|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 15:14:41   
Anonimen
Sem tako jezna user posted image   Filipovo sobo sem skor cel emsec belila user posted image user posted image user posted image , pa so mi majstri v višini 30 cm pri brušenju parketa zasvinjali vse 4 stene user posted image user posted image user posted image

Ima kdo kakšno idejo, kako naj to svinjarijo popravim user posted image .  Belila še enkrat ne bom, ker sem že trikrat barvo gor nanašala. V albumu je ena slikca - sobica je modro zelena. Bi bilo zelo čudno, če bi v tej višini 30 cm npr. narisala temno zeleno travouser posted image
Ne vem...nasvet in rešitev iščem user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 15:33:23   
lojzika
Kaj pa če narišeš malo rožic pa malo temno zelene travice pa ne bo takšna razlika 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 15:38:15   
Anonimen
Lojzika, saj neki v tem stilu mislim. Sam....soba je drugače bolj "avtomobilska" user posted image . Tale slikca v albumu je že kar starauser posted image . Po uni beli črti avtomobili vozijo user posted image . Nekako v tem stilu - s travo in rožicami sem mislila reševat, ja. Mogoče ima še kdo kakšno idejo.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 15:58:55   
Anonimen
Jaz bi šla pač še 1x barvat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 16:52:55   
Anonimen
Kaj pa še na valujoča plast v malo temnejši barvi kot sta zgornji dve? Da bi pač bile tri barve namesto dveh?

Drugače pa moram pohvalit-lepouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 18:16:44   
malecka
ja jaz bi na to tud narisala travo in rožce, lahko še kakšno drevo in živalco, ki kuka iza drva.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 20:02:37   
Anonimen
Sam....soba je drugače bolj "avtomobilska" user posted image


Kar pusti tako kot je. Ta nove packarije so lahko avtomobilski izpuhi user posted image  user posted image .

Kaj pa če kakšno garažo za avte narišeš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rešujem že beljene zidove :)
23.3.2007 20:31:12   
Strawberrie Cherrie
Avtomobilski izpuhi so super user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?