|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bakker
22.5.2007 9:28:10   
sončnica24
Vidim, da vas je kar nekaj takšnih ki niste zadovoljne z izdelki spet druge pa ste.

Mene pa sedaj nekaj zanima in sicer sva z mamo naročile inkovske lilije in frezije. Ta prve so prav lepe, od frezij pa je prišla ven samo ena pa še ta je čisto mičkena. Sedaj pa me zanima nekaj drugega, kako naj to reklamiram?

Ker to so čebulice ki so na vrtu, kaj jih naj izkopljem? Nekaj sem jih dala eni kolegici ki jih je posadila v lončke pa tudi nič. Sva pa pred tem dobili celo vedro rož in so vse ven prišle, tudi frezije?

Drugače pa so vse rože full lepe. Bom vidla če jih bom odkopala ali pa bom pustla bo mogoče kdaj ven prišlo.

Pa je katera že reklamirala čebulice? Kakšen je bil odgovor?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bakker
22.5.2007 11:34:26   
k1
jaz sem dosedaj samo reklamirala preko mejla in ni bilo težav, brez kakšnih dokazov. sem dobila dobropis.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bakker
22.5.2007 12:55:47   
BLAŽIKA
jaz sem dosedaj samo reklamirala preko mejla in ni bilo težav, brez kakšnih dokazov. sem dobila dobropis.


Tudi jaz sem tako naredila in dobila dobropis.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bakker
23.5.2007 8:41:50   
sončnica24
Potem nista rable niti čebulic nazaj poslati? Oz. kakšno dokazilo sta imeli da stvar ni uspela?

LP

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bakker
25.5.2007 9:16:16   
k1
nobenega. so verjeli.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bakker
28.5.2007 18:14:49   
Nasy
Jaz sem jim najprej po mejlu poslala reklamacijo, ker lep čas ni bilo odgovora, sem poklicala. Rekli so mi, naj pošljem pisno reklamacijo z opisom, kaj se je zgodilo in račun, če najdem. Iskala sem, ma nisem našla, zato sem napisala samo reklamacjo. V tem času so poslali odgovor na mejl, da so prejeli reklamacijo. In čez kak teden smo dobili nov paket. Najbolj štosno je to, da sem jim poslala pisno reklamacijo po navadni pošti, na mamino ime, ker je pač mama reklamirala. Njo so klicali domov, da brez računa ne morejo nove rastline poslat, meni so pa kr poslali - iz mejla so našli naslov in vseuser posted image brez komplikacij

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bakker
28.5.2007 21:09:31   
sončnica24
Zanimivo to ja ni kaj. No meni očitno ne bo treba nič reklamirati, saj so se očitno odločile, da bodo prišle ven samo so rable več kot 1 mesec da so prišle.

Mama pa tudi inkovske lilije in so prečudovite, pa še lepo dišijo, še morema drugo leto ene naročiti so samo 3 v paketu.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?