|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babylove mlečna kašica
22.3.2007 7:22:06   
bibalezung
Verjetno se bo zdelo vprašanje smešno ampak tako mi delujejo možgani ponoči ko se mali doji pri meni.user posted image  
V glavnem. včeraj sem v DM-u kupila babylove mlečno kašico, ki se daje otročkom po 4 mesecu starosti. Potem pa sem doma začela razmišljati, da vsebuje mleko, ki ga otročki naj ne bi jedli do prvega leta. Zdaj me pa zanima kakšno mleko je v njej, ker piše da vsebuje posneto mleko. to pa ni adaptirano mleko ali pač!?user posted image  Aja moj mali je star 7 mesecev in GH jeva že dober mesec.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 8:57:06   
L & L
Mi imamo sicer te kašice od Hippa ali Milupe pa piše povsod da je notri adaptirano mleko, če ne pa kupi tisto ki se pripravi z mlekom pa si svojega s črpaj pa mu daj za jest , če si do tega skeptična.
Aja naš je tut 7m star pa je zadnjič jedu pire krompir pa je blo notri malo navadnega mlekca, pa ni blo nič narobe.
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu bibalezung)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 10:48:22   
mojsoncek
Ja pa saj je tudi adaptirano mleko iz posnetega mleka! 

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 12:12:18   
borovnička
Nima kaj bit, ti mu kaj daj.

Glede kravjega mleka pa... Kolegica je dajala od 5. meseca naprej svojemu malemu razrečeno kravje mleko za vse kar je pripravljala, pa je mali zdrav ko ribica.

Jaz svojemu sicer še nisem dala kravjega mleka, ampak, če ga je pa v krompirčku malo al pa v kaki omakici, ga pa tud ne bo pobralo.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 12:51:03   
bibalezung
Borovnička, a veš da je moj mali prav tako kot tvoj rojen 26.8.2006.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 19:35:27   
Bonnie_RR
V babylove in ostalih mlečnih kašicah za dojenčke (ki se mešajo z vodo) je adaptirano mleko. Komot mu ga lahko daš.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu bibalezung)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 20:37:17   
bibalezung
Ful vam hvala punce. Kar se tiče adaptiranega mleka in vsega kar je z njim povezanega sem totali idiot. Smo pač na zizi.user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babylove mlečna kašica
22.3.2007 23:51:26   
borovnička
Biba, kje si pa rodila? Da nisva stokale skupaj. user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu bibalezung)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babylove mlečna kašica
23.3.2007 6:49:14   
bibalezung
Borovnička, glede na to da si iz Mb si verjetno tudi rodila tam, no jaz sem pa rodila v Celju. Sicer sem pa jaz tko vreščala da me je sigurno blo čut v radiju 60 km.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babylove mlečna kašica
23.3.2007 10:04:54   
borovnička
Sicer sem rodila v Ljubljani, ampak se mi je pa zdelo, da slišim neke krike iz daljave.user posted image No, saj sem se ti pridružila.user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu bibalezung)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babylove mlečna kašica
25.3.2007 20:01:07   
saraja
Pozdravljene!!

Bibalezung - ali si zadovoljna s temi kašicami? Jaz osebno nisem bila, ker se niso dobro zmešale, same grudice so bile. Čez Milupe in Hippa jih ni!!!

PAPA

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: babylove mlečna kašica
25.3.2007 20:28:21   
borovnička
Saraja, res je, čez Hipp in Milupa je ni. Ampak včasih, da malo zamenjam uporabim tudi kako drugo. Če se mi pa grudice naredijo, pa malo z metlico zmešam, pa je ravno tako uredu.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?