|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
20.3.2007 20:12:52   
sarcy21
Joj kolk sm jst dons žalostna, bila sem pri Rešu pa sm tm vidla vse une punce z bušiji. Kdaj bom jst to doživela, kdaj bom jst mela slikco svojega user posted image . prov jokam že odkar sem prišla od tam, mojga pa to ne zanima, on barva stanovanje, jaz pa bi tako zelo rabila objem in kako lepo besedico, prov želim si da bi bla mami živa ona bi vedela kaj mi reči da bi se bolje počutila, tako pa res nikogar nimam. Se opravičujem ker pač pišem sam mogla sem to vn iz sebe dati

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna
20.3.2007 20:24:03   
tosja
sarcy poglej zs! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna
20.3.2007 20:28:18   
agnes
Malo solzic, potem pa hitro solze obrisat, stisnit zobe in pogumno naprej. Iz srca ti (in vsem nam) želim en lep nosečniški user posted image . Ti pa lahko povem, da zavidanje trebuha (tako, ko potem kar nehote jokaš) mine. In čez čas sprejmeš situacijo in se navadiš na vse trebuhe in si celo zelo vesel zanje. Predvsem, ko dobivajouser posted image  prijateljice. Sam ne življenja spremenit v čakanje, ker gre prehitro mimo. Barvanje stanovanja je lahko zelooo terapevtsko in zakaj se mu ne bi pridružila. Objeme si moramo pa vzet, nič čakat, da te bo tolažil. Saj veš kakšne dušice so moški. Najbrž rabi tudi on kakuser posted image .

Sem se malo razpisala, a z najboljšimi nameni.
Vse dobro! 

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna
20.3.2007 20:44:43   
Blejka26
jaz ti tudi želim,da bi kmalu hodila naokrog z okroglim trebuščkom.Za vse pride čas,boš videla-le pogumno v napad

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna
20.3.2007 21:15:01   
koala
sarcy21 danes kar jokaj, malo lahko da vsa ta nakopičena žalost odide iz tebe.
Če pa rabiš objem, pa le pojdi in se stisni k njemu.
Veš meni se pa ti naši moški kar smilijo, ko nas geldajo tako obupane in objokane pomagati pa nam v bistvu ne morejo. Moški so že vzgajani tako (vsaj večina) da je sramotno jokati, pokazati čustva, ne to ni moško in zato nas ne razumejo ko se lahko zjokamo kot dež za vsako figo.

Ne obupaj, tudi ti boš dočakala svoj ternutek, nekaterimnam je pač pot do sreče zavita in polna vzponov in padcev.

Za vse nas bo posijal sonček.
Mislim nateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna
20.3.2007 22:21:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image tudi zate bo prišel čas, ko boš stisnila svojegauser posted image .

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna
21.3.2007 7:32:01   
Sulfinija
Tudi jaz ti želim,da boš čimprej naša nova srečka user posted image .Za vse nas,ki se še trudimo bo posijalo najlepše sonce tega sveta,ki se ne bo nikoli skrilo med grde temne oblake.

Rabiš malo dobre družbe,pojdi pod temo katera bo tekla z mano novi krog,lahko se udeležiš našega mega žura,ki bo v soboto 24.03.2007 ob 15.00uri.Smo iz celega konca slovenije tkole,da prevoz ne bi bil problemček.Pa te tam spravimo oreng v dobro voljo me čvekice.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna
21.3.2007 15:58:30   
andreja2000
Draga sarcy21

Razumem tvojo žalost in tvojo bolečino,saj jo tudi sama dobro poznam.Vem,kako zelo v teh trenutkih pogrešaš svojo mami,njen topel objmem.Znala bi ti prisluhnit in ti dati tiste besede,ki jih ta hip močno potrebuješ.Smo pa tukaj me,punce,ki nam je tvoja bolečina znana.Res,da te ta hip ne moremo objeti,a lahko ti ponudimo toplo besedo in te probamo vsaj malo potolažiti.
Veš,moški so v svojih čustvih tako drugačni od nas žensk,če prav jim je v srcu prav tako težko.Me vse to doživljamo drugače,morda intenzivneje, tudi oni trpijo,če prav na svoj način.
Izjoči svojo žalost,nato pa ponosno dvigni glavo in pojdi naprej.Vem,naša pot ni lahka,saj ima dosti vzponov in padcev,a mi smo tiste prav posebne ženske,ki imamo v sebi to čudovito moč,s katero se borimo kot levinje.Hodimo po tej dolgi ovinkasti poti in se z neverjetno silo želimo povzpeti na sam vrh in zmagati.Veliko žensk je že premagalo to pot,ravno z svojo vstrajnostjo in z vero v zmago.Prišle so na vrh in zmagale .Danes z ponosom svojemu user posted image  zrejo v lesktajoče očke in nežno božajo malčkove ročice.Zmagale so,tako kot bomo tudi astale in tako kot boš tudi ti.

Topel objem zate!!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna
22.3.2007 9:24:03   
sarcy21
OOOO res hvala za vse te lepe besede res sem se boljše počutila in danes ko bom spet pri Rešu bom probala vse to odmisliti 

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna
22.3.2007 15:15:10   
andreja2000
sarcy21 tako se govori,bravo in držim pesti,da boš kmalu zagledala user posted image  in postala čudovita mmica tvojemu sončku.
Drži se,srečno  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?