|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: kdaj najkasneje ste imele ss? 17.5.2007 17:25:21
|
|
|
|
bskrle
|
Mislim,da si na dobri poti,da donosiš svoje 2 . Pogumno, ne obupuj. Pij po 2 magnezija na dan, počivaj. Srečno!
|
|
|
|
|
RE: kdaj najkasneje ste imele ss? 17.5.2007 17:49:49
|
|
|
|
Anonimen
|
Otrok po 24.tednu nosečnosti je s pomočjo inkubatorja že zmožen preživeti.Seveda,če ni drugih posebnosti.Ti si to mejo že prekoračila,zato upam,da zdržiš še malo,in da rodiš zdrava otročička,življensko čimmanj ogrožena.In tudi,če žal ne uspe-to več ni smatrano kot SS,ampak kot normalen porod. Pa pazi na svoj trebušček,nosečka!
|
|
|
|
|
RE: kdaj najkasneje ste imele ss? 23.5.2007 14:31:53
|
|
|
|
Anonimen
|
Naj povem da je karin. že rodila in da so vse tri v redu .
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Kako pogostoqloqKako pogosto spremljate odajajo Big Brother? vsaki dan ( od pon-ned) (
28%)

ne spremljam(nikoli) (
26%)

občasno( ko se dogaja kaj pametega) (
11%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (
35%)
Število vseh glasov: 160Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!