|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SB Jesenice
27.3.2007 22:22:33   
BaByGiRl
Ali je katera rodila na Jesenicah?
Kakšne so bile izkušnje?
Kako ste rodile? (naravno, EA)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SB Jesenice
27.3.2007 22:28:25   
max81
ojla, sama sem rodila na Jesenicah in sem zadovoljna, če bomo imeli še enegauser posted image  bom šla sigurno še enkrat na jesenice, rodila sem naravno, čeprav me je dr. vprašala zakaj nisem vzela epidrualne, ker me je videla kako grozno me boli imela sem umetne popadke 

lp

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SB Jesenice
28.3.2007 8:44:48   
Blejka26
tudi jaz sem rodila na Jesenicah in sem bila zelo zadovoljna.Sicer so bili vsi porodničarji,ki delajo na Jesenicah na eni zabavi tko da jih je nadomeščal doktor iz Trbovelj,pa sem bila zelo zadovoljna.Porod je potekal hitro,naravno in brez zapletov.rodila sem v treh urah.Tudi sestre-babce so bile zelo prijazne...jaz nimam pripomb.tudi ko smo bili v sobah,so lepo ravnali z nami,čeprav je bila v tistem času ko sem jaz rodila kar precejšna gužva-punce so kar rojevala,da so na koncu imeli probleme kam jih dati...a sestre so imele vedno čas če si jih poklical.Edino Ruža (sestra)se mi je na začetku zdela mal smotana,ampak se je pol moje mnenje mal spremenilo.Sedaj sem zopet noseča in bom šla tudi na Jesenice

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SB Jesenice
28.3.2007 10:20:12   
šmarnica
3 x rodila na Jesenicah: lahko rečem le, da je bilo fantastično. Počutila sem se "pomembno".
1 x rrodila v Ljubljani (nikakor na mojo željo): sem še danes žalostna, ko pomislim, da sem bila le "številka".
Drugače sami porodi: babice pa povsod brez pripomb. Tako na Jesenicah, kot v Ljubljani, so se maksimalno potrudile in bile zelo, zelo človeške, prijazne, pozorne,...


_____________________________

Bistvo je očem nevidno.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SB Jesenice
28.3.2007 10:27:50   
Anonimen
Tudi jaz sem rodila na Jesenicah in sem bila zadovoljna. Rodila sem z epiduralno in je bilo res vse user posted image  od babic, porodničarja, sester..

(odgovor članu šmarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SB Jesenice
30.3.2007 21:13:55   
Nisaa
Tud jst ms na Jesenicah brez EA baje mam prenizek PČ mi jo niso mogl dat  drugač pa kar vredu ,mela sem vakuum  ni mi blo pa fer k je dohtar prišel sam neki noter dal kaj sm jst vedla kaj je neki oranžnega pol je pa kr vn začel vlečt kao dejmo dejmo jst mam tega dost je reku sej da neboste ugibal Tratnjek je bil in zato k ga je tko vleku so mu poškodovali rokico  jo sploh ni premikal,blo je pa na umetnih 1 mesec prej!
No sam zdele grem pa spet na Jesenice zdej vsaj vem kako pa kaj pa če bo kdo kej preveč hotu jih sam zbrcamuser posted image ,da nebojo še pri drugem kej poškodoval!V sobah pa sestre pa zakon Ruže pa ni blo takrt baje je bla na dopustu tko da nisem jo mela časa spoznatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SB Jesenice
5.4.2007 20:14:45   
anastasija
user posted image  fenomenalno!!

Meni in sončku so rešili življenje, ob zelo redkem in hudem porodnem zapletu, zato o SBJ vse najboljše. Pri meni so bili ob porodu babica Špela, Ruža je carica - mimogrede, pa kar trije doktorji so se trudili za naju: Macunova, Bernik, Sredanovič. Kapo dol, tudi kar se tiče kasnejše oskrbe. Vkolikor bo tudi moja 2. nosečnost potekala ok, upam, grem spet na Jesenice!!

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SB Jesenice
6.4.2007 14:39:42   
arielca
Tudi jaz sem rodila na Jesenicah in user posted image user posted image user posted image ! Ker sem imela na začetku umetne popadke, sem EA dobila šele, ko so bili moji popadki redni in dovolj močni, ker pa je šlo potem vse zelo hitro, EA še ni niti dovolj prijela. Vseeno so spomini zelo zelo lepi, vsi so bili maximalno prijazni in res sem se počutila kot mamica, ki jo spoštujejo in ji pomagajo.
Tratnjek ima sicer res 'čudaški' odnos, je pa strokovnjak in nekako tudi njegove opazke vzameš z rezervo. Babica Špela je bila pri meni pri porodu in je bila res krasna, sestra Ruža pa je zelo življenjska in ti pomaga s koristnimi napotki.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu anastasija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SB Jesenice
10.4.2007 21:56:33   
glista
Živ,
jaz sem sicer rodila v LJ, ampak od prijateljic, ki so rodile na Jesenicah, pa slišim same pohvale. Vse, ki so želele EA, so tudi dobile, samo prej so morale na nek razgovor.
Pa zelo pohvalijo dr. Bernika.
LP,
Pija.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SB Jesenice
27.5.2007 20:59:26   
* Tofsi *
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

sestra Ruža pa je zelo življenjska in ti pomaga s koristnimi napotki.



user posted image  ne me smejat user posted image


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SB Jesenice
14.6.2007 21:39:06   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: * Tofsi *

IZVIRNO SPOROČILO: arielca

sestra Ruža pa je zelo življenjska in ti pomaga s koristnimi napotki.



user posted image  ne me smejat user posted image



To je moja izkušnja. In če sem te s tem nasmejala in ti polepšala dan, sem zelo vesela.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu * Tofsi *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?