|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 11:31:46   
tjaga
Radi bi kupili šotor, malo večji, ker bi radi šli kampirat. V mislih imamo večkrat po malo in na različne konce. Imamo sicer iglu za 4 osebe, kar nam je do sedaj ustrezalo za vikend variante. No ja, ogledala sem si enega na e-bayu, sprašujem pa vas za mnenje.

še link:

http://cgi.ebay.de/10T-Clayton-5-Personen-Tunnelzelt-Zelt-tent-Neu-OVP_W0QQitemZ180100202334QQcategoryZ42757QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 12:50:04   
soncece24
Gromozanski je user posted image user posted image jaz tako velikega šotora ne bi kupila, sploh ne če maš namen hodit v kakšno dalmacijo - med drevesi ni dovolj prostora za tako orjaško zadevo in boš hočeš nočeš dobila prostor samo na soncu user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 14:50:02   
cicido
Super sotor, velik pa hitro je postavljen. Ce bi kdaj prikolico zamenjali za sotor, bi se definitivno odlocila za tega.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 14:59:17   
tulip
Odvisno za kam ga rabiš...user posted image

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 15:18:04   
tjaga
Do sedaj smo hodili s šotorom v Avstrijo na njihova jezera. Imajo precej velike parcele, zato o tem kar mi piše soncece24 nisem niti razmišljala. Glede na to, da smo bili od prej navajeni na apartmajsko komoditeto, smo pač razmišljali o šotoru, v katerem ne bi bili ravno v iber natlačeni. Saj pravim, iglu za vikend variante mi je bil čisto OK, vendar se mi zdi, da z dvema otrokoma + ena user posted image , bi za več dni dejansko potrebovali kaj večjega.
Preberem vsako mnenje, ki je seveda dobrodošlo in to kar je napisala soncece24 je opomnik v glavo, da se moramo za Dalmacijo pač pozanimati, kakšne parcele imajo.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 18:20:27   
Geja
Meni je pa ful všeč šotor, pa sploh se mi ne zdi prevelik.. pomislio saj vendar rabiš prostor za kramo, pa v primeru dežja da lahko tud kakšne stol not postaviš.
meni je zelo všeč...user posted image user posted image

Mi smo ga kupili za 6 oseb, pa smo lani bili samo 3 na morju, pa nismo imeli nič kaj preveč prostora, pa še nekaj stvari sem imelav avtu...

Meni se ne zdi prevelik...

Uživajte pa kjerkoli že boste...

čau,čau
Geja 

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 20:30:01   
viv_
Tjaga, mi kampiramo ogromno. Letos spo kupili šotor Outdoorexpert Atlantida 5, ki je bil znižan iz 292 Eur na 130 Eur. http://www.outdoorexpert.si/html/atlantida.html.
Še vedno ga imajo v iglu športu na Viču in v BTC-ju. Doma sva ga postavila in prvič sva porabila 15 minut, kar je super, sploh če se seliš iz kraja v kraj.

Evo, takole zgleda pa na vrtu:
1. Zraven moj gospod, ki je velik cca. 2m.
user posted image

2. Tudi na zadnji strani so vrata.
user posted image

3. Vmes, med spalnicami, je fajn prostor za prtljago.
user posted image


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za tiste,ki kampirate
31.3.2007 21:32:08   
tjaga
Hvala Viv, bom šla pogledat. Pa še mojemu ga moram pokazat. Mi pa deluje zelo zanimivo in komfortno.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za tiste,ki kampirate
1.4.2007 14:39:06   
soncece24
user posted image

midva imava pa nekaj takega, enaka oblika, samo druga firma. Je ful fajni, pa dve kupoli sta fini, ker se da med drevesi lepše kline zabijat in ga našpanat, če ni dosti prostora. Res je najboljše, da se pozanimaš pri kom, ki je že bil v kampu kamor nameravate, kako velike so senčne parcele, plus tega moraš vedet, da v nekaterih kampih več plačaš, če imaš večji šotor.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.4.2007 14:55:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za tiste,ki kampirate
1.4.2007 20:12:31   
viv_
soncece24 - tjaga (pa mi tudi) ma 2 otroka, torej je to za dopust za 4-člansko familijo + vso kramo! Tega se nabere ohoho... In rabiš velik prostor. Predstavljaj si, da imaš 2 dni dežja in moraš nekako zabit cajt z 2 mulcema. Prav pride nekoliko večji šotor.

Pa kakor sem brala tjago ne bodo ravno ves čas na enem mestu. Mi denimo menjamo kampe sedaj na 3-4 dni, prej, ko sva potovala sama, sva jih pa menjala na 1-2 dni. Zato je fajn, da se šotor hitro postavi/pospravi. Pa tudi če je na soncu ni panike, čez dan smo tako ali tako okrog, zvečer se pa shladi.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za tiste,ki kampirate
2.4.2007 11:44:32   
Vilma
Viv tako sem vesela, da sem videla ta post! Upam, da imajo še te šotore. Že pred časom sva si ogledovala ravno ta šotor iz zdaj tako znižanje?! Juhej, upam, da jih bodo še imeli! Bom poročala!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za tiste,ki kampirate
2.4.2007 13:40:59   
viv_
Vilma, mi smo imeli tudi ogledanega že nekaj časa, ampak se mi 70.000 ex tolarjev ni dajalo za en šotor. Potem pa opazim tole user posted image user posted image  Sem takoj letela v akcijo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Najbolj pomembno pri izbiri počitnic
Ko izbiramo destinacijo za poletni dopust, razmišljamo o večih stvareh: kako daleč je plaža, pa senca, pa cena ... Ringa...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?