|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
4.mesece,kaj za večerni obrok 24.2.2007 10:21:57
|
|
|
|
naja78
|
punce! rabim par informacij in nasvetov. imam 4 mesečnika,ki kaže zanimanje po gosti hrani(ko vidi žlico znori,prav tako kozarec,.....) za nočni obrok bi mu rada dajala v adaptirano mleko-novalac par žlic kašice,pa se ne morem odločiti katere. za 1x imamo rižolino.večjih težav ni,zaprt za 1x še ni.mu dam 2 veliki žliici rižolinota v 150,včasih v 180ml.poje v šusu. glede spanja nimamo problemov jemo 1x na noč se pravi zadnji obrok ob 21 potem spi tja do 3.00-tudi do 4.00.res redko se zbudi že prej. gledam kašice od hippa z okusom jbolka,ne vem kako je z milupinimi kašicami,.....zato bi vas prosila da mi date kak nasvet. od hippa se meša z vodo,ima pa že delno prilagojeno mleko v prahu notri in me je kr malo strah,če bi mu dala samo to. rada bi mu dajala kaj v novalac mleko.
|
|
|
|
|
RE: 4.mesece,kaj za večerni obrok 24.2.2007 11:22:42
|
|
|
|
x_srečka_x
|
Moja ima rajše kašicood bebivite mislim da je breskev, moraš pa pazit da ne kupiš take ki se samo z vodo zmeša. Pa tudi rižolinota se ni branila, imaš toliko vrst da kar težko izbereš
|
|
|
|
|
RE: 4.mesece,kaj za večerni obrok 24.2.2007 19:12:38
|
|
|
|
biba77
|
Jaz sem mu kupovala kasice vseh vrst, ampak Hippove sem hitro nehala, ker so za moj okus bile vse absolutno presladke (sem vedno probala). Drugace pa smo kupovali vse: Alnaturine, Bebi, DM, Milupine,... (navadne in sadne)... S tem, da pazi, ker vcasih na skatli pise, npr. da je primerna za 4 mesece, pa vseeno vsebuje gluten. Pac, preberi drobni tisk. Jaz sem na zacetku kupovala samo kasice, ki se mesajo z mlekom in jih delala na adaptiranem mleku, ki ga je jedel do tedaj. Nekje pri 6 mesecih pa smo zaceli kupovati tudi tiste, ki so mleko ze imele in so se pripravljale z vodo. Mi nismo imeli prav nobenih tezav s kasicami, bauc pa je jedel od zacetka vse kasice na zlicko (goste, da je zlicka pokonci stala) - druge obroke pa je bil dojen.
_____________________________
Kjer so bibe, bauci in miške doma... http://biba77.moj-album.com/
|
|
|
|
|
RE: 4.mesece,kaj za večerni obrok 25.2.2007 12:00:59
|
|
|
|
naja78
|
hvala. imam pa občutek da se zvečer preveč naje in težko zaspi,je to možno.....ko zaspi spi celih 6 ur.samo po večerji pa še 1,5 ure ne more.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiVIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
maxi cosi tobi vs. romer kingsirenettatest avtosedežev by uporabnice RR :)zelo zadovoljna z romer king (
29%)

nezadovoljna z romer king (
0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (
19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (
1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (
46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (
5%)
Število vseh glasov: 405Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!