|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
6.2.2007 10:34:03   
afnica mala
Živjo punce!
Od 31.1 delam ovulacijske teste. 31.1, 02.02., sta bila negativna, v nedeljo in včeraj pa s slabše vidno črtico- kar piše, da je tudi negativno. Po koledarčkih kaže da bi morala biti te dni. Kaj bi to pomenilo? Ta mesec prvič delam teste.

En lep dan vsem skupaj!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
6.2.2007 11:44:04   
upica
Verjetno še ni pravi trenutek. Morda se ti bližajo plodni dnevi. Menda ti lističi reagirajo na hormone, ne vem. Morda katera druga več ve, ki uporablja te lističe in ti bo lahko pomagala.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
6.2.2007 12:57:56   
Anonimen
Kje pa kupiš ovulacijske teste? Pa koliko jih je, pa cena?
Hvala!

(odgovor članu afnica mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
6.2.2007 13:22:40   
afnica mala
Zdaj se jih kupila prvič in sicer v DM-u, 5 kom stane okoli 3.600 sit. Pa sem jih že 4 porabila. Zdaj ne vem, naj delam danes test ali jutri.
Pozdravčkiuser posted image user posted image

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 9:52:02   
mala zirafa
priporočam ti f-test, ki ga kupiš v lekarni in je za večkratno uporabo.Pod lupo gledaš slino in ko imaš O se vidi "praprot".Skozi prakso boš vedela kdaj je o, pa še sluz je takrat beljakasta.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 9:58:22   
afnica mala
Hvala ti. Ker včeraj mi je že 3 dan zaporedoma pokazalo isto. Slabo črtico. Danes se mi je dvignila T, pa prsi me bolijo, tako da je že mimo, se mi zdi. Tudi sluzi nisem imala oz čisto malo.  Sem še čisto nova v merjenju T in ov. testih in se precej lovim, zraven pa sem ful zaskrbljena ali sploh imam ovulacije.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 10:18:44   
mala zirafa
Ja se n temp. ne zanesem prevečKot sem že napisala mi je f- test the best in še zdaj ga imam spravljenega za naslednjo rundo.Res se je obnesel.Stal pa je okoli 3 jurje pred 3 leti.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 10:26:34   
afnica mala
Sem si že zapisala, pa bom poklicala v lekarne- pri nas so ene 3, da se pozanimam v kateri ga imajo. Pa kako to zgleda? Je to samo lupa al kako?
Pozdravčki!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 11:55:56   
upica
Afnica mala
Upam da sta s tvojim dragim 5. in 6. pridno slončkala in boš kmalu lahko zagledala user posted image . Držim pesti.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 12:49:05   
afnica mala
A res misliš? Nisva 5. in 6. ampak 4. in 6. Ampak, da bi imela vsaj ovulacijo, da bi upala. Pozdravčki user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
7.2.2007 14:06:49   
mala zirafa
Zgleda tako.je mala kvadratna škatlica cirka 5x5cm, lupa pa je ojrogla in se odpre krožno kot nekatera kozmetična ogledalca.Saj dobiš navodila tako da ni panike.jaz sem bla z njim fuuul zadovoljna pa še na kešu sem prišparala.se spomnim ko sem še v italiji takrat kupila Clearplan za 70 evrov- 5 testerjev v paketu.Nikoli več!

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ovulacijski testi-švoh črtica 2x
8.2.2007 8:47:15   
upica
Afnica mala
tudi v redu 4. in 6., samo da je bilo te dni. Če ti je včeraj temperatura rastla in je danes še tudi visoka, potem imaš vse možnosti za user posted image .

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?