|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shranjevanje korenja
31.7.2007 14:02:23   
ms15
Ima katera kakšno idejo? Če ga zamrznem v skrinji - za čez zimo je popolnoma brez okusa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shranjevanje korenja
31.7.2007 15:11:54   
Anonimen
Pr nas smo ga včasih zakopali v kanglo peska. Iz skrinje pa res ni dober.

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shranjevanje korenja
31.7.2007 21:48:01   
ms15
Ja, sem poskusila z mivko, ma se ni obneslo.
Vseeno hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shranjevanje korenja
26.8.2007 21:14:03   
tincci
Jaz sem ga ravno danes skuhala in dala v skrinjo user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shranjevanje korenja
26.8.2007 22:07:17   
Gina
Jaz ga stenstam s čebulo in začinim, v bistvu ga že pripravim za v mako ali kar tako samega za jest, pa je okusen. Niti primerjave ni s kar tako zmerznjenim celim korenjem ali z blanširanim - ta dva sta mi brez okusa.

Je pa moja kolegica dala korenje lani v kozarce in je zelo pohvalila, da je super. moram vprašat za recept.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shranjevanje korenja
20.9.2007 21:54:10   
ms15
To s kozarci bi me pa zanimalo,...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: shranjevanje korenja
23.9.2007 22:12:56   
Sandrin
Mi korenje z vrta poberemo in ga presoltiramo. tiste lepe, nepoškodovane korenčke zakopljemo v zabojček v zemljo. Zemlja mora biti suha!! Korenček nam ni še nikoli zgnil, res pa imamo klet pod zemljo, temno in zelo mrzlo.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: shranjevanje korenja
25.9.2007 14:10:11   
MAJDA22
Pri nas korenje shranjujemo v Tupperware posodah.
Počaka svež tudi 5 mesecev. Kar je pa najboljše je to, da ga imam sredi zime takšnega kot jeseni, ko ga poberem z vrta.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: shranjevanje korenja
27.9.2007 15:42:36   
Anonimen
Jaz pa surov korenček narežem na kolobarčke, le-te zložim na plej (se ne spomnim kako se temu reče po slovensko user posted image ), plje dam v veliko vrečko, da ni direkt v škrinji, in ko se korenje zamrzne, vsipam kolobarčke v vrečko. In tako imam celo zimo kolobarčke, kot če bi v štacuni kupila. Taki kolobarčki ne postanejo pacasti, kot če zamrneš celo korenje. IN ko jih rabim za v juho, jih par minut, preden je juha kuhana samo vržem noter.

Če pa kuham riž, pa kar vse skupaj vržem kuhat. riž, korenček in grah

(odgovor članu MAJDA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: shranjevanje korenja
3.10.2007 22:17:33   
ms15
Hvala vsem, danes sem ga pobrala in bom probala vsakega malo,.... bom vidla, kaj se bo najbolj obneslo.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: shranjevanje korenja
3.10.2007 22:19:12   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Jaz pa surov korenček narežem na kolobarčke, le-te zložim na plej (se ne spomnim kako se temu reče po slovensko user posted image ), plje dam v veliko vrečko, da ni direkt v škrinji, in ko se korenje zamrzne, vsipam kolobarčke v vrečko. In tako imam celo zimo kolobarčke, kot če bi v štacuni kupila. Taki kolobarčki ne postanejo pacasti, kot če zamrneš celo korenje. IN ko jih rabim za v juho, jih par minut, preden je juha kuhana samo vržem noter.

Če pa kuham riž, pa kar vse skupaj vržem kuhat. riž, korenček in grah


Ful dobra idejauser posted image user posted image user posted image Nekje do konca tega tedna moram spravit korenje...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?