|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darila vzgojiteljicam
24.3.2007 0:55:49   
alfa
Ker sem blond in brez večjih izkušenj z vrtcem, vas prosim, da mi povete, če še obstaja običaj nošenja daril vzgojiteljicam ob koncu "šolskega" leta in kdaj je v vrtcu konec "šolskega" leta. Sem pred leti sicer z enim ušesom poslušala kolegice, da nekaj nosijo... ampak takrat so bile to zame zadeve iz nekega drugega planeta. Torej,  zanima me, če jim nesete kakšna darila in kaj jim podarite?
Hvala za kakršenkoli odgovor oz. namig.

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 9:45:40   
Mikica
Šolsko leto se konča enako kort za šolarje. Mi smo lansko leto, ko je naša skupinica razpadla, vsi so šli k večjim in k drugim vzgojiteljicam, za vsako vzgojiteljico kupili eno vstopnico za gledališče (Špas teater), otroci pa so za vsako narisali še risbico, dodali smo še slike otrok in iz tega naredili albumček.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 10:06:33   
Urša
Mi vedno prinesemo kakšno malenkost v zahvalo za trud, se mi zdi lepo.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 10:19:02   
Anonimen
V našem vrtcu je bilo vedno tako, da je tista oseba, ki je bila v začetku leta izbrana za predstavnika skupine, poskrbela za majhno darilce na koncu leta-junij.Zbrali smo denar in je ona poskrbela za to. user posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 10:35:13   
frutka_
Lani sem jima nesla knjigo z otroškimi ugankami...se mi je zdelo fajn za njuno delo. Pa tamali jima je pisemce napisal z zahvalo.
Ko so imeli pred kratkim nastop  jima je dal bidermajerček.

Konec šol. l. je enak koncu šol. l. po OŠ. Torej nekje konec junija.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 13:14:03   
Anonimen
Ne, mi ponavadi ne, ker je vedno kaj nepredvidenega vmes pride. Ali Tibor zboli, ali vzgojiteljica zboli .. le enkrat se spomnim, da smo obema dali po enm šopek vrtnic (je mož uvažal rože) in enkrat ene kavine sveče ali svečnike sli kaj jaz vem kaj (tudi iz tega uvoza ...).
Drugače pa se meni zdi še najlepše kakšne tri rožice, en lep šopek npr. Kaj pa vem, meni je vedno lepo rožice domov prinest, pa potem tako sklepam.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 13:15:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Lani sem jima nesla knjigo z otroškimi ugankami...


U, frutka, kje si pa to kupila? To Tiborja trenutno fuuuuuuuul zanima, pa v knjižnici nisem našla nič takega. Ali pa mi prosim povej naslov, bom posksila v knjižnici knjižničarko malo zaposlit ...user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 17:48:09   
frutka_
  • Ugank imaš kar nekaj knjig. Recimo od Nika Grafenauerja- Uganke. te so fajn.
  • Pa Oton Župančič je pisal uganke.
  • Sicer pa imaš v Cicidojih zmeraj kakšne.
  • Tole sem še našla za vaju s Tiborjemuser posted image :http://sio.edus.si/list/1/uganke/uganke01.htm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darila vzgojiteljicam
24.3.2007 17:48:49   
frutka_
Še enkrat bom pskusila: http://sio.edus.si/list/1/uganke/uganke01.htm


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?