|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost, test negativen
1.10.2004 8:43:07   
pi
Je mogoče kateri, ki ji je test pokazal, da ni noseča pa je vseeno bila. Meni zamuja M že 5 dni, test pa je še vedno negativen. Je možno da bi bila vseeno noseča? Počutim se tako grozno, ker nevem na čem sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nosečnost, test negativen
1.10.2004 8:44:00   
pi
Oprostite za napako,mislila sem na katero!

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nosečnost, test negativen
1.10.2004 12:05:20   
pi
Najlepša hvala! Super,torej še je upanje da sem 9nebesa.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nosečnost, test negativen
2.10.2004 17:23:58   
svetlana1
Upam, da ti bo test naslednjič pokazal pozitivno, vendar pri meni je to bilo dostikrat, da sem kar naprej kupovala teste za nosečnost, pa so pokazali negativno, nato je pa po dveh treh dneh prišla M :hudicek::hudicek:, mislim, da smo vse, ki nestrpno čakamo na zanositev malce preveč psihično obremenjeni glede vsega tega. Nočem nobeni vlivati lažnega upanja, vendar moramo zmeraj biti pripravljene tudi na razočaranje, ko nam test pokaže eno plavo črtico in ne dve, takrat ko bomo najmanj to pričakovale, nam bo ratalo...........vem da je vse to lahko govoriti, samo ne moremo brez, da ne mislimo na to......
Čao
Svetlana

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nosečnost, test negativen
3.10.2004 21:06:19   
pi
Po 7 dneh zamude je spet prišla m:hudicek:. Sem se že veselila da sem 9nebesa, zdaj pa sem tako razočarana, žalostna. Mogoče pa bo naslednji mesec. Upam,da imate druge več sreče.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nosečnost, test negativen
4.10.2004 9:34:56   
anadejka
Oh Pi ne bit žalostna.Veš meni se je prejšnji mesec čist isto zgodil,s tem da mi je zamujala samo tri dni in sem mislila da sm že noseča.Pa še vsi znaki so bili tko kot naj bi bili.Ampak kaj češ vsega pa tut ne morš načrtovat.Življenje se včasih tko čudn obrača.Nekega dne ko boš pozabila in najmanj pričakovala se bo zgodilo tisto kar si najbl želiš.Sam strpnost.ne moreš prehitevat stvari,na silo ne gre.
Zato bodi vesela da imaš fanta ali pa moža ki te ima najraje.Da se potolažiš pa si danes privošči:torta:,ker je to dokazano najboljše zdravilo.

lepe pozravčke i n resnično ti držim :miska:,da boš drug mesec že napisala :modri::roza:.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nosečnost, test negativen
4.10.2004 10:05:20   
pi
Hvala za vzpodbudne besede.
Lp

:sloncek:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?