|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ženske
17.5.2007 12:52:09   
majci23
joj kak sem not padla v ta forum! samo še to surfam na netu:)
me zanima če vaši moški to spremljajo oziroma vejo da smo tako obsedene s tem, ko delamo na otroku?user posted image meni je to že prav smešno..mislim, sama sebi sem smešna.user posted image
še nekej me zanima: Ali mislite da je v nosečnosti problem nizek krvni tlak in pa krčne žile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ženske
17.5.2007 13:01:48   
Anonimen
Surfam v šihtu tku da mojga nima kej motituser posted image -šefa pa ne sprašujem če ga motuser posted image
Ma dokler vse nardim k je treba nobenga ne mot. Se pa moj včasih reži k gre kej brat po forumu. Včeri mi je reku nej neham to brat da se ne bom kej nalezlauser posted image -je eno "hudo" temo prebraluser posted image
Za zanositev mu pa ne razlagam podrobnosti. Kdaj imam O in podobno. Pač jst takrat začnem če on ne in je problem rešenuser posted image -ne vem pa kako bi reagiral če bi mu rekla da more seksat k mam Ouser posted image -pomoje bi ga vse miniluser posted image

Za pritisk in žile pa ne vem, k nimam takih problemov.

(odgovor članu majci23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ženske
17.5.2007 14:00:28   
polonca78
Sej smo vse obsedene! user posted image Jst samo še o tem po netu brskam, povsod po cesti vidim nosečnice in vozičke. In zeeelo dosti o tem govorim dragemu. Sem taka,da ne morem v sebi držat in na srečo se skupaj z mano veseli, tako da mu lahko mirno o tem čebljam in verjemite, da mu dost! Ve kdaj imam ovulacijo, kok mam danes BBT, kok me joške bolijo oz. ne bolijo in tud sex na komando ga ne moti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ženske
17.5.2007 19:50:40   
natasarobi
seveda ve - še sam gre mal pogledat (sploh kaj jaz napišem); pogovarjat se je treba....

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ženske
17.5.2007 20:04:24   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

sex na komando ga ne moti. user posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ženske
17.5.2007 20:25:57   
Anulina
Polonca 78, se kar podpišem!user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?