|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 21:20:04   
tosja
...ustvarja in svetuje!
 
Petek 6.4. od 14. do 19. ure
Sobota 7.4. od 16. do 19. ure
dm, City park Ljubljana
 
Petek 13.4. od 14. do 19. ure
Sobota 14.4. od 16. do 19. ure
dm, City center Celje
 
Petek 20.4. od 14. do 19. ure
Sobota 21.4. od 16. do 19. ure
dm, Europark Maribor
 
 
 

< Sporočilo je popravil wahoo -- 4.4.2007 7:26:59 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 21:23:52   
Bubamaraa
zdele sem pa upala, da bom prebrala, da se ločuje.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 21:44:20   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

zdele sem pa upala, da bom prebrala, da se ločuje.....user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  tega ti odstopim restanta, pa ne... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 21:45:47   
Bubamaraa
a dej nooooooo...user posted image

ker je restant pr men na prvem mestu...in Cavazza na tretjem....tko, da si bova mogle restanta kr podelit....user posted image user posted image user posted image , ga ne izpustim tako zlahka....user posted image


tosja zakaj pa ti nimaš znaka spodaj za ZS???? a maš tko nastavljen al kaj??? ker ga ne vidim ....user posted image

< Sporočilo je popravil Romana26 -- 3.4.2007 21:47:06 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 21:51:00   
tosja
user posted image  Ne vem zakaj ga nimam user posted image  Pa že cel dan gruntam, da nekaj ne štima......................očitno so me brisali...user posted image

A ti veš zakaj nimam ZS user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 21:53:48   
Bubamaraa
Ker fora je v tem, da imaš okence za kontakt, album in blokiraj...nimaš pa za mail in ZS.... a imaš tako v profilu nastavljen??? dej poglej...ker če imaš  v profilu nastavlješ, da ne dovoljuješ, da ti drugi pošiljajo ZS in maile pol tega nimaš tle... Drgač pa piši Jerneji in jo vpraš....user posted image

ker sem te misla po zs-ju vprašat kaj pomeni tvoj nickname??? ker meni je Tosja eno izmed najlepčih imen za sina...In, bi ful sinu dala to ime...zato mi je pa v oči padel...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 23:06:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

zdele sem pa upala, da bom prebrala, da se ločuje.....user posted image user posted image user posted image


Jap, men je tud dobra bejba! user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tina V. CAVAZZA
3.4.2007 23:08:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Ker fora je v tem, da imaš okence za kontakt, album in blokiraj...nimaš pa za mail in ZS.... a imaš tako v profilu nastavljen??? dej poglej...ker če imaš  v profilu nastavlješ, da ne dovoljuješ, da ti drugi pošiljajo ZS in maile pol tega nimaš tle... Drgač pa piši Jerneji in jo vpraš....user posted image

ker sem te misla po zs-ju vprašat kaj pomeni tvoj nickname??? ker meni je Tosja eno izmed najlepčih imen za sina...In, bi ful sinu dala to ime...zato mi je pa v oči padel...user posted image


Jaz pa poznam eno user posted image , ki ji je ime Tosja. user posted image

In ja, tosja, že cel dan je odprta moja tema, pa ti govorim, da si naštimej zsje!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?