
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: voziček hauckRoadster Duo 10.8.2007 23:42:24
|
|
|
|
LIDJOČKA
|
Mi ga imamo, sama sem kar zadovoljna z njim, čeprav je kar težak sploh, ko ga "rineš" v kakšen klanec.
|
|
|
|
|
RE: voziček hauckRoadster Duo 14.8.2007 11:26:24
|
|
|
|
dmavrel
|
Živijo LIDJOČKA! Praviš, da imate takšen voziček. Kje si ga pa kupila in koliko si dala zanj? Kako pa se kaj obnese na sprehodu in v trgovini, mimo blagajne?
|
|
|
|
|
|
RE: voziček hauckRoadster Duo 14.8.2007 13:55:52
|
|
|
|
LIDJOČKA
|
Pozdravljena! Kupili smo ga v Avstriji in mislim, da je bil okoli 300 Eur. Zame je kot sem že napisala malo pretežak, saj ima mislim okoli 17 kg, ker živimo na takem koncu ga moram precej v klanec "porivat", kar pa mi včasih z dvema, ne prav lahkima otrokoma kar precej težko. Drugače je kar lepo vodljiv, ker ima vrtljivi sprednji kolesi, ker pa če tega ne bi imel bi pa res še roke na njem pustil . V trgovinah je pa tako, nekje prideš, nekje pač ne. Npr. v Cityparku mimo blagajne ne moreš, medtem ko v Mercator centru lahko, po malih trgovinah pa žal ne vem, ker nimam tovrstnih izkušenj. Čeprav se spomnim, ko sem imela prvo hčerko, sem imela tudi en robusten Hauckov voziček, ki ravno tako ni prišel mimo blagajne . No, upam da sem ti kaj pomagala, drugače pa me lahko tudi na ZS kontaktiraš.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Otroški dodatek Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka, kadar dohodek na družinskega čla...
Zadnje s foruma
Varstvo otrok.пеперутка16Kdo pazi na vašega otroka, medtem ko ste v službi?Hodi v vrtec. (
74%)

Stari starši. (
19%)

Varuška. (
0%)

Ne delam, pazim sama. (
7%)

Drugo. (
0%)
Število vseh glasov: 27Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!