|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   carski rez in sex in m
12.6.2007 18:39:49   
principessablu
ciao vsem,mene neki zanima,sem 1 mesec po cr,mleka nisem imela,no ja par dni pol sem prenehala...čišča bila zelo revna,1 teden pa še to bolj bleda,dobila menstruacijo po 2 tednih,zacela  z spolnimi odnosi po 2 tednih,vse pravijo,da treba počivat pa vzet si vse na izi,sam jz nisem na izi,ne da se mi cakat na ptvi pregled,trga se mi,rada bi zacela nazaj z sportom se ukvarjat,pa mi fant ne pusti,ampak jat se počutim ok,a je mozno da kej poči,pa je že 1 mesec mimo?user posted image aja pa mam pa rjavkast izcedek,takšen kot je na koncu menstre,a je to normalno?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: carski rez in sex in m
12.6.2007 18:59:01   
dudi2006
Sicer nisem imela cr ampak bi bilo res bolje, če se probaš še nekaj časa pazit. Pravijo,, da je okrevanje po cr težje kot okrevanje po običajnem porodu tko, da...ne vem. Absolutno se pa ne naprezaj, da se res kaj ne zgodi.......šport te bo počakal. Res si ga vzem na izi in se čim več cartajta s pikico-pikcem. Relax babyuser posted image user posted image

_____________________________

3+1=;)

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: carski rez in sex in m
12.6.2007 19:29:30   
emaa
S športom kar počakaj, za sex pa ni porblema, go for it. Drugače je treba počakati vsaj 6 tednov (po 6 tednih sem tudi jaz kak trebušnjak naredila, pa zdaj nimam več časa), pa potem lahko delaš lažje športne vaje, po treh mesecih pa normalno, kolikor vem. 

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: carski rez in sex in m
12.6.2007 20:19:28   
živa
Glej, jaz sem imela CR in sem zelo hitro okrevala. Po CR priporočajo 10 tednov "počitka", preden začneš z vadbo. Jaz sem počakala toliko časa, pa še potem me je ob določenih vajah zategovalo in bolelo okoli brazgotine. Na tvojem mestu bi hodila na (dolge) sprehode, če bi res rada športala, česa bolj zahtevnega pa se zaenkrat ne bi lotila, čisto iz preventive.

Lp,

živa 

< Sporočilo je popravil živa -- 12.6.2007 20:20:21 >

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: carski rez in sex in m
12.6.2007 20:42:04   
Putka
Si sigurna, da je bila po dveh tednih menstruacija? Tudi meni se je čišča ustavila, potem pa čez kak teden spet pojavila.

Pa najbrž si zdravniki niso zmislili, da je treba bolj počasi z vadbo. Ti se najbrž res odlično počutiš, ampak maternica in še kaj pa je bila prerezana. In verjetno rabi malo več kot dva tedna. da k sebi pride.

Jaz sem imela že drugi CR in se ne mislim hecat. Raje par tednov zobe stisnem, kot da mi bo kasneje žal. Pa ne mislim glede seksauser posted image . Športanje kot pred nosečnostjo pa vsaj par mesecev ni priporočljivo. Razen če si vrhunska športnica ala Alenka Bikar.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: carski rez in sex in m
13.6.2007 13:05:44   
F*S*M
Če ne želiš izkrvaveti zaradi tvoje bleserije v glavi da moreš vadit, pol boš lepo vsaj dva meseca po CR počivala, to se pravi nič kar je težje od 5 kg vzdigovala, se ne boš stegovala za predmeti v višini in predvsem počivala, saj notranji šivi še niso zaceljeni.

Če še ne veš pri carskem rezu si šivan 7x, to se pravi od matrnice pa do zadnjega sloja kože imaš na vsakem sloju šive in je potrebno biti zelo zelo previden. Jaz sem se res pazila ker me je bilo tako zelo strah da nebi izkrvavela, saj se velikokrat naredi da se ti lahko šivi strgajo sploh če si dobila šive ki se sami razgradijo, niso tako močni kakor navadni šivi ki ti jih poberejo na zgornjem sloju kože, sama sem tudi počakala s seksom, saj je matrnica po operaciji zelo pbčutljiva poleg tega je tudi manjša kakor pred posegom


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: carski rez in sex in m
13.6.2007 17:21:28   
principessablu
sej zato sem pa pisala,da vidm kaj mislite tudi druge in kaj sem ugotovila,da sem res svojeglava in trmasta in da bo počasi oz. hitro spremenit ta blesav vzorec najstnice,se mi zdi da kar nočem odrast včasihuser posted image user posted image vedno sem hotla bit odrasla,zdaj pa kar naenkrat hočem bit tud jaz en velik otlok..user posted image user posted image hvala punce za vaša mnenja

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: carski rez in sex in m
13.6.2007 17:26:50   
Shorty_
Pravijo da 6 tednov po porodu spi smrt pod posteljo porodnice, razmisliuser posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: carski rez in sex in m
23.6.2007 20:30:19   
MALINČICA
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Pravijo da 6 tednov po porodu spi smrt pod posteljo porodnice, razmisliuser posted image



Evo, sem hotela isto napisat!!

Malo še vseeno počivaj. Jaz sem bila en mesec po porodu še bolj boga, no...
To, kar pa imaš rjavkast izcedek, pa je po moje še zmeraj čišča...

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se vedemo pri 1., 2. in 3. otroku?
Ali imate enega, dva ali tri? Bi lahko rekli, da tudi za vas držijo sledeče trditve? Malo za hec, morda pa pri marsikomu...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?