|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:13:04   
pupika
Punce, kaj ve vedno po digi dagiju :sloncek:, ležite in še mirujete.

Meni je sestra rekla, da ona tudi ni mogla 3 mesece zanosit, pa je po :sloncek:, ležala na postelji z dvignjenimi nogami in prekrižanimi.

Kaj pravite na to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:16:15   
Neža81
pupiika to ni res... jaz že skoz to delam, pa ni ratalo... še G se mi je smejala ko sem ji to rekla
:)-:)-:)-

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:17:05   
Maša26
Jaz malo poležim, da mi vse takoj ven ne steče :)- ampak brez dvignjenih nog, vem pa, da to delajo..

Škodi verjetno ne, čeprav po moje ni bistveno. Ker ene tudi tako ne zanosijo, druge pa takoj, celo če ˝pazijo˝ itd.

Ni pa rečeno, da ne bom tudi jaz poskusila, to se mi bo smejal :)-

:miska:


(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:20:51   
pupika
Kaj resno, kolko časa to, moja sestra je rekla da naj bi kakih 15 minut še mirovala z dvignjenimi in prekrižanimi nogami.

Jaz ponavadi vedno kar takoj vstanem, ko sem to povedala sestri se mi je smejala, pa je rekla, ja saj ni čudno, ja seveda da ne moreš zanositi?

Tudi jaz nisem verjela. Mi je rekla, da je ona tako v drugo zanosila.

Aja pa še to, mi je še rekla, da takrat ko naj bi bila ovulacija, naj kaki dan pred ovulacijo:sloncek:, pred tem pa kake tri dni ne, da semenčica dovolj dozorijo in dobijo moč.

Jaz bom po vsej verjetnosti probala to ta mesec.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:21:30   
pika74
Jaz pa mislm, da moraš na nogah pestke stiskat, če hočeš, da se res prime. Sigurn ti tega ni povedala.;););)

Mal se hecam:)-:)-:)-:)-.

Moje mnenje je, da sploh ni fora v tem, kako noge držiš po :sloncek::sloncek:, pa kakšen je položaj, pa kaj vem kaj še. Potem bi tudi vse posiljene in noseče ženske ne bile noseče, saj le-te sigurno niso dale noge u luft. Kaj misliš?

Če je vse OK, potem se prime in v roku enega leta mislim, da rata 85% parom, če sta oba "zdrava". Mislim, da je ravno GoYa omenjala teh 85% parov. In če po enem letu še ne rata, potem je treba it na preiskave, kot so npr. spermiogram, UZ, krvne preiskave, kakšen HSG, mogoče laparoskopija, pa mogoče histeroskopija, pa mogoče še kaj. Skratka, veliko je možnosti in nepojasnjenih razlogov, zakaj ne uspe. Sigurno pa ni razlog v položaju ali pa psihi.

Upam, da nisem bila pregroba - sploh za tako jutranjo uro:kava:.

:rozica:Pupika:rozica: - važno je samo to, da se velikokrat :sloncek::sloncek::sloncek:, ker je potem več možnosti, da se semenčece in jajčece srečata in si podata roke:modri::duda::roza:. Pa veliko sreče pri tem:miska::miska::miska:.

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:25:22   
Erdbeere
Joj punce prov nasmejala sem se...po moje da ve vse skupaj mal preveč o tem premišljujete...mene je moj vprašal a lahko pa sem rekla lahko in evo včeri je bil +.....čeprov nisem bila čist zihr da se bo prijelo in to v prve...boste vidle mal možgančke odklopite in :sloncek: zaradi sebe ne zaradi :duda: pa bo veliko hitrej ratalo kot mislite...bom pa držala :miska: za vas, da se mi v 9nebesa čimprej pridružite

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:27:53   
pupika
Vem ja, samo če drugače ne gre, pa lahko tako tudi probamo.

Drugače pa vem, če je ženska plodna, lahko zelo pazi in bo zanosila.

Saj sem se jaz tudi vedno smejala, ko sem to slišala ali prebrala na internetu.

Veliko sreče nam vsem skupaj želim.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:30:07   
pupika
Jaz vem, da pri meni ni psiha kriva, ker takrat o tem sploh ne premišljujem. Ko pa se bliža M, pa me vedno začne mučiti.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:33:40   
pi
Dobro jutro punce.
Jaz še vedno nevem če nama je uspelo ali ne. Včeraj po tistem ko sem naredila test :((, sem šla na wc in opazila rjav izcedek in sem takoj pomislila da je prišla M, že sem bila jezna ker še nisem malo počakala in bi prišparala en test. Vendar za enkrat še to ni M, saj imam še vedno samo rjav izcedek in to čisto malo, toliko da se opazi. Veste mogoče kaj bi to lahko bilo ?
Sem delal test prezgodaj ? Zadnjo M sem imela 2.10.?
M pa sem imela od 28-34, če štejem zraven prejšnji mesec.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:36:45   
Neža81
To nič nea drži glede nog v luft, pa prekrižane nogee,...... babe ne ga srat, je pa fajn, da sem se nasmejala ...... ampak kot pravi pregovor: v sili še hudič žreble je..... zato smo pripravlene vse kar čujemo narediti, samo da bi čimprej zanosile. :)-

Meni tudi ponavadi vse ven steče, pa kaj. Če se namarav primet se prime, drugače pa ne. Steče pa tudi nea čisto vse ven. Meni je včere moj reko ko sem bla tak žalostna, da boma probala skozi usta, mogoče pa se bo tak primlo :)-:)-:)-:)-!!!

Ste čule ta vic? Se en spermij dere drugemu:"Čuj, ki si ti?! Jaz sn že pr jajčnikah!" Drugi spermij odgovori:" Jaz pa grem lih mimo mandljev!"

:)-:)-:)-

Vglavnem, tiste ki nam sedaj ni ratalo, pač gremo naprej. Jaz bo sedaj probala med O čim več :sloncek::sloncek::sloncek, ker mi je tak rekla G. Sem jo vprašala če je res da spermiji bol dozorijo, če vsak drugi dan, pa je rekla da to nea bistveno vpliva. Rekla je, naj zdaj čim več digi dagi meed O in da se bo mogoče najdo en paglavec! :)-:)-:)-

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:38:33   
pika74
to neža81 - tko se govori:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:38:35   
pupika
Joj pi, jaz upam, da je bila to vgnezditvena krvavitev. Nekje sem prebrala, da naj bi bila vgnezditvena po kakšnih 14 dneh od ovulacije. Tak, da imaš še vse možnosti, da je vama ratalo ta mesec.

Joj kako stiskam pesti zate, da bi vsaj ti bila.
Pa le naredi test še enkrat in nam čim hitreje sporoči.

:rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:42:56   
pupika
Joj Neža, kolko sem se nasmejala, si me spravila v dobro voljo.
Saj sem tudi mislila, sploh ni važno če imaš dvignjene ali ne, če se ima namen prijeti se bo.

Sem smešna ja, ampak take smo ženske ko hočmo vse živo probat in si mislimo, mogoče bo pa tako ratalo.

Lep dan vam želim
:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 8:54:08   
Neža81
Jaz sem bla tudi tak fejst žalostna včeraj ko sem vidla, da sem M dobila celo ne dan prej. Doma sem se celo spomnila, da sem vam zjutraj napisala, da sem ponoči sanjala da sem M dobila in sem se potem cela pozna zbudila. No vidite, pa sem jo res.

V bistvu jaz nisem zaradi tega ker nisem zanosla tak fejst žalostna, ker VEM, da enkrat sigurno bom. Najbolj mi gre na živce to, da je treba tak dooolgo čakat, da pride en mesec naokoli in sem zaradi tega cel mesec živčna, al bo kaj al ne. :(:(

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 9:00:33   
pupika
Čudne so te sanje kajne Neža, jaz sem pred tednom sanjala, da sem delala test z CB in je bila samo ena črtica. Sem pa včeraj naredila romed test, kljub temu da se mi je prikazala M, ker je prvi dan ni bilo skoraj nič, včeraj pa spet zelo malo, samo drugi dan je bila še kar no.

Pa sem kupila v lekarni tistega ta najbolj poceni, ker sta dva romed testa, en je kasetni drugi pa samo listek. Tista kontrolna črtica je bila že takoj full močna, počakam 5 minut in pogledam, pa se mi zazdeva da je od druge odtis-testne črtice, pa se danes sama sebi smejim, ker sem dala pod nočno lučko pa sem gledala, pa se je zelo malo skoraj nič vidlo, pa sem si rekla, to je siher od tega, ker je spodaj pod kartonom narisana ta črtica, potem se pa še malo zmoči in jo je seveda malo videt.

Ko se danes spomnim, kako sem gledala včeraj, se prav nasmejim.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 9:03:32   
pupika
Neža vse bo ob pravem času, tako se jaz potem tolažim, da je že moglo biti tako, da še ni.

Drugače gre pa tudi meni točakanje na živce, ker to tolko časa traja. Jaz sem pa vednomislila, da ko bomo delali na bebici, bo to kar takoj.

Prej nam je pa kdaj kaki dan ali dva zamujala, pa smo vse trepetale, kdaj bo in kje je.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 10:48:38   
Teya
vam povem, da sm zanosila v prvo in to tako, da se mi je zdelo povsem nemogoče...prou vsakič, me je po sexu tooooooooook zlo lulat prijelo, da prou nisem mogla počakat....:zmeden: pa sm na školjki imela poslovilne slovestnosti plavačem :ups:....in evo....dve črtici :bravo: ok, končalo se ni tako rožnato, kot se je začelo....:(
srečno vsem!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 11:06:45   
PeterPan
vse mi je jasno glede ovulacije, a kaj ko ti izračun napove pet ali šest dni, ki bi naj bili plodni. kaj zdaj? kdaj potem naj intenzivno delamo:sloncek:? čisto sem že zmešana.
sama sem zanosila prvič na ta način, da sem dvigovala noge in podobno. če je kaj pomagalo ne vem, a uspelo mi je v treh mesecih, zdaj pa nič!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Za nas, ki nam ta mesec ni uspelo
3.11.2004 14:21:01   
kimi
aja a tud noge v zrak dajete da bi zanosile jaz mislim da to ne bo vžgalo ko bo prišel čas boste:nosecka: to pa bo odločilo vaše telo...vi samo veliko digi dagi pa bo:)-

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?