|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noge na O - nasvet prosim
13.2.2007 20:33:50   
XXYY
Lep pozdrav!

Naša princeska je stara 13 mescev in pol. Shodila je že pri 10 mescih in pol.

In šele zadnje čase ugotavljam, da hodi na O , kar prej ni in zraven tega se sedaj velikokrat spotika in pada.
Kaj je temu vzrok za to?

A ima še katera tako hojo? Kako se da lahko to preprečit, da bi hodila naravnost?

Lepo vas prosim za vaš nasvet!

Hvala!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noge na O - nasvet prosim
13.2.2007 20:37:14   
Seven*
Vecina otrok hodi na O v tem casu. Ce bo hodila na O cez par let se sele zacni sekirat. Ali pa tudi ne. Jaz jih imam ful na O, pa so me sicer precej sekirali fantje, ampak radi pa tudi imeli.. user posted image user posted image user posted image

Rekli so mi "nogometasica".user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noge na O - nasvet prosim
13.2.2007 20:42:05   
Olivija
po moje res še ni panike, naša Ana je ful čuden hodila do kakšnega 2leta, bolj na X, pa ima zdaj lepe, dolge, ravne noge - čisto po Atu in upam, da bo tako tudi ostalo user posted image .

< Sporočilo je popravil Olivija -- 13.2.2007 20:44:43 >

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noge na O - nasvet prosim
13.2.2007 22:10:53   
kofetek2010
ko bo sedela jo probaj dajat sedet tako, da bo sedela kot, da bi klečala, le da je rita med nogami - upam, da razumeš kako user posted image  

nikakor pa ne sme sedet po turško - tako naj sedijo tisti, ki imajo noge na X user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noge na O - nasvet prosim
14.2.2007 21:49:34   
wallery
Ne sekiraj se preveč ( kot smo se mi ,škoda tvojih živcev)mi smo imeli enako pa nam je periater rekel da se bo uredilo do 3 leta in se je res 2leti je trajalo sedaj ima pa tako ravne in lepe noge.

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?