|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolski copati
19.7.2007 7:58:13   
Anonimen
Tiste ki že imate otroke v šoli....kakšne copate ste jim kupile? Mi imamo namreč problem, da se nam noga zelo poti, pa sploh ne vem kako se naj spravim k nakupu. Malo sem že gledala, pa so bili sami taki plastik-fantastik...če ji dam to gor, bo imela v pol ure nogo mokro.user posted image
Prosim za pomoč oziroma nasvet. A taki usnjeni, kot smo jih imeli mi več ne obstajajo? Ali pa sem jaz slepa.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolski copati
19.7.2007 8:05:44   
vesna.com
Še še obstajajo sam mal težje jih je dobit.Jaz jih navadno dobim v Borovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolski copati
19.7.2007 8:14:58   
ribica.
Mi smo ravno včeraj naši 4 letnici, ki se tudi zelo poti v noge, kupili usnjene copate za v vrtec. In sicer v kopitarni iz Sevnice. Baje da so ful primerni za  vrtce in šole. Menda jih ful veliko prodajo. So pa lepi in celi usnjeni. Boljše kot plastika pa že bo. Cena, 10 eurov.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šolski copati
19.7.2007 8:40:11   
Anonimen
fletne copatke imajo prodajelane alenka. usnjene z malo bolj konkretnim podlatom ampak lušne. žal naši niso šle na nogo k ma bl visok nart, so pa za probat

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolski copati
19.7.2007 9:25:51   
Lenny
Našemu maxiju usnjene za vrtec kupujem v Mass-u.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šolski copati
19.7.2007 10:00:35   
Anonimen
Sem hola prav to napisat, kar je LARA napisala. Prodajalna Alenka ima res luštne usnejne copatke. Mi jih imamo tudi doma - samo takšne za nataknit. Če si iz LJ, je ena trgovina na Kongresnem trgu, ena pa v Merkurju na Rudniku.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šolski copati
19.7.2007 10:27:43   
Lunca1
Danes sem jih videla v Nami na otroškem oddelku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šolski copati
19.7.2007 11:45:33   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Danes sem jih videla v Nami na otroškem oddelku.


pa še prav luštni so teli v nami user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šolski copati
19.7.2007 12:42:16   
Anonimen
Pozabila napisat da smo iz MB. V Borovem res nisem gledala, pa v Massu tudi ne. Pa v Kopitarno bom tudi pokukala.
Hvala punce. Zlate ste. Pa ne bom rabila po nepotrebnem iskat okrog v tej vročini. Še enkrat hvala.

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šolski copati
19.7.2007 12:56:28   
Anonimen
bojka, ta prodajalna Alenka je tudi v Planetu Tuš v Celju -  če ti kaj pomaga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šolski copati
6.8.2007 13:29:55   
Anja**
Čevlji Janez (zraven Cicibana) jih majo za 7,50 €. Bele, roza, črne pa verjetno še kake. Priporočam nakup, zaradi tega ker čez kak teden ne bo več številk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šolski copati
18.8.2007 13:40:55   
klepetka
jaz sem jih naši kupila v trgovini PRELI v BTC-ju

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?