|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Trbovlje
6.11.2004 21:34:10   
Bib
Ker se mi zelo hitro bliža rok poroda (20.11.), sva danes s fantom odšla na "ogled" v prodnišnico Trbovlje.

Ker sva prišla samo do hodnika, kjer se začne porodni oddelek, me zanima, če mi lahko katera pove, kakšne so sobe, ali imajo tudi tako staro opremo, kot je ostalo? ali so res tako strogi kar se tiče obiskov? Kakšna je hrana? Kakšne nadstandardne sobe pa verjetno nimajo a ne?

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica Trbovlje
7.11.2004 15:08:00   
eva1
No kar se tiče porodnoh sob, ti nebi znala povedati! Kar se pa tiče bolniških sob in prehrane pa je zelo ok! Postelje in nočne omarice imajo nove, WC so prav tako na novo zgrajeni oz. je novejši! Hrana pa za moje okuse zelo dobra! Glede obiskov pa so res tako strogi, kar pa je tudi prav, kajti po porodu pa res rabiš mir zase in za :duda: ! Mož/oče otroka, pa tvoji drugi otroci lahko pridejo v sobe, ostali obiski pa ne!
Upam, da sem ti kaj pomagala!
Lp, Eva 21t in:duda:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Trbovlje
7.11.2004 20:38:05   
Blanka77
Bib, poglej eno tempo nižje, sem se razpisala o porodnišnici Trbovlje (EA v Trbovljah).

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica Trbovlje
10.11.2004 21:59:12   
Blanka77
Dr. Lomškova deluje res hladno, ampak ko je treba zadeve uredit, da vse od sebe. In celo prijazna zna bit.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica Trbovlje
10.11.2004 23:15:12   
mala Zala
No, nekaj so ti povedale že druge, jaz pa bi na kratko povedala le tole: tuširat se lahko greš (samo prej se dogovori s sestro) na ginekološki oddelek - nasproti, tam so nove kopalnice, medtem ko so na porodnem oddelku obupne - vse krvavo po vratih, zavese na tuših stare in zanemarjene,...

Osebje prijazno, hrana ok, sobe še kar, nadstandardne sobe pa nimajo.

Lep pozdrav in veliko sreče pri porodu!!!!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica Trbovlje
11.11.2004 11:04:29   
zoja
no,da se še jaz razpišem!
rodila sem 01.10.2004.ker sem imela hepatopatijo,so mi porod sprožili 3 tedne prehitro, se pravi v 37 tednu.
rodila sem v novi porodni sobi, ki je res super, saj sem bila v njej že prejšnji dan(s popadki, ki so se kasneje ustavili) in mi je tv in radio res prišel prav, ker bi drugače umrla od dolgočasja
stari dve porodni sta tako, za silo-po izgledu!
kot je že prej napisala mala zala, se je boljše iti tuširat na gin. oddelek,ker je kopalnica na por. res stara in...ne bom govorila.:((
ker sem imela programiran porod, sem se z dr.pražnikarjevo dogovorila za EA(zelo prijazna dr.)in morem rečt, da grem z njo rodit še 10x, če je treba.moji popadki so se začelo ob 7.30, EA mi je nastavila ob 8.30.,rodila pa sem ob 11.15.,zdravega jakca.in vse to-BREZ BOLEČIN:bravo:,ki sem jih trpela pri prvem porodu.pa še to, EAje ZASTONJ.prinesti moraš samo napotnico od svojega gin.
pohvaliti moram vse sestre in babce, še posebaj jasmino in brigito.
kar se pa tiče zdravnikov, pa takole.za dr. lomškovo-
zelo prijazna, natančna in najbolj mi je bila všeč od vseh, saj si je vzela čas zame ,mi odgovorila na vsa vprašanja, kar sem jih imela v zvezi z mojim :duda:in mano.(z njo sva se tudi dogovarjali za sprožitev poroda).res je ok,mogoče samo deluje tako, kot ste jo opisale.
druga stvar pa je sam predstojnok.dr. čuk:(:grrr:.zame zelo aroganten in nesramen človek,ki misli, da je cela porodnišnica njegova.zdi se mi, da ne pusti dihat mlajšim kolegom,da bi pokazali 100% znanje in sposobnost,...mislim, da je primeren za v pokoj. to je samo moje mnenje.
no to je to.če te še kaj zanima,pa kar vprašaj.

hvala še enkrat dr.lomškovi in babici jasmini, ter seveda vsam ostalimm sestram na oddelku.:rozica:



(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodnišnica Trbovlje
3.12.2004 9:27:48   
piščanc
Hvala vsem, ker ste mi prav na lep način preikazale Trboveljsko porodnišnico.

nekje februarja drugo leto bo po vsej verjetnosti tam zajokal naš drugi otročiček. prvi je zajokal v LJ, pa imam tudi dobre izkušnje.

lp, nian

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Porodnišnica Trbovlje
3.12.2004 13:43:01   
maja&m
Živjo!

Tudi jaz imam rok februarja:bravo:,19, ampak se še odločam za bolnišnico, ali bi šla v Trbovlje ali kam drugam.

LP

Maja:duda:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Porodnišnica Trbovlje
4.12.2004 8:44:25   
piščanc
rok imam 3.2.

:duda:

samo pri prvi nosečnosti se je bubika napovedala 16 dni prej, tako da najbrž tudi zdaj ne bom :kuza: čez rok

uapma, da se kaj vidimo

lp, nina

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Porodnišnica Trbovlje
5.12.2004 11:15:59   
piščanc
zdaj sem v 31t, pa se počutim kot slon (še dva meseca, uh). Nosim nizko in zunaj, najhuje je obleči nogavice. Drugače sem OK, jutri moram dati kri, naslednji teden pa pregled.

Upam, maya, da bo vse OK, vso srečo našim srčkom za praznike in v naslednjem letu.

ninatj

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica Trbovlje
8.3.2006 11:41:47   
kapesanta
živjo. Pišem še na ta pogovor....
Baje EA naredijo tudi v Trbovljah, le da moraš roditi v dopoldanskem času, ker je le takrat na voljo anestezist, ki to obvlada. Ali katera ve kaj več o tem?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica Trbovlje
9.3.2006 12:29:59   
mucica1
Živo kapesanta.

Sama sem tik pred porodom (predvideno prihodnji teden) in sem se tudi sama precej zanimala za porod z EA.

Sama stvar poteka tako, da sta v bolnišnici le dve anestezistki in je žal res tako, da lahko s pomočjo EA rodiš le, če je vsaj ena izmed njiju prosta - in še to dopoldne in med tednom. Do EA pa prideš tako, da ti da osebni ginekolog napotnico za EA, ti pa moraš še pred porodom poklicati anestezistko (dr. Pražnikar) in se dogovoriti za sestanek. Dr. Pražnikar je super prijazna zdravica, ki ti pove, kako porod z EA izgleda, ti predstavi vse pluse, predvsem pa tudi možne komplikacije poroda z EA in ti pregleda tudi hrbtenico. -Vse možne komplikacije dobiš opisane tudi na posebnem listu, ki ga moraš podpisati, če si EA  še vseeno želiš, ter ga prinesti s seboj v porodnišnico, ko greš  že roditi.

Možno pa je tudi, da ti porod sprogramirata tvoj osebnoi ginekolog in anestezistka, vendar pa moraš imeti vsaj malo lastnih popadkov. Na suho pač ne gre.

EA je v Trbovljah brezplačna.

Želi ti lep porod,

user posted image


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porodnišnica Trbovlje
9.3.2006 13:20:24   
Maja_77
Za EA v Trbovljah se lahko dogovorite, če jo boste dobile pa je loterija.
Dobite jo v primeru da je anestezistka v službi in da ima čas.
Ponavadi pa ima kakšno bolj pomembno delo (kakšno operacijo).
Škoda, ampak tako je.
Več kolegic je v Trbovljah podpisalo za EA, ampak nobena od teh je ni dobila. Tako da to sigurno ni kakšna "ziher" varijata.

Jaz se bom zato sigurno odpravila v PO, čeprav sem iz zasavja, za vsak slučaj (če ne bomo mogli do PO) pa podpisala še v Trbovlah user posted image

lepo user posted image  vam želim!

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?