|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPOMIN
27.5.2007 12:55:02   
heidy
 Pred tremi dnevi se je že drugič končalo z SS - veste da ni besed s katerimi bi opisal občutek praznine, občutek, da sem ponovno sama, čeprav sem se že navadila, da je nekdo zmeraj z menoj.
Ta nekdo sem poimenovala SPOMIN-spomin na nekaj kar bi lahko bilo, saj je bilo vendar zelo kratek čas.
   
Vem, da nisem sama-da vas je veliko in so zgodbe tudi s srečnim koncem. Upam še zmeraj, da bo tudi moja se kdaj zaradi vseh dosedanjih pikic končala v zibelki!

Rada bi vas prosila za podatek katere preglede ste po SS opravile, da so vam ugotovili zakaj in eventuelno kako odpraviti SS.

Hvala!user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPOMIN
27.5.2007 14:32:30   
Anonimen
Žal mi je,da se je to zgodilo tud teb...

Ni lahko.In zna zelo boleti.Mene še danes,pa je minilo že kar nekaj časa od SS,v srčku zaboli,ko se spomnim na mojo pikico.In to bo vrjetno osatlo za zmeraj.Jaz sem svojemu angelčku dala ime-Anne Marie.Ker je bila del mene.pa čeprav niti nevem,ali je bila deklica,ali ne.Ampak tako mi je lažje.

Tebi pa želim vse dobro.Jokaj,žaluj,pogovarjaj se svojim najdražjim.Tudi zate bo enkrat posijal sonček.

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu heidy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPOMIN
27.5.2007 15:14:19   
Anonimen
Hudo je in žal mi je, da se ti je zgodilouser posted image user posted image user posted image
Vendar ne obupaj
Jas sem imela kar nekaj SS. Ko sem že skoraj obupala me je G poslala v LJ. Uzeli so meni in mojemu kri in nič ni pokazalo, to je bilo vse, nobenega vzroka niso ugotovili.
Sem pa po SS še dva zdrava otroka rodila in pred SS-i enega, tko, da imam tri zlate sine.
Zakaj se je to dogajalo še sedaj nevem.
Je pa res hudo in tudi jas se še vedno spominjam vsake moje pikiceuser posted image
Ne obupaj in tudi zate se bo enkrat končalo srečno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?