|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 7:55:42   
Tiamo
Pozdravljene, potrebujem nasvet...

Bila sem na abraziji, od tega je preteklo 2 meseca. Prva dva ciklusa menstruacije sta bila normalna (na 22 dni), z rahlimi bolečinami, mazolji,.... No tretji ciklus pa je čuden, rjavi flekec na 23 dan, potem 2 dni nič, pa spet rjav flekec,... Kaj menite? Bi morala k ginekologu? Se je kateri dogajalo podobno?

Lp Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 11:24:43   
Tiamo
Lani

:zmeden:...zdaj me je prijela panika....:zmeden::zmeden:

Ker je po abraziji potrebo počakati vsaj 3 mesece za ponovno zanositev, smo pazili, upam da dovolj.

A ni tako, da izvenmaternično nosečnost spremljajo hude bolečine??

Hvala ti za odgovor,

Tia 74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 11:28:45   
bambi
Draga Tia74 mislim da ni razloga za paniko. Vseeno pokliči svojo G ali pa v bolnico in vprašaj kaj bi lahko bilo. Tudi če si noseča ni bojazni in lahko gre za vgnezditev.... minila sta 2 meseca po abraziji in ni nobene nevarnosti tudi če si noseča.

BAmbi

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 12:02:16   
Janeja
Tia74, tudi jaz sem mnenja, da ni razloga za paniko.

Sem pa v skoraj enaki situaciji glede čudnega dogajanja (nisem pa imela abrazije): 21 dan majhen rdeče-rjav madež, pa 22 dan spet nekaj malega, danes 23 dan pa nič:zmeden:
Sem prebrala vse o vgnezditveni krvavitvi, ki naj bi se pojavla nekje 6-8 dni po oploditvi jajčeca. Men se je ta čuden rjavkast madež sicer pojavil 10 dni po ovulaciji (po mojih izračunih), ampak dokler se :hudicek: res ne pojavi še vedno upam, da je to to in da bom drug teden lahko u 9nebesa .

Držim pesti tudi zate, saj mislim da po dveh ciklusih ni panike, tud če si noseča.

Razmišljaj pozitivno in javi ko bo kaj novega.

LP :rozica:


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 12:15:27   
Tiamo
hvala, ker ste me umirile.

Klicala sem tudi ginekologinjo in je rekla, da ni panike, naj jo pa obvestim, če se bodo flekci nadeljevali v nedogled.

Prejle sem šla na WC in je bil spet flekec in tudi v urinu je bila prisotna :hudicek:, tako, da imam verjetno samo vse zmešan in da je vse ok.

Znam pa paniko narediti iz nič:ups:.

Hvala vam :rozica:

Lp Tia74


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 13:56:56   
Anonimen
Janeja, meni se je zgodilo isto in 4 dni po prvem madežu je prišla tista prava, gosta, močna "tetica".
Upanje hranimo za naslednji mesec ;)

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj se mi dogaja ta ciklus....
4.10.2004 14:13:58   
Janeja
UnderEja, kot sem že rekla: dokler :hudicek: ni upanje obstaja. Drugač pa v novo akcijo :sloncek: naslednji mesec.

Pa glede na to koliko časa se ene matrajo sploh ne smem bit preveč razočarana že zdaj (po 4 mesecih). Tudi moj prvi :angel: naju je razveselil šele po 7 mesecih.

Pa saj sama veš, čisto vseeno pa nam tudi ni, ko se namesto :modri: ali :roza: prikaže :hudicek: .

Kako dolgo pa že vidva poskušata?


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?