Verjetno res to se je zgodilo silom prilike ker je imela kolike- krče pa smo jo veliko prepestvali.
Torej, ali ima kdo kakšno rešitev?
Aja pa še to, tudi jaz sem jo že pustila v posteljici pa ko se naveliča začne jokati in potem vreščati tako da jo moraš dvignit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 19:57:10   
Anonimen
Tudi pri nas jo ne smem dati k nama v postejo, ker še bolj oživi, pa skače...
Aja, poje pa brez družbeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 20:39:41   
monika30
Tudi naš je imel obdobje, ko se je zbudil ob 2h in se pogovarjal (pel glih ni user posted image ). Je rabil kr uro in pol, da je zaspal nazaj. Jaz sem ga kar pustila, ampak spal ni noben tiste noči.

Potem sem pa ugotovila, da popoldne preveč spi. Je namreč spal od 15-17h, potem pa ob pol devetih spat. Očitno se je do 2h naspal.
Sedaj ga dajem spat ob 12h, popoldne pa samo pol urce. Pogovarja se ne več ponoči, zbuja pa še vedno user posted image .

Tudi naš začne skakati in plezati po postelji, če spi pri nama, sploh če je ati zraven. Pri nas to ne funkcionira.

Upam, da čimprej uredite. Lp.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 20:47:17   
lenika
Na srečo spi, če se slučajno zbudi, dobi dudo in takoj zaspi nazaj. Upam, da tako tudi ostane, že trkam na les. kako sem to dosegla? Že od malega ga nisem nikoli ponoči preoblačila, nikoli se z njim pogovarjala ponoči, vedno ga podojila v temi in brez besed. Tudi zjutraj, ko se zbudi, ga vzamem k sebi in ga stisnem in tako še za kakšno urico podremava. Zaprem oči in tudi njemu postane dolgčas in zaspi.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 21:46:19   
HuAnita
Že od malega ga nisem nikoli ponoči preoblačila, nikoli se z njim pogovarjala ponoči, vedno ga podojila v temi in brez besed


IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Enako počnem jaz, s tem, da moje dete ne spi, ampka se zbuja na 3-4 ure, po 3.00 pa še rajši na 2 uri...user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 21:56:23   
Naja30
Jaz je tudi ponoči ne previjam, se ne pogovarjam z njo, na hitro podojim v temi, pa se zadnje noči vseeno zbuja okoli 2h in bi imela talkshowe. Verjetno tudi naša popoldan preveč spi in prezgodaj gre spat.
Ko ima svoje žurke, enostavno malo zadremam zraven, potem pa čez cca 2 uri zaspi tudi ona.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 22:08:07   
anajmad
Ne. Je spala do novga leta,pol se je pa vse na slabš obrnal. Sem jo preveč hitr pohvalila. Zdej se zbuja po 2x do 3x na noč(pa ne dojim). Včasih bi klepetala,drugič jo pa kr dam risanke gledat(hvalabogu za kabelsko).
Spanec celo noč,kaj je že to? AAAA neki za na kruh namazat :):):):):,ker mi smeškoti ne delajo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali spijo ponoči?
29.1.2007 22:57:05   
yaris
Tamali zaspi okoli polnoči. Nato se zbudi okoli treh in spije 1deci čaja. Okoli petih se spet zbudi in spije 2 deci mleka. Takrat, ga še previjem, ker plenica mi ne zdrži celo noč. Nato pa ga mal božam in lubčkam in spet zanina in nina do devetih in pol zjutraj. Seveda nina pri nas v postelji, ne pa v svoji. Njegova posteljica pa sameva.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali spijo ponoči?
30.1.2007 9:27:05   
tea
Ja, tudi pri nas se ponoči ne previjamo in ne pogovarjamo, pa tudi dojiva se vedno v temi. Ampak se zbujamo. Na 2 do 3 ure, malo poje, se pocartka in zaspi nazaj. Ampak spi v moji postelji. Drugače bi bila jaz kot zombi, tko pa včasih sploh ne vem kdaj zaključiuser posted image . Pa sva oba zadovoljna. Sem se sprijaznila s tem, da imam otroke, ki ne spijo. Ta večji je star dobri 2 leti, pa še vedno ne spi, tako da...  Ja kaj je že to spati celo nočuser posted image . Res ne bi vedelauser posted image

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali spijo ponoči?
30.1.2007 9:41:56   
kaja11
Se kar podpišem pod Teo, s tem da prvih šest tednov pri drugem sploh nismo spaliuser posted image . Pri nas je sedaj fuuul dobro obdobje, ker sem mali zbuja na 2-3 ure in zaspi nazaj, ta velik pa se zbudi samo 2x, šele ob 5.00 pa hoče k nama v posteljo. Takle mamo ja.....

_____________________________

SPANJE...... kaj je že to????????

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?